Hayattan Bir Kare

ADIM MELİSA. 29 YAŞINDAYIM. EŞİM PATRICK İLE EVLENDİĞİMDEN BERİ YEDİ YILDIR ALMANYADA YAŞIYORUM. İŞLERİN DURGUN OLDUĞU BİR ZAMANDA TÜRKİYEYE GELMEYE KARAR VERDİM. ARKAŞLARIMI AİLEMİ O KADAR ÇOK ÖZLEMİŞTİM Kİ… HEPSİNİ KUCAKLAMAK İSTANBULUN HAVASINI İÇİME ÇEKMEK İSTİYORDUM..

Patrıck, biletimi aldı. Üç hafta beni göremeyecekti. O gece iki kez seviştik ve sabah erkenden uçağa bindim. Sonunda yedi yıldan beri görmediğim türkiyeye gelmiştim. Hemen annemlere gittim onlara söylememiştim geleceğimi… O kadar sevindiler ki ama bi gittin gelmedin diye isyanlar yağdırıyorlardı. İki gün sonra arkaşlarımla randevulaştık onları çok özlemiştim. Neyse ki bu özlem fazla sürmemişti beşiktaşta buluştuk. o kadar değişmişlerdi ki.. O gün yemek yedik, içtik, gezdik, tozduk… Semtten semte koştuk.. Canımız çıkıncaya kadar gezdik.. Arkadaşlarımın hiçbiri evli değildi aralarında bir tek ben kadın olmuştum. Bana Patrıck ile nasıl gittiğini sordular iyi dedim ama öyle olmadığını biliyordum. Onun iş seyahatleri son zamanlarda s*x hayatımızı ve evliliğimizi aksatıyordu ve bundan ben rahatsız oluyordum son zamanlarda. Aslında türkiyeye geliş nedenlerimden biri de buydu..

Istanbul sokaklarında dolaşırken bir anı bırakmak için geriye ,fotoğraf çektirmeye karar verdik. Sokak başındaki fotoğrafçıya gittik. Fotoğrafçının arkası dönüktü. Beşimiz pozumuzu vermiş bekliyorduk. Fotoğrafçı önünü döndüğünde hoşgeldiniz dedi. Bıyık bırakmıştı saçları hafif uzundu ve biraz dağınık gibiydi. Çok s*ksiydi, dudakları ıslaktı. Elindeki fotoğraf makinesiyle oynuyordu. Sürekli gözleri ondaydı. Parmakları çok uzundu ağzında sakız varmış gibi oynatıyordu. Sonunda gözlerini fotoğraf makinesinden ayırdı. Bize hazır işareti yaptı ama pozumuzu değiştirmemizi istedi. Yanımıza yaklaştı ve hafif rötuşlar yeptı. Beni kolumdan tuttu ve oturmamı istedi. Elimi bacağıma koymamı istedi. Diz çökmüş, bedenimi istemsizce oynatıyordu. Bir bacağımı geriye aldı ve şimdi hazırız dedi. Fotoğrafı çektikten sonra hepimiz fotoğrafçının başına toplandık kızlar resim hakkında yorum yapıyor ben sadece footğrafçıyı süzüyordum. Bir ara bana baktı ve bıyığının altından gülümsedi. O kadar sıcak gelmişti ki onu çok önceden tanıyor gibiydim.

Çekilen fotoğraflara bakarken fotoğrafçı çocuğun yanındaki sandalyeye oturdum. Kalçalarımız birbirine değiyordu. Nefesini hissedebiliyordum. Nefesi naneli sakız gibi kokuyordu. Bu beni tahrik etmişti. Evli olduğum umrumda değildi. Fotoğrafçının çok rahat bir havası vardı. bıyığıyla oynuyor bu fotoğrafın bizim için güzel olup olmadığını soruyordu. Fotoğrafçı fotoğrafların çıkması için biraz süre istedi. Hemen atladım ben beklerim siz gidin elbiseleri alın dedim. Elbise diktirmiştik ve yolumuz üzerindeydi. Dönüşte beni alacaklardı fotoğrafçıdan. Fotoğrafçıyla arka odaya geçtik fotoğrafları çıkartmaya başladı. Yanıma gelmemi istedi. Bana bu fotoğrafın üzerinde değişiklik yapacağını söyledi tam o anda g*ğüslerimle buluştu gözleri. o kadar eğilmiştim ki bakmak için, ucu belli olmuştu diyebilirim. Ve sanırım bundan etkilenmişti. Aletinin kalktığını görebiliyordum. Koltuğa oturdum o da yanıma oturdu. Elbisem kısa olduğundan baldırlarım ortaya çıkmıştı. Fotoğraf makinesinden çıkan resim süzülerek bacağıma düşünce bacağıma dokundu ve onu aldı.

O anda bana baktı ve ben önce davranarak dudaklarına yapıştım. o kadar şiddetli öpüyordu ki onun da azdığı belli olmuştu. kalçalarımı kavradı beni kendine çekti. üzerine oturdum hafif ileri gerilerle sallanmaya başladım. g*ğüslerimi açtı. s*tyenimden fışkıran dolgun m*melerimi yaladıkça a*ım sulanıyordu. y*rrağını elledim o kadar sertti ve büyüktü ki onu ulaşılmaz yapıyordu. elbisemi yırtarcasına çıkarttı beni koltuğa savurdu ve üzerime yattı. pantolununu çıkarmasını söyledim. sonunda ben de o da çırılçıplaktım. baklava dilimli göğsü m*melerime değdikçe tahrik ediyordu beni. O kadar istekli yapıyordu ki bağırmak zorunda kaldım. Tırnaklarımla Sırtını yırtıyordum. Kulağıma Eğilerek nefes nefese boşalayım mı dedi. Ben de evet dedim. İnleyerek boşaldık.. Patrıck ten sonra ilk kez başka bir ten değiyordu ve boşalıyordu. Hiçbir şey umrumda değildi. Boşalmadan sonra beş dakika öylece durduk. Parmaklarıyla sulanan a*ımı okşadı sanki ateşten yanıyordu. s*kini tuttum ve a*ımda gezdirdim. 10 dakika böyle zevk alarak geçirdik.

Sonra kıyafetlerimizi giydik.

Ben iç çamaşırlarımı giymiştim. Tam elbisemi giyerken kızlar geldi. Kapıyı kitlememiştik ve fena yakalanmıştık. Çok utanmıştım arkadaşlarıma rezil olmuştum. Kızlar ağzı açık bakıyorlardı bana. Fotoğrafçı çocuk kızları dışarı çıkardı ve giiyinmeme yardım etti. Her ne olursa olsun hayatımda en büyük zevklerden biiriydi. Kocamdan başkasıyla beraber olmuştum…

Arkadaşlarıma rezil oluşumu hiç unutmayacaktım ama o fotoğrafçı yakışıklı çocuğu ve sevişmemizden verdiği zevki hiç unutmayacaktım…

Mükemmel Üye 1 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları