İyiki Evlenmedim

17 YAŞINDAYDIM. KUZENİMİN TANIŞTIRDIĞI 23 YAŞINDAKİ MURAT ADLI ÇOCUKTAN HOŞLANIYORDUM VE DAHA SONRA ONUN BANA KARŞI BİR ŞEYLER HİSSETTİĞİNİ ÖĞRENDİM. ÇIKMAYA BAŞLADIK İLK DEFA HAYATIMA BİR ERKEĞİ ALIYORDUM..

İLK DEFA SEVİYORDUM…. HER GÜN BULUŞUP GEZİP EĞLENİP BİRBİRİMİZE DELİLER GİBİ SEVDİĞİMİZİ SÖYLÜYORDUK TAKİ O GÜNE KADAR BİR AKŞAM BİZİM EVİN ÖNÜNE GELMİŞTİ EVDE BABAANNEM VARDI BABAM VE ANNEM DÜĞÜN DE İDİ. O GÜN EVE GELMEYECEKLERDİ. GEL AŞAĞI DEDİ BEN GÜNDÜZ VAKİTLERİ GİBİ YİNE GÜZEL MUTLU BİR ZAMAN OLACAĞINI DÜŞÜNEREK AŞAĞI İNDİM ARABAYA BİNDİM. SENİ ÖZLEDİM GÖRMEDİĞİM HER DAKİKA ACI VERİYOR DEDİ. BENDE ONU SEVİYORDUM Bİ MEKANA GİTTİK YEMEK YEDİK GENÇLİK PARKINDA EĞLENDİK BENİ EVE BIRAKACAKTI SAAT 23 SULARI FALANDI. YOLU UZATTI BAŞKA BİR YERDEN GİDİYORDU.. ANLADIM NİYE DOLAŞTIRIYORSUN DEDİM. SANA SÜPRİZİM VAR DEDİ BİR BİNANIN ARAÇ PARK KISMINA ARACI PARK ETTİ.  ARACIN İÇİNDE 10 DAKİKA SÜREKLİ GÖZLERİME BAKIP SENİ SEVİYORUM DEDİ. DUDAKLARIMDAN ÖPTÜ İLK DEFA BEN NE OLDUĞUNU ANLAMAMIŞTIM.

KENDİ OTURDUĞU DİREKSİYON KOLTUĞUNU YATIŞ POZİSYONUNA ALDI UZANDI GEL BİDAHA ÖPEYİM DEDİ. BENDE ÜZERİNE HAFİF UZANARAK ÖPÜŞMEYE BAŞLADIK VE DAHA SONRASI FELAKET AĞZIMI SIKICA KAPATTI.. KORKUYOR AĞLIYOR VE ÇIRPINIYORDUM AMA NAFİLE HİÇ KİMSE DUYMUYOR KİMSE PARK YERİNE GELMİYORDU. O GÜN BANA TECAVÜZ ETTİ… VE NE OLDUĞUNU BİLEMEDİM. ÇOK KORKMUŞTUM AĞLIYORDUM NE OLACAK BU DAHA SONRA BAŞIMA BELA OLACAK BEN BAKİREYİM DEDİM O GÜN REGL GÜNÜMDÜ. NE BELLİ BENİM OLDUĞUN DEDİ… NERDEN BİLECEM SENİN BAKİRE OLDUĞUNU DEDİ…. DAHA SONRA HALA BENİMLE GÖRÜŞMEYE DEVAM ETTİ …. TELEFON EDİYOR TELEFONLARA BAKMIYORDUM…. TAMAM ÖZÜR DİLERİM BİR DAHA OLMUYACAK DEDİ. BİR ARKADAŞIN DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ VARDI CAFEYE GİTTİK VE ORDA YİNE SEVİŞTİK BU SEFER KAN GELMEDİ BAK SEN BAKİRE DEĞİLSİN DEDİ. BEN ÖNCEKİ YAPTIĞINI HATIRLATTIM OLURMU ÖLE ŞEY O DURUMDA KIZLIK BOZULMAZ DEDİ.

BU BURADA BİTER BAŞININ ÇARESİNE BAK DEDİ VE CAFEDEN AYRILDI.

BEN AĞLARAK EVİN YOLUNU TUTTUM.. O GÜNÜN GECESİMİ…. TELEFONUMUDAN BABAMIN NUMARASINI ALMIŞ VE BABAMA BEN MURATIN DAYISIYIM SENİN KIZIN O… KİMİNLE YATIP KALKTIĞI BELLİ DEĞİL BENİM YEĞENİMİNDE P.N.SİNİN PEŞİNDE HEM YAZMIŞ…. O GECE SABAHA KADAR DAYAK YEDİM DIŞARI ATILDIM…. AMCAM KURTARDI BABAMIN ELİNDEN…. ARTIK HİÇ BİR ERKEĞE GÜVENMİYORDUM ARADAN 3 YIL GEÇTİ HAYATIMA AHMET GİRDİ… AHMET HEP BENDEN UZAK DUR BEN ERKEKLERE GÜVENMEM DEDİM AMA NASIL OLDUYSA AŞKLA KAPATTIĞIM GÖNLÜMÜ AHMETE VERDİM…..

4 YILDIR MUTLU BERABERLİĞİMİZ VAR….. BAKİRE OLMADIĞIMI BİLMİYOR AMA ONUNLA GÜZEL ŞEYLER PAYLAŞIYORUM KENDİ İSTEĞİMLE ZORLA DEĞİL AHMETLE YAŞADIKLARIM DAHA SONRA…..

Mükemmel Üye 28 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları