Kaynımın Oğulları

Adım Filis 29 yaşında 10 yıllık evli uzun boylu sarışın havalı bir bayanım. Eşim Hakan benden 17 yaş büyük oldukça varlıklı bir işadamı. Olgun, anlayışlı ve sevecen biridir. Çevresindeki herkes özelliklede yeğenleri tarafından çok sevilir. Evlendiğimizde 19 yaşında hareketli cıvıl cıvıl çocuk ruhlu bir kızdım.

Aramızdaki yaş farkı hemen göze batar, eşim çok yakışıklı ve atletik olmasına rağmen babam sanılırdı. Bu durum hem beni hem de onu üzer ama birbirimize belli etmezdik. Evlendiğimde yaşları 12 ve 14 olan Arda ve Can büyük kayınımın oğullarıdır. Anneleri yıllar önce ölmüş. Kayınımda bir süre sonra yeniden evlenmiş. Babalarının evliliğini kabullenemeyen Arda ve Can genelde eşimin evinde kalırmış. Evimiz bahçeli havuzlu oldukça büyük bir villa. Eşimde onlara aşırı düşkündür. Biz evlendikten sonra da sık sık gelip bizde kaldıları. Beni çok seven hayran olan bu yetim çocukları bende çok sevdim. Üstelik çok iyi anlaşıyorduk. Eşim iş gezisine gittiğinde onlar beni asla yalnız bırakmazlardı.

Bende onların okulları dersleri ve her türlü ihtiyaçlarıyla ilgilenir bir aile gibi yaşardık. Koltuğa oturur birini bir omuzuma diğerini öbür omuza yatırır film izlerdik. Yıllar geçtikçe Arda ve Can bizde daha uzun kalmaya başladılar. Hatta çatı katını onlara göre düzenledik. Ayrı odaları ortak bir banyoları vardı.Onlar da, bende, eşimde, kayınımda hatta hamile olan üvey anneleride hayatlarından oldukça memnundu. Kör ebe oynadığım, boğuştuğum kucağımda uyuttuğum Canın artık bir delikanlı olduğunu hızla büyüdüğünü farkedemedim. Ben ilk günkü kadar rahatken o benden uzaklaşmaya başladı. Can hep dizimin dibindeyken Arda odasına kapanır yanımıza gelmezdi. Artık 7 yaşında olan Ardanın genç bir erkek olduğunu, yine böyle odasına kapandığı bir gece biz Canla bir film taktık ve onu çağırmak için odasına çıktığımda anladım. Arda duş almış banyodan çıkıyordu. Gözlerime inanamadım.

Gelişmiş kaslı bir vücud sadece önüne sardığı bir havludan belli olan kabarıklığı. Gözgöze geldiğimiz de ikimizde öylece kalakaldık. Aşağıda onu beklediğimizi söyleyip hemen indim. On dakika sonra bir tişört ve şortla aşağı inen Ardadan gözlerimi alamıyordum. Karşımda çok yakışıklı genç bir erkek vardı. Nasıl da farketmemişim onun büyüdüğünü. O günden sonra iyice uzaklaştı benden. Bende üstüne gitmiyordum ama onu düşünmedende edemiyordum, eskisi gibi yakın olmadığımız için üzülüyordum. Hergün havuzda su savaşı yaptığımız beni omuzuna aldığı günler geride kalmıştı. Bir gün Arda hastalandı ateşi çıktı. 8 saatte bir alması gereken bir ilacı vardı. Erkenden yatmıştı ilacını odasına çıkardım. Kapıyı çaldım ses gelmeyince içeri girdim uyuyordu. yanına gittim ateşine baktım. terlemişti ve ateşler içinde yanıyordu. hemen üstünü açtım kaldırıp tişörtünü çıkardım. gözlerini açacak hali yoktu. başını kucağıma aldım ve saçını okşamaya başladım. iyileşeksin Ardacım , ilacını iç sabaha bir şeyin kalmayacak dedim. gözlerini açtı başını bana çevirdi ve yengecim seni çok seviyorum dedi gözlerini gene kapadı.

O delici mavi gözleri içimi titretti…

Bende bende seni çok seviyorum canım hadi ilacını iç dedim. başını biraz kaldırdı ilacını içirdim. lütfen yanımda kal dedi. elimi tuttu. sımsıkı.. tamam burdayım canım dedim. ateş gibi yanıyordu elleri kanımın ısındığını hissettim. yanına uzandım başını g*ğsüme aldım.bana sarıldı. nefesi göğsümü yakmaya başladı. ellerimin saçlarında sırtında dolanmasına engel olamıyordum. seni seviyorum …seni seviyorummm yenge diye sayıklayarak uykuya daldı. bir süre öyle yanında sarılmış olarak yattım. bedenim titriyordu. O gece uyuyamadım.. Ardanın g*ğsümdeki ateş gibi nefesini unutamıyordum. Sabah eşim işe Can okula gitti. eşim sık sık arayarak Ardayla ilgilenmemi gerekirse tekrar doktor çağırmamı söyledi. İlaç saati geldiğinde odasına çıktım.. uyuyordu. ateşini kontrl ettim hala yüksek olsada geceki gibi değildi. uyandı bana baktı. gözlerini kaçırdı.Hadi ilacını iç bir duş al.. bir şeyler yemen lazım dedim. Bana bakmadan kalktı ve banyoya geçti. Bende ıslanmış çarşaflarını değiştirdim odayı havalandırdım o çıkana kadar.Gene beline sardığı küçük bir havluyla kapıda belirdi. Kendine gelmiş gibiydi. Kapıya yaslandı bana bakıyordu. Şimdi nasılsın Ardacım dedim. cevap vermedi.. hadi giyin aşağı gel kahvaltı yapalım deyip kapıya yöneldim.

Yanından geçerken ona sürtündüm ve havlusu düştü. offfffff o neydi öyle aleti kalkıktı ve kocamandı. şaşkınlığımı gizleyemedim gözlerim takılıp kaldı. önünü örtmek için bir çaba göstermediğini farkettim. merdivenlere yöneldim. arkamdan GİTMEEEEEEEE dedi yalvarır bir sesle. durdumm.. arkam ona dönük öylece kalakaldım. bir adım attım gitmek için. bu kez sesi emredici ve serttiii. GİTTTTTME. öylece kaldım. arkamdan yaklaştığını hissettim. tam arkamda duruyordu. nefesi ensemdeydi .. o an ateş gibi yanan dudaklarını hissettim ensemde.. dizlerim titredi.. sonra belime dolanan kolunu… ve k*lçalarıma yapıştırdığı aletini hissettim. geri geri çekerek odasına sürükledi beni ve yatağa fırlattı.. çok güçlüydü.. sesim nefesim kesilmiş halde gözlerine bakıyordum. yatağın önünde çırılçıplak ayakta duruyordu. OOooffff allahımmm engel ol bana.. karşı koyamıyacağımmm. Genç erkek bedeninin beni böyle büyüleyeceğini düşünmemiştim bile.Ardayı istiyordummm. artık dönüşü yoktu.

Elimi uzattım ve gel dedim. üzerime uzandı.

Dudaklarımı boynumu öpüyor yalıyor emiyordu. üzerimdeki tişört ve şortu yırtarak çıkardı. sadece tangamla öylece uzanmış kaldım yatakta. doğruldu. seyretmeye başladı. her detayını biliyorum vücudunun dedi. yıllardır baktığımmm dokunmak için can attığımmm vücudun benimm olacak dedi. ayak parmaklarımdan yalamaya başladı. acele etmeden tek tek yavaş yavaş. her noktasını yalayarak bacaklarımın göbeğime geldi. diliyle daireler çizerek g*ğüslerime , g*ğüs uçlarımı süt emer gibi emmeye başladı. emiyor çekiyor ısırıyor adeta yiyordu. zevkten inlemeye başladımmm. kıvaranıyordum. elimle başını ittim diliyle kayarak aşağılara indi. dantel tanganın üzerinden emiyor… elleriyle kalçalarımı kavrayıp kaldırıp ağzına bastırıyor.ısırıyordu..boşalmak üereydim zevketen delirmiştimm. offfff Ardammmm canımmm benimmm… hadiiiiii. hadiiiii.. al beniiii artık…. diye inliyordumm.tangayı parçalayıp attı.. belimden kavrayıp yatağın ucuna çekti beni. ayağa kalktı bacaklarımı kollarına aldı.

Bir defada sertçe içime girdi. deli gibi gidip geliyor üstüme abanıyordu.zevkten çığlık atıyor kıvranıyordum. içimden çıkarıp kaldırdı beni yatağın kenarına oturttu. ağzıma verdi. o koca aletteki ikimizin karışmı zevk sularını deli gibi yalıyordumm. elleri saçlarımdaydı. kaskatı kesilmişti.ağzıma boşaldı. okadar çoktuki sp*rmi ağzımdan taştı.. çenemden m*meelerime döküldü. ağzımda kalanları yuttum. eşim hiç ağzıma boşalmamıştı. tadı baldan tatlıydı. Emmeye ara vermeden devam ettim ve tekrar sertleşti.kaldırıp yatağa domalttı beni. sürte sürte içime girdi. k*lçalarımı tokatlaya tokatlaya s*kiyor.. ikimizde zevkten inliyorduk. sonra yatağa uzattı beni bacaklarımı omuzuna alıp yalamaya başladı. baş ve işaret parmaklarını içime soktu. zevk çığlıklarım onu deli ediyodu. daha şiddetli emiyor yalıyor dilliyordu. yatağın üstünde dizlerim üzerinde g*ğsüm yerde tekrar domaltı. arkama geçti. yalamaya başladı. arkamı ve önümü aynı anda yalıyor dilini içime sokuyordu. aletini eline aldı. arka deliğime tükürdü. kafasını dayadı. ilk kez arkadan verecektim..

Ama istiyordummm. Ardaya herşeyim feda olsun. önce kafası girdi. bekledi ve yavaş yavaş iterek tamamını soktu.gevşememi bekledi ve gelgite başladı. offffff.. offff… bu nasıl bir zevk yaaaaa.. o arkamda sert sert girip çıkarken bende önümü okşuyodum. çığlık ata ata boşaldıkkkk.hiç almadığım kadar zevk almıştım. hiç bu kadar şiddettli boşalmamıştımm. arkamdan çıkardığı aleti yalamaya başladım.. iliklerindeki son damlayıda aldığımda ikimizde yatağa serildik.

Arda o gün akşam 11 kadar deliksiz uyudu. 11 de duşunun alıp yanımıza indiğinde çok açım dedi…. ve 3 günlük açlığını doyuracak kadar çok yedi. eşimde bende Can da çok sevinmiştik Ardanın iyileşmesine. ama birbirimize bakamıyorduk. ikimizde gözlerimizi kaçırıyorduk. ;

Arda, üniversite için İstanbula gidene kadar o yaz boyunca her fırsatta deliler gibi seviştik. Arda gittii… ve bir daha gelmedi…onun yokluğunda tek tesellim Can oldu.:)))))

Mükemmel Üye 14 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle