İlk Defa Org*zm (Alevle)

Merhaba adımı söylemek istemiyorum. Ben 27 yaşında 4 yıllık evli bir kadınım. Eşimle s*ks hayatım ilk günden beri kötüydü. P*rno izleyip eşimin yanına gidiyordum. p*rnodaki kadınlar gibi çığlık çığlığa boşalmak istiyordum ama bir türlü olmuyordu.

Her seferinde tam zevk alamadan sevişmemiz sonlanıyordu. Bundan 1 sene önce arkadaş ortamında bir kadınla tanıştım. İsmi Alev olsun. Birbirimize çok kısa zamanda ısındık,kaynaştık. Alev bekar ve çok güzel bir kadın. Sık sık iş çıkışlarında buluşuyor sohbet ediyorduk. Alevin Sedat adında bir sevgilisi vardı. Ama hiç sevişmemişlerdi. Bir gün beni aradı çok heyecanlıydı. Kız sana geliyorum anlatacaklarım var dedi. Bende hadi gel dedim heyecanla bekliyordum. Alev geldiğinde yüzünde güller açıyordu. Sedatın evinden geldiğini ve ilk defa deliler gibi seviştiğinden bahsetti. Sevişmenin detaylarını anlattı. Ne yalan söyleyeyim Alevi çok kıskandım… O gece kendimi Alevin yerine koyup m*stürbasyon yaptım.

Aradan 10 gün kadar geçti Alev yine bana geldi.

O geldiğinde bende banyodan yeni çıkmıştım.Üzerime dantelli bir s*tyen ve tanga giyip penye bir ev elbisesi giydim.Alevle önce havadan sudan konuştuk.Derken bana s*ks hayatımı sordu.Bende dertlerimi paylaştım.Ama paylaşırken utanıyordum.Alevde bana utanma rahat rahat anlat diyordu.O öyle dedikçe ben herşeyimi anlattım. Alev bana s*ksin püf noktalarını anlatmaya başladı.Sedatla nasıl org*zm yaşadığını nasıl delirdiğini anlatırken benim v*jinam sulanmaya başladı. Alev oturduğu koltuktan kalkıp yanıma geldi.Bana sarıldı,ayyy canım benim kıyamam sana dedi. Boynumdan öptü. Ben iyice tahrik olmuşum. Sonra saçlarımdaki şampuan kokusunun çok tahrik edici oldugunu söyledi. Bir yandan da eli bacağımdaydı. Ben Alev Sedat sana neler yapıyor dedim.

Uygulamalı göstereyim mi kız diye güldü.

Bende göster dedim. Alev bir yandan kısık sesle anlatıyor bir yandan da benim üzerimde gösteriyordu. Önce elini bacak aramda gezdirmeye başladı .Bak Sedat önce böyle yapıyor dedi. Eli gittikçe derinlere geldi ve en sonunda ıslanmış tangama ulaştı. Ooo kız sen sulanmışsın dedi.Ben çok utandım,kalkmaya çalıştım ama bir yandan da hoşuma gidiyordu.Kalkma dedi,beni kendine çekti ve v*jinamı okşamaya başladı. O okşadıkça ben deliriyordum. Bir yandan okşuyor bir yandan boynumu öpüyordu. Sen çok güzel bir kadınsın diyordu. Ben sadece nefes nefese cevap vermeye çalışıyordum. Bu olanlara inanamıyordum ama ok yaydan çıkmıştı. Alev g*ğüslerimi okşamaya başladı okşarken ohhh diyordu. Ben de çıldırmıştım.Sonra bir hamleyle kalktı önümde diz çöktü bacaklarımı ayırdı. T*ngamın üzerinden beni okşuyor ve nefesini hissettiriyordu. Sonra t*ngamın üzerinden dilini dokundurmaya başladı ben iyice çıldırdım. T*ngamı biraz kenara çekti ve v*jinamı yalamaya öpmeye başladı.

O yaladıkça ben kalçalarımı aşağıya doğru kaydırıp iyice ağzına yaklaştırıyordum. Alev yalarken inliyordu ben de uçuyordum. Sonra t*ngamı tamamen çıkardı bir yandan yalıyor bir yandan parmağını sokuyordu.Ben org*zm olup boşaldım. İnleyerek titreyerek… Alev yalamayı bıraktı ve parmağını kl*torisimin üzerinde gezdirmeye başladı tekrar delirdim. Yerimden fırlayıp alevin üzerine çıktım. Aceleyle kot pantolonunu ve k*lodunu çıkardım. v*jinası çok güzeldi pespembe…Hemen ters döndüm benimkini alevin ağzına dayadım.Ben de alevin kukusunu deli gibi yalamaya başladım. O beni yalıyor ben onu. O kadar ses çıkarıyoruz ki komşular duyacak diye korkuyordum. Alev dilini benimkine sokuor ben de onunkine sokuyordum. Dilimizi değdirmediğimiz yer kalmamıştı. Kukusunun tadı çok güzeldi. Oluk oluk boşaldık ikimizde. Sonra Alev beni yere yatırdı ve g*ğüslerimi açtı.

Bir yandan emiyor bir yandan kukumu okşuyordu.

Kukum artık sırılsıklam olmuştu. O her dokundugunda kendimden geçiyordum. İlk defa böyle şeyler hissettim. Alevle birkaç kez daha buluşup birbirimize oral s*ks yaptık. Akşamları birbirimizi arayıp telefonda karşılıklı m*stürbasyon yaptık. Alev hem benimle hem Sedatla sevişiyor. Ben eşimle sevişirken hep Alevi düşünüyorum. Sürekli l*zbiyen p*rnoları izleyip boşalıyorum. Ps*koloğa gittim, eş cinsel olmadığımı sadece heyecan aradığımı söyledi.

Ama Alevin pembe kukusunun hayali bile yetiyor.

Mükemmel Üye 6 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
 • 2 Cevap(lar)

  Sizle görüşmek isterim lütfen

  Acemi Üye 6 Mart 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Değişik bir deneyim olmuş sizin gibi ateşli kadın bulunmaz 😉

  Sadık Üye 21 Mayıs 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Cevabınız

  Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları