İlk Heyacanım

Selam ben bursadan emine. bursada yaşıyorum 28 yaşındayım.. size başımdan geçen hikayemi anlatmak isterim.. ben ve eşim yanlız yaşıyoruz çocuğumuz yok daha..eşimin çok samimi arkadaşı ve bizimde yakından akrabamız olan murat bizde kalıyodu..

Eşimle beraber çalışıyodular bu yüzden bizde kalıyodu…

Eşim ve ben ona çok güvendiğimiz için o bazen tek başına evde de kalıyodu.. bi gün eşim evde yokken murat eve geldi .. ben o sırada banyodaydım kapı çaldı mecburan kapıyı açmam gerekiyodu bende bornozumu giyip kapıyı açtım.. murat içeri girdi.. sonra bende bayo yapamaya gittim.. bizim banyonun duvarında çamaşır makinasının hortumu için bi delik vardı.. farkettim ki murat o delikten beni izliyo.

Çok heyecanlanmıştım bende başladım m*sturbasyon çekmeye.. murat halen beni izliyodu..sonra ben hiç bişi olmamış gibi üzerimi giyip içeri girdim.. murat bende bi duş alsam ii olur dedi.. sonra oda duşa girdi ben de onu izlemeye başladım.. sonra dayanamadım kapıya tıkladım bi isteğin varmı diye sordum murat titrek bi sesle yok dedi..

Ben dayanamayıp içeri girdim ben anal çok sevdiğim için hemen s*kini ağzıma aldım, başladım yalamaya sonra hiç beklemeden döndüm arkaka*ı g*tüme girmesini istedim.. ikimizde boşalmıştık.. sonra biraz pişmanlık duyarak birazda mutluluk duyarak ikimizde odaya geçtik ve hemen hemen 1 yıldır murat benim ikinci kocam..

Mükemmel Üye 6 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları