Kemal Abiyle Kafede Devamıı

Son olmadı demiştim.. Aydın abi 1 hafta gelemicekti. O gece Kemal abi eve beni bıraktı.. yanından ayrıldığım andan itibaren içimi koskoca bir pişmanlık kapladı.. Ne olduğunu, ne yaptığımı düşünüyordum.. Evet onu arzuluyordum ama bunu yapmak istememiştim..

En azından aklımdan hiç geçmemişti..

Evliydi.. İşten ayrılmayı düşündüm.. Ama geç geldiğim için annemler zaten pürüz yapmışlardı.. Birden ayrılırsam zaten paranoyak olan annemin dikkatini iyice üstüme çekerdim.. Bunu da içime sindiremedim… Bir yandan da hala yanıyordum… Bacaklarım ağrıyordu.. Yaşadığım mükemmel zevkin kalıntılarını hissediyordum… Bunları düşünürken uyuyakaldım.. Ertesi gün asıl heyecanım başladı.. İşe gidip kimseye belli etmemem gerekkiyodu. Hiçbir şey yaşanmamış gibi olmalıydım..

Başbaşa kaldığımda nasıl davranacağımı ne söyliyceğimi düşünüyordum.. Bir daha olmamalıydı.. Zor zahmet evden çıkıp işe gittim bu telaşelerle.. Kemal Abi gelmemişti.. Önlüğümü giyip işe başladım.. 1 2 saat sonra ancak geldi Kemal Abi.. duyduğuma göre kafeyi açıp elemanların gelmesini beklemiş sonrada tekrar gitmişti.. Geldiğinde elim ayağım yine birbirine girdi.. Ama sakin durdum.. O da hiçbir şey olmamış gibi davranıyordu.. Çok neşeliydi.. Mutfakta yalnız kaldığımız anlarda durup yüzüme bakıyordu..

Bense tedirgindim..

Sanki herkes yüzümden anlıycak gibi hissediyordum.. Geceyi bu şekilde zor ettik.. Müşteriler yine azalmaya başlıyordu ve tahminlerime göre yine kafede benim kalmamı isteyecekti.. Öyle de oldu.. Oğuzla benim kalmamı istedi.. Oğuz isyanlardaydı ama başka birini seçmezdi.. benimle yalnız kalabilmek için seçebileceği tek kişiydi. Başbaşa kaldık.. Elini belime doladı ve arkadan sarılıp boynumu öpmeye başladı.. Ben tepkisizdim hareket edemiyordum.. Bir sorun mu var diye sordu.. Ağzımı açmaya çalışıyordum kelimeler çıksın diye.. ama dilim varmıyordu..

Kabul etmesinden sonlandırmaya karar vermesinden deli gibide korkuyordum.. En sonunda aslında diye cümleye başladım.. Dün yaptığımız şey yanlıştı, sen evlisin.. hiçbir kadın ihaneti haketmez diye sayıklıyordum.. Ne söylediğimide pek hatırlamıyorum gerçi korkudan.. yanıma yaklaştı.. Bunu gerçekten istemediğimi çoktan belli etmiştim.. Gözlerimin içine bakıyordu.. Sonunda cevap verdi.. Oğuzu gönderiyim konuşalım dedi.. ölüyordum korkudan.. çok uzun oldu özetlemeye çalışıcam.. Oğuzu gönderip yanıma geldi.. beni kucağına alıp mutfağa getirdiği sandalyeye oturdu.. Senden elimi çekmemi bekleme benden, beni evimde sandığın gibi mükemmel bir eş beklemiyor..

Aksine mutsuz ve memnuniyetsiz bir kadınla karşılaşıyorum.. Bunun nasıl hissettirdiğini bilemezsin dedi.. diyecek bir şey bulamıyordum.. Sadece yine de haketmiyor diyebildim.. Ardından beni öperek susturdu.. duramıyordum yine.. Arkamı döndürdü ve sırtımı öpmeye başladı.. eli pantolonun üzerinden v*jinamdaydı.. askılı giymiştim bilerek.. müşterileri unuttuğunu tahmin edip hatırlattım ve anında beni kucağından kaldırıp müşterilerin yanına gitti… Döndüğünde kafe sadece bize aitti. Beni hem öpüyor hemde soyuyordu.. tamamen çıplak kaldığımızda beni sandalyeye oturtup bacaklarımın arasına girdi.. diliyle yaptığı hareketler beni zevkten öldürücekti..

Sonunda beni ayağa kaldırdı ve arkama geçti..

Tezgaha dayanmıştım.. Arkadan girecek sanıyordum.. Ama yine v*jinama sürtmeye başladı.. Ve bir seferde hepsini soktu.. Tahminimce 20 cmdi.. Çok büyük zevk alıyordum.. inliyordum.. Elleri g*ğüslerimdeydi.. boşalmadan çıkartıp önümü çevirdi.. beni kucağına aldı ve öyle soktu.. Ayakta zıplatıyordu beni kucağında.. zaten çok güçlüydü ve tecrübeli.. sırtımı mutfağın kapısına dayadı.. bu sefer çok daha uzun sürdü önceki geceden.. Kaç kere boşaldım hatırlamıyorum bile.. zaten müşterileride erken göndermiştik.. Saat 3 olunca beni yine evime bıraktı.. 1 hafta boyunca çoğu gecemiz böyle geçti.. Diğer hafta Aydın abi geldi.. Ve herşey daha da zorlaştı.. Uzun aralıklarla evde buluşmaya başladık.. Bekar arkadaşlarından birinin evine gittik..

Harika zaman geçirdim onla olduğum tüm süreçlerde.. Ama sanırım karısı şüphelendi.. Ya da bizi biri görüp söyledi.. İyice huysuzlandığını söylüyordu Kemal abi karısının.. Belli etmiyormuş ama sırf kocasını hepten kaybetmemek için konusunu açmıyormuş.. Bunları duydukça vicdan azabı çekiyordum.. Ama beni bir şekilde ikna ediyordu ve karşı koyamıyordum.. İşten çıkana kadar mani olamadım bu ilişkiye.. En sonunda ailem işten çıkmamı istediler.. bende fırsat bilip ayrıldım.. İlk zamanlar çok zorlandım.. Israrlarına karşı koyamıyordum.. Hatta bir seferde ben buluşmak istedim…

2 3 kere daha buluştum ama sonra bitmesi gerektiğine ikna ettim zorla.. Ondan ayrılmak gerçekten çok zor oldu benim için. Ama Kendime yapılmasını asla istemediğim bir şeyi bir başka kadına yaşattım.. Bundan dolayı gerçekten çok üzgünüm.. Ama insanın, tenini bir kere hissettiğinde vazgeçmesi belkide imkansız olan kişiler karşısına çıkabiliyor.. Onunla yaşadığım şeyleri gerçekten unutamam..

Mükemmel Üye 26 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları