Kezban Beni

Mrb ben ebru 27 yaşımdaym ve 5 yıllık evliym. Ailem beni liseden sonra okuldan alp eve tıkadı. bende de suç var rahat durmuyordum adım çıkmıstı kaşar diye aman banane. Yanimda bi lise arkadasm kalmsti kezban bize gelr dertlesrdik.

Bir gün evde tekti annemden izin alıp kezbanlara gitim bi tuhafti orami burami elleyip duruyordu, kızıncada şaka yaptm diyodu nese geç saatlere kadar oturdk yataklari yapti yatagımıza girdk tam uyumak üzereydm mayışmıştım baktım kezban azmış yine uyudugumu zaneti galiba g*tüme ellemeye basladı, ses etmedm dogrusu hosumada gidiyodu. İyice sokuldu bana hem m*melermi hem g*tümü eliyodu iki elyle kalçalari mincklamaya basladi. Hafif hafif k*lodumu çıkardı a*ımı oksamaya basladı kızlıgmı bozacak diye korktm, uyanmis numarasi yapip kızdm. adım mahaleye iyice yayılmıstı 50 yasndaki a*calar bile bakip duruyodu arabada arkama geçmek içn can atiyolardi.

2 apartman annemler ayni sokakta oturan uzaktan bi akrabaya verme karari almslar ahmet siska, ufak tefek biseydi. ilk basta yok dedm sonra kararmi degistrp evet dedim zaten ondan baskasi almazdi beni adım çıkmıstı. ahmetle evlendik ilk gece ölecek diye korktum resmen ilk siralar iyi olmasada idare ediyodu ama git gide pili bitti üstme çıkıp salyalarini akıtıp iniyordu bi kere olsun 2 posta s*kemedi. Aradan çok uzun süre geçti kezbanda evlenmisti ve bana geldi k*ltak hemen anladi mutsuz oldugumu, beni zorla yatak odasina atip a*ıma yumuldu yaladi parmakladi beni resmen s*kti. merak etme sen tatlm diye çkti sonra evine davet etti gittm henüz kocasi yoktu duvara dayayp kalçalarmi tokatladi, hazrmsn seni bu aksam s*ktirecem dedi sok oldum.

Hemde kocama dedi, kzdm küfr etm ama zorla soktu beni eve biraz sonra kocasi geldi bıyklı cüseli tam erkekti çay içtik kezban yatak odasını isaret edrek kalk dedi kezbanla yatak odasna girdik sakın korkma merak etme bana güven dedi bogazm dügümlendi konusamıyordm ama çok istiyodum, azmıstm artık kezban kocasini çagirdi odaya üçümüz ayakta birbirmze bakiyoduk kezban k*ltak geçti arkama inletene kadar oksadı a*ımı kocasi mal gibi dikiliyodu kezban beni sırt üstü yataga atıp agzmın üstüne oturdu k*lodunu çıkarıp a*ını dayadi agzıma kocasina isaret etti geldi etegimi yukarı kaldırıp k*lodumu çıkarması bir oldu.

A*ım sulanmıştı iri koca y*ragını arkamda gezdirdkten sonra a*ima geçirdi şap şap t*şaklarina kadar vuruyodu a*ıma parçaladı beni kezban saolsun gerçekten s*kildigimi hisetirdi bana. Şimdi haftada bir gidiyorum kezbanima kezban ayri s*kiyo kocasi ayri.

Kariligimi hissettim. Öpüyorum sizi.

Mükemmel Üye 5 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları