Kayin pederim masturbasyon yaparken yakaladi

Selam ben kübra 24 yaşındayım, kocamla görücü usulu evlenip istanbula geldikten kısa bir süre sonra kocam petrol arama platformunda çalışmak üzere uzun süreliğine bolivyaya gitti ve ben dul olan kayınpederimle kalmaya başladım. 

Muhafazakar yetiştirilmeme rağmen bazen masturbasyon yapıyordum, bir gece yine çok azmıştım yatağımın üzerinde pijamamın altı ve k*lodumu çıkarmış kendi kendimle oynuyordum tam orgazm olmak üzereyken birden odamın kapısı açıldı ve kayınpederim aniden içeri giriverdi. Ben yarı çıplak vaziyette ne yapıcağımı bilemez halde toparlanmaya çalıştım fakat kayınpederim çoktan göreceğini görmüştü üstelik sadece bacaklarımı birleştirerek a*ımı kapatabildim. Kayınpederim yerdeki pijamamın altını ve külodunu alarak bana verdi. Niyetinin sadece yarın ne yiyelim diye sormak olduğunu ve odama habersiz girdiğinden dolayı özür diledi ve biraz sonra gelirim diye çıktı.

Nasıl utanmıştım sesim soluğum çıkmadı yerin dibine girmiştim resmen.

Kayın pederim odamdan çıktıktan sonra ben hemen k*lodumu ve pijamamı giydim fakat öyle utanıyordumki ne yapacağımı bilmiyordum, az sonra kayın pederim odam*ın kapısını çaldı ve müsaitmisin kızım gelebilirmiyim diye sordu. Yutkunarak gir diyebildim zorla. Kayınpederim korkma kızım bunda utanacak birşey yok dedi ve yatağıma yanıma oturdu istersen biraz konuşalım dedi bende tabi hiç konuşmuyor hala utanıyorum, bu eve gelin geleli henüz 3 ay olmuştu. Kayın pederim yüzüme dökülen saçlarımı nazikçe geriye attıktan sonra utanmana gerek yok kızım bak bu yaşımda ben bile masturbasyon yapıyorum bunlar normal şeyler üstelik seni kendinle oynarken görmek beni çok etkiledi dedi. O gece kayınpederimle iki saate yakın yanlızlıktan erkeksizlikten kadınsızlıktan s*ksten ve kendi kendine tatmin olayından konuştuk. Aslında kayınpederim isteseydi o gece bana istediğini yapardı, okadar azmıştım ve canım s*kilmek istiyordu o gece ama saçımı okşamaktan başka bi şey yapmadı.

Kayın pederim yatmaya gittikten sonra çok düşündüm.

Kafamda hep keşke şöle olsaydı keşke böle olsaydı ile başlayan düşünceler rahat bırakmadı beni ve saatlerce uyutmadı sürekli kayınpederimin ne kadar çok anlayışlı sıcakkanlı ve nekadar etkileyici bir erkek olduğunu düşünmekten kendimi alamıyordum, sonunda aslında kendimi kayınpederimin kollarına atmak ve çılgınlar gibi sevişmek istediğimi kendi kendime itiraf ettim kendi kendime hayret ediyordum. Böyle birr şeyi düşünmek bile a*ımın sulanmasına sebep olmuştu kayınpederimin benimle seviştiğini fantazileyerek elim kendiliğinden a*ıma gitti ve yarım kalan masturbasyonuma devam ettim o anda kayınpederimin altında zevkten kıvrandığım fantazisiyle müthiş bi orgazm yaşadım ve boşaldım. 

Ertesi gün uyandığımda öğlen olmuştu kayın pederim her sabah işe giderken beni uyandırıp gitmesine rağmen o sabah uyandırmadan gitmişti önce banyoya gittim duşumu aldım evin günlük işlerini yaptıktan sonra kayınpederimi en çok sevdiği yemek olan karnı yarık yapmaya karar verdim kayınpederim mercimek çorbasınıda çok seviyordu mercimek çorbasıda pişirdim yanınada çoban salatası hazırladım ben içmiyordum ama kayınpederimin arada sırada rakı içmekten hoşlandığını bildiğim için soğuması için buzdolabına bir küçük rakı koydum masaya tabakları ve mumları koydum sonra saçlarımı ve makyajımı yapıp güzel bir elbise giydim ve kayınpederimin akşama dönüşünü bekledim. Beklerkende bu gecenin akışının nasıl olcağını düşünüyordum nede olsa dünkü olanlar ve konuştuklarımız bizi birbirimize biraz daha olsa yakınlaştırmıştı kayınpederim akşam eve gelince kapıda karşıladım ve hoşgeldin babacım diyerek yanağına bir öpücük kondurdum.

Kayınpederim bu hareketime şaşırdığını görebiliyordum çünkü daha önce onu hiç böyle şekilde karşılamamıştım her zaman üzerimde eşorfmanlarla sadece kuru bi hoş geldin baba ile karşılıyordun kayınpederim hoşbulduk kızım çok güzel görünüyosun bugun gülümseyerek aşk olsun babacım sadece bugunmu güzelim dedim. Kayınpederim saçlarımı okşayarak alnıma bir öpücük kondurdu güzel gelinim herzaman güzelsin bugun dahada güzelleşmişsin demek istemiştim dedi, kayın pederimin yanağına bir öpücük daha kondurduktan sonra canım babacım öyle demek istediğini biliyorum hadi hemen duşunu al ben yemeklerini getireyim bugun senin en çok sevdiğin yemeği yaptım kayın pederim büyük bir sevinçle karnı yarıkmı yaptın dedi evet dedim kayın pederim bu sefer bana sarılarak her iki yanağımdanda öptü ve hemen duş alıp çıkıyorum dedi.

Kayınpederim duşunu alana kadar ben sofraya yemekleri ve rakısını getirdim mumları yaktım ve duştan çıktı masaya oturduk karınayırğın yanı sıra mercimek çorbasını çoban salatasını ve rakısını görünce çocuklar gibi sevindi ee boşuna dememişler erkeğin kalbine giden yol miğdesinden diye kayınpederimle mum ışığı eşliğinde akşam yemeğimize başladık kayınpederim kızım biliyorum içmiyorsun ama bugun bir duble sende iç benimle dedi. 

Gülerek peki sarhoş olursam avutacakmısın beni ? 

Güzel gelinime bak avutmazmıyım hiç dedi, gittim bir bardakta kendime aldım geldim kayınpederimle bardakları kaldırdık şerefe deyip tokuşturduk ağzıma ilk defa rakı denen meret değiyordu kokusu tadı berbat bir şeydi insanlar bunu nasıl içebiliyorlar diye düşündüm fakat aradan 15 20 dk geçtikten sonra kendimi hiç hissetmediğim kadar rahat hissetmeye başladım ikinci dubleyi kendi isteğimle doldurttum kayınpederime yemeğimizi ve rakıyı bitirdikten sonra utangaçlığım kaybolmuş ve dilim çözülmüştü kayın pederime dans etmek istediğimi söledim kayınpederim müzikçalara romantik bir cd koydu ve beni dansa kaldırdı hafif hafif dönen kafam dans ederkene dahada hoş olmuştu. Ellerimi kayın pederimin boynuna halka yapmış başımı boynuna yaslamış dans ediyorduk. Oda ellerini belime atmış p*pomun hafif ustüne dolamıştı, kayın pederimin sıcak nefesini boynumda ve kulaklarımda hissediyordum salınırken, hissettiğim başka bişey göbeğime değen s*ki idi.

Kayınpederimin s*ki göbeğime deydikçe pantolonu büyüyor s*ki büyüdükçe arkamdaki elleri belimden p*poma doğru iniyordu bunun hoşuma gittiğini ve zevk aldığımı belirtmek için bende nefesimi kayınpederimin boynuna ve kulağına üflemeye başladım, az sonra kayın pederimin güçlü elleri p*pomu okşuyordu kayınpederimin kulağına bu gece yanlız uyumak istemiyorum aynı yatakta yatalımmı dedim, kayın pederim boynumu öperek olur kızım olur, güzel gelinim dedi. Kafam dönüyordu sanki iki adım yürüsem düşecekmiş gibi hissediyordum kendimi, beni kucağında ***ür yatağına dedim kayınpederim beni kucağına aldı ve yatağına ***ürdü. Beni elbisemle yatağa nazikçe uzattıktan sonra salonun lambasını ve mumları söndürmek üzere salona gitti geri geldiğinde ben elbisemi soyunmuş sadece k*lot ve süytenimle kalmıştım. Kayın pederimde soyundu sadece kiloduyla kaldı lambayı söndürdü gece lambasını yaktı ve girdi yatağa.

Öyle heyacanlıydımki kayınpederime arkamı döndüm yanaştım oda beni kucakladı ve sarıldı kayınpederimin s*ki yine sertleşmişti ve arkamdan p*poma değiyordu, fakat ikimizde nefesimizi tutmuş hiç konuşmadan hareket etmeden yatıyorduk sanki ikimizde yangın çıkması için bir kıvılvım bekliyor gibiydik içim içimi yiyordu, dayanamadım ilk hareketi ben yaptım p*pomu yavaş yavaş oynatmaya ve kayuınpederimin s*kine bastırmaya başladım. Kayınpederimde sanki benden bunu bekliyormuş oda başladı s*kiyle p*poma sürtünmeye. Daha sonra boynumu öperek kulağıma k*lotlarımızı çıkaralımmı kızım diye sordu bende kafamı sallayarak evet dedim. kayınpederim hem kendi k*lodunu hemde benim ıslanmış kilodumu çıkardı ve bana yeniden arkadan sarıldığında sert s*ki ıslanmış olan a*ıma kayarak girdi.

Heycandan kalbim durcaktı nerdeyse ay günahta bu kadarmı zevk verirmiş insana daha kayınpederim s*kini çekip ikinci kez a*ıma soktuğunda ben orgazm olmuş boşalmıştım bile, bilseydim kayınpederimle bunları yaşıcağımı hiç boşuna masturbasyon yapıp hiç kendi kendimi tatmin edermiydim kayınpederimin a*ıma giriş çıkışları hızlandıkça k*litorismi okşayan elide hızlanıyor ve bende inleyerek orgazm oluyorum kayınpederim iyice hızlanıp sonrada bana sıkıca kenetlenip omuzbaşımı ısırıp hareketsiz kalınca sp*rmleride fışkırmaya ve a*ımı doldurmaya başladı. Kayınpederimin sp*rmleri benim a* sularımla birleşip a*ımdan dışarı aktığında sanki altıma işemiş gibi hissettim kendimi. Kayınpederimin s*ki küçülüp içimden çıktıktan sonra sütynimi koparcasına açarak çıkardı ve beni sırt üstü çevirdi önce dudaklarımdan öperek boynuma omuzuma ve sonunda g*ğüsüme geldi ve g*ğüslerimi öpmeye yalamaya g*ğüs uçlarımı emmeye başladı. 

Kayınpederimin bunu yapmasına ne kadar sevindim anlatamam az kalsın g*ğüslerimi beğenmiyor onları yeterince güzel bulmuyor g*ğüslerimle neden ilgilenmiyor diye komplekse giriyordum fakat kayın pederim gerçekten tecrübeli bir erkek olduğunu bir kez daha anladım. 

Bir kadını nasıl memnun edeceğini çok iyi biliyordu, g*ğüslerimi en az yarım saat emdi yaladı ve beni iki kez daha orgazma ulaaştırdı ikimizde terden yapış yapış olmuştuk, kayın pederimle banyoya gidip duş aldık birbirimizi yıkadık çarşafları tazeledik ve yeniden sevişmeye başladık. Bu sefer ikimizde en ufak tutukluluk ve utanmanın kırıntısı bile kalmamıştı yatakta ikimiz istediğim gibi rahat davranıyorduk sabaha kadar ben kayın pederime istediği her pozisyonda verdim, kayınpederimde beni istediğim pozisyonlarda s*kti. Birbirimizle oral yapmaktan 69 dan tutun bacak omuza misyoner pozisyonu jokey pozisyonu domaltıp köpeklemeye kadar, kayınpederimle her tür pozisyonda s*kiştik.

Çok istememe rağmen kayınpederim beni birtek anal s*kmedi daha önce hiç yapmadığını hazır olmadığını söledi fakat ertesi gün ne yapıcağımı bilmeden kayın pederim işe gider gitmez bende özel olarak alışverişe gitcem. An*l kaydırıcı ve değişik an*l oyuncaklar alıp akşamada kayın pederime an*ldan vercem, beni sabaha kadar mutlu eden kayınpederime arkadan vermek yapabileceğim en büyük jest olur diye düşünüyorum.

Nedersiniz ? öptüm hepinizi…

Mükemmel Üye 21 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları