İkimizde Evliyiz Ne Yapmalıyım?

Aklımı kaçırmak üzereyim nasıl oldu neden oldu bilmiyorum. Kim bilebilmiş ki neden aşık olduğunu ben bileyim. 6 yıllık evliyim iki çocuk annesiyim iş arkadaşıma aşık oldum kendimden tiskiniyorum.

Ne yapacağımı bilmiyorum o da evli. Aklımdan çıkaramıyor onu düşünmeden yapamıyorum. Onu görmeden geçen günüm zulüm. O ne hissediyor bilmiyorum. Bir birimizden kaçar olduk. Hissettiğim kadarıyla o da seviyor ama bu onun içinde zulüm gibi daha yeni evlendi evlenmeden önce bir sohbet esnasında evet demiyebilirim dedi içimi delen bakışlarla. Ne diyebilir ki insan tabi bir şey diyemedim.Ama evlendikten sonra bir şey oldu içine kapandı herkesten uzaklaştı. Benden de uzaklaştı. Ama sürekli bakışları üstümde sürekli göz göze geliyoruz. Acı çekiyorum.

Kendime onun haline acıyorum. Belkide başka derdi var ama soramıyorum. Ama onunda derdinin benimkiyle aynı olduğuna inanıyorum.Kadınca bir hisle. Ben kimseye anlatamıyorum derdimi hiç bir arkadaşıma dostuma oda (aşıksa bana) anlatamaz biliyorum. İşimiz misyonumuz, işimizdeki konumumuz, ilişkilerimiz, kişiliğimiz izin vermez buna. Çok komik ben sigara içiyorum o ise içmiyor ama aralarda sürekli sigara içilen bölümde çoğu zaman yalnız. Ona yaklaşmayı deli gibi istiyorum ama olabileceklerden çok korkuyorum. Aslında tek istediğim duygularımı bilsin, ben onun kini bileyim. Ama bu yeter mi onuda bilmiyorum. SENİ SEVİYORUM ÇOCUK.Kimseye sana dahi söyleyemesem de , kendimden nefret etmeme sebep olsa da seni seviyorum. Benim yüzünden de sendeki acı affet beni. Hakkını helal et.

Mükemmel Üye 21 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları