İki hayvan arasinda tost oldum

İyi günler ismim ayşe adanadan yazıyorum evliyim 1.5 yıllık. Eşim tahsinle yol kenarında lokantamız var genelde şöförlerin uğrak yeridir genelde servis işlerini ben yaparım, erkek şöförlerin gözleriyle beni kesmesi ve kısa giyinmem nedeniyle azgın azgın bakmaları daha çok para kazandırıyor müşteri artıyor.

Genelde ben geceleri çalışırım, gece saat 2 civarıydı içerde ben ve eşim kalmıştık tahsin beni fırsat buldukça hemen arkama yanaşır dakikada geçiriverir. Aslında bu tür s*kişler beni tatmin etmiyo ama tahsine de bişey diyemiyorum, eşimin saçından tutup bacak arama doğru çektim a*ımı yala dedim olmaz dedi. Beni çok seviyodu asla kırmazdı ama yalama işini yaptıramadım. 2 gün sonra tahsinle evlilik yıldönümümüzdü gece on ikiye kadar çalışıp içerde lokantanın arka kısmında özel bir gece yapacaktık.

Müşteriler gittikten sonra lokantayı kapatıp arka odamıza geçtik bir yandan alkol bir yandan sevişiyorduk, tahsin 2 defa boşalmasına rağmen ben heyecanlanmamıştım, belkide p*nisinin ufak olmasındandı ama genede saat 2 yi gösterirken dış kapının sertçe vurulduğunu duyduk, pencereden baktım lokanta kapısında duran 2 adam kapıyı zorluyordu, sarhoşlar ve acıkmışlardı. Eşim kanepeye uzanmış aldırış etmiyordu adamlar az ileri gidip bekliyolardı tahsin sızıp kalmıştı horluyordu.

Adamlar tekrar geldiler kapıyı vuruyolardı eşime seslendim, kaldırmaya çalıştım ama nafile fayda etmedi. Kapıyı kırcaklardı pencereyi açıp kapalıyız dedim uzun boylu zayıf olan adam açız bişeyler yiyeceğiz hemen gideriz dedi. Adamın biri 40-45 arası diğeri kısa şişman olanı 50 civarındaydı. Kapıyı açtım üzerimde o güne özel askılı mor dekolte elbisem vardı adamlar masaya geçtiler hazırda ne varsa alırız dediler. Önlerine bişeyler bıraktım birazda alkol istediler, getirdim ismin ne senin dedi. ayşe dedim gel otur bişeyler iç benden dedi. Olmaz dedim evliyim kocam içerde dedim. Zayıf olanı kolumu tutup zorla oturtu bir kadeh rakı içtim. Midem artık almıyor başım dönüyordu kısa olanı yaıma geldi elini omzuma attı, napıyosun dedim.

Bu gece uzun olacak bebeğim kadınlığını yaşatacağım sana dedi, elini ittirdimm ağzımı kapayıp masaya yatırdı. Uzun boylu elimi tutdu önden şişman tek eliyle k*lodumu indirdi masadan bardaklar düştü adam a*cığıma zorluyordu jap diye içime girdi içime doğru sıcacık kalın bişey giriyordu, ahhh dedim adamın elini ısırıyordum t*şakları g*tümü döverken boşalmıştım bile belimden aşağı soyulmuştum adam ellerimi bırakıp arkama yanaştı. Beni isken önden tutmaya başladı a*ım vıcık vıcıktı zayıf içime geçirdi, kulağımı ve boynumu ısırıyor tek parmağıyla tahsinin bile zor s*ktiği g*t deliğimi parmaklıyordu.

Birden y*rağını çekip g*tüme dayadı.

Yalvardım nolur yapma diye ama dinlemedi, tahsin’inkinden kalın olan y*rağını ısrarla g*tüme geçirmeyi başardı yanıyordum adam köklemiş yukarı aşağı yıtacaktı sanki hırlayarak s*kini peçeteye boşalttı o koca y*rak g*t deliğime nasıl girdi anlamadım benimde hoşuma gitmişti, tahsinin 1 yılda yapmadığını tanımadığım adamlar şimdi yapmışlardı. Masaya oturup yarım saat sonra uzun olanı beni kucağına alıp kendi yere sırtüstü uzandı şişman arkamdan boynumu ve belimi öpmeye başladı, zayıfın y*rağı tekrar a*ımdaydı.

Şişman arkamdan g*tüme dürtmeye çalıştı, sonunda adamların 2 koca y*rağı aynı anda içimdeydi bayağı zevk almıştım adamlar yüklü bir para bırakıp teşekkür edip gittiler sabah kocam bişeyden habersiz işine devam etti.

Ama ben tahsinsiz kaçamaklara devam ettim sizede anlatmaya devam edeceğim.

Mükemmel Üye 21 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları