Karanlık Gençliğim

Öncelikle böyle bir sitenin olduğu tesadüfen karşıma geldi , ilk defa böyle bir konunn yer aldığının gördüm,ve Sitedeki konuyu beğerndiğim için Bende bir hikaye paylaşmak istiyorum. Adım Efsun .Şuan 34 Yaşındayım.Gayet Dürüst ve ahlak yoluna saptığıma inanıyorum.Fakat önceki geçmişime gidersek beni bambaşka bir insan olarak düşünürsünüz.

20 yaşındaydım Üniversite yıllarımdı.O zamanlar fazla yaşamadığım için çok merak ediyordum kısacası bakireydim. Bizim evin hemen bitişiğinde bir bina vardı .Evler çok yakın içerideki Adam Perdeyi çoğu zaman açıktutuğu için odasında ne yaptığı çok net gözüküyordu.Odası zaten sadece bizim eve bakıyordu çünki ikimizin evide 2 kaldı tek binaydı.Hemen Adam dediğim şahsıtan bahsedeyim.30 yaşında 1.80 boylarında Kısa sarışın saçlı açık tenli yakışıklı bir adamdı ismi Gökhan.Kendisi evde tek yaşıyordu ailesi köyünde kalıyor o ise İzmirde oturuyordu haliyle evlerimiz karşılıklı olduğu için bizde izmirdeydik.Ben ise 1.74 boyunda düz siyah saçlı yeşil gözlü formuna çok dikkat eden bir kızdım ozamanlar. .Babamlarda kalıyordum.

Gökhan çok yakışıklı geliyordu bana nedense gözüm hep ondaydı.Onu görünce bişey oluyordu bana ona karşı bişey hissediyordum ama neydi obu bilmiyordum ama dışarıdayken yakınımdan geçince konuşmazdık bazen meraba okadar. Bazen evine arkadaşları geliyordu. Bazen erkekler bazende sadece kız geliyordu arkadaşları geldiğinde çaktırmadan onlara bakmaya çalışırdım fakat bi tek odasını görebildiğim için salonda ne yaptıklarını göremiyordum.Gökhanı odasında çok izlemişimdir çaktırmadan 🙂 Ozmanalar adam çok rahattı sanki kimseden korkusu ve çekingenliği yoktu.Bende Perdeyi kapatıp onu izlerdim.Evde yanlız olduğunda mesela bir akşam odasındasına geldi ve aceleyle altını çıkardı

Elini p*nisine hzılıca sürtürüyordu sizin kaba tabirinizle 31 çekiyordu tabi tülü çekmişti ama ne yaptığı belli oluyordu. Bense dikkatle ve çaktırmadan ona bakıyor bir yandan ise korkuyor kalbim güm güm ediyordu beni görür diye ve ya odama baba* falan gelirde neye bakıyorsun diye sormasından.Bir an baktım p*nisine bir süre sonra dokunmadı fakat p*nisini büyütmüştü ve tekrar pantolonunu giydi.amacını anlayamadım . Bi ara buraya baktığını hissettim ta* kafa*ı çektim gördümü görmedimi hiç bilmiyorum ama bana farkettirmedi.aradan iki dakika sonra odaya bir kız geldi Sarırlıdlar gökhan onu öptü ve flan ve yatağın kenarına oturmasını söyledi.Kız üzgündü fakat ne konuştukları fazla net duyulmuyordu .Bir ara kızın ağzından “Aldattı” diye bir laf duydum. Ama kimi aldattı ?-Kim aldattı? Bunu duyamadım ..Sonra gökhanın yaptığı hareketlerle onu avutmaya çalıştığı alaşılıyordu ve sonra Gökhana kulak astım Dünyada hiç erkekmi yok dedi.YAni anlladımki kzı sevgilisi aldatmış.Kızda zaten Gökhanıın genellikle Kanka diye hitap ettiği küçüklük arkadaşıymış Bunu söylemeyi unuttum.İsmi Özge Balık etliydi ama güzel birkızdı.Efendime söyliyim sonra kız birden ona sarılmaya başladı ağlıyordu.Gökhandan sarıldı ve Kız birden gökhana bir öpücük kondurdu.

Gökhan tabi çok şaşırdı .Özge İkinci öpücüğü buna gönderip bir süre dudaklarında kalınca gökhanda artık kendini kaybetmiş aradakı ilişkinin zincirleri kırılmıştı. Belliydi ne olucağı.Ben dahada korkmaya başladım.Ama burası akıllarına bile gelmiyordu.Kendilerini kaybetmişlerdi.Ve yavaş yavaş soyunuyorlardı ve özgenin g*ğüslerini açtı yalamaya başladı. daha sonra Birbirlerinin elbiselerini çıkardılar.Kızı hemen arksına çevirdi ve arkasından ilişkiye girmeye başladı.Kızın inleme sesleri bana hafif hafif geliyordu.Büyük bir iştahla sevişiyorlardı.Birden bütün üzüntüsü bitmiş gibi görünüyordu ordan bakılırsa.Bazen kafa*ı çekiyordum ve içimden diyordum 20 yaşında kızsın yaptığın şeye bak. Şuan seni başkaları görse seininle dalga geçer diye… Sonra yine cama yöneliyor çaktırmadan bakıyordum.Ve En son baktığımda kızla birleşmişti yüz yüze o şekilde sevişiyordu.Benim birden iç çamaşırım ıslanmaya başladı bir zevk geliyordu tabi bana izlerken.Ama güzel bir duyduydu.Sonra gökhan Özgenin bir süre üstünde kaldı ve durdu.5 dakika kadar.Ve düşünüyorlardı.

Sanırım artık bitmişdi.Birşek konuşuyorlardı sessiz Sessiz ama ben duyamıyordum ki.Sonra üstünden kalktı sanırsa* bittiğine göre içine boşaldı.Galiba gökhan kıza ilikşiyle girmesiyle birlikte bir ilgi duymaya başladı.ona değer verdiğini anlıyordum.Kız yataktan kalmkasına gerek kalmadan üstünü giydiriyordu yavaş yavaş bir yandanda öpüşüyorlar ve birşeyerl konuşuyorlardı.Akşam olmştu bile hava karardı.Tabi hava kararınca daha da net gözüküyor.Artık üstlerini giydiler ve tekrar sarıldılar o sırada sarılırken Özge beni gördü beni işaret etti o sırada gökhan bana doğru dönmeden zaten kafa*ı çektim ve kalbim küt küt atıyordu.Kendime baktığımda tek elim v*jinamdaydı.Ve ıslaklık…Ondan sonra gökhana karşı bir nefret doğdu içimde onu o kızla görünce.Artık gökhandan nefret ediyordum.Onun yanına bile yaklaşmak istemiyordum.

Bir gün üniversitenii yolunu tutarken Okulda en çok takıldığım arkadaşım gizem” bana bu gün parti var dedi kesinlikle geliyorsun ” ben ise “Tamam” ama ne giyeceğimi bilmiyorum ki dedim.gizem ” Zaten bize geliceksin” dedi.Her neyse üniversiteden ayrıldım akşa* 6 da. Babamları arayıp “bu gece gizemlerde kaılcağımı söyledim” zavallı babacığım ise ” tamam canım ” Dedi. Gizem üstüne Çok kısa bir etek giydi banada 0 kol ve kısa bir şort aslında giymeyi reddettim ilk başta ama arkadaş kafası olunca fazla diretmedim giydim.Ve akşa* 8 de partiye gittik.Zengin bir erkek arkadışın evinde.Partide çok göze batıyorduk.Zengin olan çoçuk “Ali” Ailesi tatile gitmiş ev ona kalmıştı.ve orda 1 bardak viski içtim.Tabi parti bu içkisiz olmaz.Biraz dokunduğunu hissediyordum.Gizem ise defalarca içti çarpıldı resmen.Erkek arkadaşıyla konuşuyordu.aradan 10 dakika geçmesiyle Saat 10 a geliyordu.

Gizemim ortada yoktu onu aramaya başladım Evde çok büyüktü nerde bulucaktım.çok oda vardı.Ve bir ara bir odaya gittim kulağımı kapıya dayadım sesler geliyordu.Hemen anahtar yerinden baktım Gizem sevgilisiyle içkinin verdiği teesirle sevişiyordu..Hemen kapıya vurdum .Yoksa Ha*ile Bırakabilridi Gizemi.Heyecanlıydım tabi.Ve Hızlı bir şekilde toparlanıp gizemlerin evine gittik.Bense kalmaktan vaz geçtim üstümü değiştririp kendi evime gittim.Babam sordu tabi haliyle hayırdır falan diye ama tarrıştım dedim. Allahtan İçtiğim içki kokusunu anlamadı.Hızlıca odama gittim.Başım ağrıyordu.Cama bir bakıyım dedim.Hani Günümüz tabiriyle Full HD deriz ya.İşte öyle Gökhan Özgeyle sevişiyordu.Benim odam karanlık olduğu için Benden kuşklanma*ışlarmı yada unutmuşlarmı herzamanki gibi anlamadım.ama yok artık diyordum.Kzı üstüne orturtup Sevişiyorlardı.Ben ise zevke gelyrodum.Perdeyi onlar çekmemişti ama bende çaktırmamk için hemen tülü yava yavaş yarısına kadar çektim. Ve izliyordum.Saat 12 yi geçmişti sanırım o an aklıma kazındığı için saatleri unutmamışımdır.

Ve birsonra yüzyüze seviştikten sonra durdular yine geçendek i gibi. sadece öpüşüyorlardı artık .Ve ÖZge arksaını döndü Gökhansa iyicene yaklaştı ve arkasıyla bir bütün oldu.Ve gece lambasını yakıp uyudular.O şekilde bu segfer hiç akıllarına gelmedim nedense. Aradan 3-4 Ay geçti o günden sonra Özgeyi hiç görmedim.Hİç geldiğini ve ne olduğu bilmiyordum.Birgün ArkadaşımGizem beni çağırdı acil gelmem gerektiğini söyledi bende taksiye binip hemen gelmem gerektiğini düşünüp dışarı çıktım.Oturduğumuz yer cadde olmadı için Aşağıya doğru indim fakat hiç tekin değildi .Bİr süere bekledim fakat geldiği falan yok sanki gelmemeye yemin etmiş gibiydi.Saat 9-10 gibi bişey.Sonra arkamdan iki serseririn seslerini dudyum.Ve birden şoka uğradım.Ani bir atak apıp bana SAldırdılar.Birisi Direk ağzımı tutup Boğazıma bıçak dayadı. Diğeride yurmuk attı o zayıf bedenime.Ağlamaya başladım fakat sesim çıkmıyordu Beni bir köşeye getirdiler.Adam pardüsemi çıkartıp ÜStümdekini Kesmeye çalıştı zaten kesti.

Ggüslerimi gösterecek kadar yırttı elbiselerimi bıçağıyla..O sırada Eli CEplerinde bir adam ordan yürüyordu nasıl olduysa bizi gördü ve koşarak yanımıza doğru gelmeye başladı bende o sırada O adam dikkatlerini çekmişken adama Vurdum Ve bi şekidlde uzaklaştım ama uzaklaştığım dediğim 1-2 metre kadar sonra ayağım takılıp düştüm.SOnra serseriler beni ta* alırken ada* ” Bırakın lan kzıı” diye bağırdı elinde silah vardı. Bir kere oanların olduğu yere doğru ateş etti. Onlarda canlarını kurtarmak için Kaçtılar.Sornra adam bana yakşatı ben utanıyordum gögüslerim açıık ve rezil bi şekildeydim.Pardüsemi verdi.Ada*ı karanlıkta tanıyamadım.Ama ada* bana Efsun Ne işin var burda dedi.BEnde sen kimsin diyince ben gökhan dedi.Zaten gözüm hiçbirşey görmüyordu ki .Ve beni eve kadar ***ürdü.Ona çok teşekkür ettim hayatımı kurtardın dedim. Onu yeniden bişeyler hisstmeye başladım çünkü o benim kahramanım olmuştu.

Bir kaç gün sonra İşte o gün .Arkadaşlar bir partinin olacağını söylediler.BEnde tüm hazırılıkları yaptım.yine gizemlerdeydim ve Mini etek giydim ve partiye doğru yola koyulduk derken benim aklıma gökhan geldi ve birden gizeme ben biyere gidiyorum birazdan gerim dedim gizem sordu fakat aceleyle çıktığım için söylemedim.Bizim evin oraya gittim ve gökhanın kapısını çaldım parti oludğunu ve gelicekmisin dedim. Oda bana içeri gir istersen dedi.Pek İstemeyerek tamam dedim ve girdim.Ürperiyordum biraz.bana içki uzattı ve kouştuk bu sırada parti aklımda bile ddeğildi ubutmuşum.Kendşini tam tanımak için sorular soruyordum.E her cevabımda daha da hoşlanmaya başlıyordum..

Eskisi gibi nefret etmiyordum.Ona hayatımı kurtardığından dolayı sana farklı baktığımı söyledim ona her iltifat edişime oda bana iltifat ediyordu. Ve gittikçe birbirimizi tahrik ediyorduk Ozamanlar…Bir an nasıl olduysa yanıma geldi ve beni öptü ben de birden işin zevkini çıkarmak için onu öptüm ve iş uzamaya başladım elbiselerimizi çıkarttık. VE yalamaya başladık o meşhur 69 pozisyonu dediğimiz hani…BEni orgazm ettrimeyi başardı.Ve onunkisi ise çok büyümüş sertleşmişti.Bu seviyeye geldiğimiz için daha ileri gittik.BEni kucağına aldı Ve kızlğımı istedi bende o zevkle al hemen dedim. ve zıplamaya başladım.p*nisi kanlar benim bedenim ise acılarla doluydu.Fakat zevkte alıyordm Bir süre sonra acıya alıştım ve tamamen içime almaya başladım.VE bir ara zıplarken boşaldı içime bende çok korktum.hemen duş aldık hemen v*jina*ı yıkadım.Bir yandan çok korktum bir yandan çok sevinçliydim mutluydum nedense.artık parti diye bişeyde kalmadı zaten gece oldu bende eve gittim oradan.

Kimseye görünmeden.Aklımda hep o vardı artık aşık olmuştum… Günler süryordu 2 ay içerisinde onular defalarca sevişmişimdir.Çok istekli birisiydi tabi bende öyle fakat hiç kimseyer belli ermiyorduk işimiz çok gizli yapıyorduk.Bana benimle evleniceğini söyledi.Bende çok sevinçliydim. Birgün oraya tekrar gidern komşulardan gözleri kör olasıcanın teki nsaıl gördüyse görmüş beni ona giderken VE anneme söylemiş annemde Babamla konuşmuş bu durumu en son ben duyuyoruym öğrendiklerini. Ve babam neden onun yanına gidiyorsun dedi ben ise ilkten bir ses çıkatmadım ama sonradan aşığım dedim onlar da şok içindeer zaten .

Yarın hemen Doktura gidicez dedi.Onunnla ilişkike başlayalı ta* 2 ay olmuştu.Mide bulantılarım geliyordu.Çok telaşlıydım .babamda doktora muayne ettirceğini söyledi ben ilkten istemedim daha sonradan zorla gittik ve Dünya* başıma yııkıldı “HAMİLEYDİM”.Onalara da hamile olmadığımı söyle dedim Dokora Doktor “tamam” dedi. Bunungökhana söyledim bir şekilde gökhan benden vaz geçiğini Özgenin hamile olduğunu ve onunla evleneceğini söyledi.İkinci kez sarsıldım . Bebeği aldırmak zorunda kaldım yoksa reddedilicektim.Gökhan bunu istemiyodu.Onu yapamazsın dedi.Ben ise ozmn benimle evlen dedim.VE kararı kesinde.Bende o üzüntüle bebeği aldırdım.Gökhan beni sırtımdan vurdu.Herşeyi babama anlatmış ben ise artık yaşamdan nefret etmiştim 1 kaç ay içinde. sanki son günlerimdi.Babamda beni evlatlıktan reddetti.

Beni köye göndericek ve beni silicekti .Bende Gİtmeden evvel Okadar kızgındım ki anlatamam.gökhanı gördüm ve artık bitmeli dedim.Bu daha kimseye zulm etmemeli.VE onu bıçakaldım.VE hapise girdim 5 yıl.Ne yazıkki ölmedi.VE o hapiste ömrümün yarısınıda orada çürttüm sanki 5 yıl içinde.Oradan çıktıktan sonra 25 yaşındaydım.Annem ve baba* beni almaya geldiler Babam ” sen ozamn küçük aklı başında olmayan bir aptaldın” dedi.İçindeki kızgınlığını gururuna hem yediremiyor hemde bena kıyamıyordu.25 yaşında çok güzeldim gerçi şimdide öyle olduğumu söylüyorlar.VE hayata yeni sayfa açmaya karar verdim.Bir kaç ay içinde birisi ile tanıştım.Çok iyi bir insan.Durumumuzda iyi Ona heşeyi anlattım ne olduğuunu oda benim iyi niyetimi kavradı bana çok güvevinyordu tabi bende ne kadar kalbi kırılmışta olsam.Şuan 9 senedir onunla evliyim ve mutluyum.Anenm ve babamdan artık eski ilgiyi görüyorum.Beni Seviyorlar .BEn ise eskiyi düşünmemeye çalışıyorum.Bu arada o gökhanı hapisten çıktıktan sonra unuttum zaten ne kadarda aklıma gelse araştırmamaya çalışıyorum fakat en son yanlız yaşadığını o zavallı özgenin çoçucğula bir başına oldıuğunu duydum.İYİKİDE ONUNLA EVLENMEMİŞİM: VE BUNDAN SONRA BÖYLE BİR SAPKINLIK YAPMADIM BU GÜNE KADAR UMARIM BU GÜNDEN SONRADA YAPMa* YAPMaKtan çok korkuyorum : HAYAT HİKAYEMİ OKUDUNUZ BANA GRE KORKUNÇ MACERa* BUYDU İNANNMAK İNANMAMAK SİZE KALMIŞ OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER YORUM ATARAK DEĞERLENDREBİLİRSENİZ MEMNUN OLURUM. ne kadar YAnlış yazdıysamda özür diliyorum Hızlıbir şekilde yazdım çünki .

Mükemmel Üye 21 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları