Havuzda Biten Tenis Maçı

Antalya’ da lüks bir tatil beldesinde tatildeyiz. Her sabah tenis oynamak için tenis kortlarına gidiyorum, ve haftanın başından beri dönüşümlü oynadığımız grupta, Rusya’ da yaşayan Fransız asıllı bir adam var.

Aynı seviyede oynadığımızdan genelde ya karşı karşıya ya da aynı tarafta, ama hep birlikte oynuyoruz. Çok yakışıklı ve dikkat çekici biri olduğundan, onunla oynamak ve oyun aralarında vakit geçirmek hoşuma gidiyor. Bir akşam tesadüfen aynı masaya denk geldik, ben ona kendi eşimi o da bana kendi eşini tanıştırdı ve yemek boyunca birlikte sohbet ettik. Bir ara yalnız kaldığımız bir sırada, sabah çok erken bir saatte sahilde koşacağını, benim de katılmak isteyip istemediğimi sordu, bir an heyecanlandığımı hissettim ve evet, tabi dedim. Sabah saat 6.00’ da bütün tatil beldesi uykudayken otelin sahilinde buluştuk, ben lastik ayakkabılar ile gelmiştim, beni görünce güldü, kumlarda koşacağız, çıkar bunları dedi, ben de ayakkabıları, şortumu ve tişörtümü çıkarıp bir tarafa attım, bikinimle kalmıştım.

Yarım saat kadar düşük tempoda koştuk, bazen bileklerimize kadar denize giriyorduk, bazen kuru kumlarda, bazen de bir denize dalıp koşmaya devam ediyorduk, sahilde bir iki tur yaptık, bizim otelin yanında başka oteller başlıyordu ve sahilde 20’ den fazla yan yana oteller vardı, bir ara bizim otelden bayağı uzakta bir otelin önünden geçerken, hadi gel dedi, buranın havuzu çok güzel, havuza girelim. Bunu der demez de elimi tuttu ve beni otele doğru çekmeye başladı. O kadar zaman birlikte koşmuş, yürümüş, sohbet etmiş ve denize girmiştik ama ilk defa benim elimi tutuyordu, itiraz etmedim ve onunla el ele otelin havuzuna doğru yürüdük. Otelin bahçesinde kimsecikler yoktu, havuz ise çok büyük ve otelin bütün bahçesine yayılmış bir havuzdu, arada havuzun içinde ağaçlar, ufak adacıklar, köprücükler vardı, bek bakması güzel olan bu havuzu incelemekle meşgul iken birden bire beni kucağına aldığı gibi havuza atladı.

Boş bulunmuştum, beklemediğim bir anda onun kucağında havuza girdim, Havuza düşmenin etkisiyle bikinim darmadağın olmuştu, g*ğüslerimden biri dışarı fırlamış, olayın aniliği yüzünden ben de onun boynuna sarılmış şaşkın bir vaziyette kendime gelmeye çalışıyordum. Benden uzun olduğundan onun ayakları havuzun dibine değiyordu ama benimkiler değil, sanki yüzmesini bilmeyen bir çocukmuş gibi, ellerim onun boynunun çevresinde, onun da elleri benim belimde, birbirimize bakıp gülmeye başladık. Benim bir g*ğsüm dışarıdaydı ama ne ben ne de onun bu konu ile ilgilendiği yoktu, gülmemiz bitince, havuzun içinde yürüyerek hafifçe beni sürüklemeye başladı, benim ellerim onun boynuna dolanmış, onun elleri de kalçalarımı çevreleyerek beni taşıyordu, bacaklarım onun belini sardı ve birbirimize yapışık halde havuzda sürüklenmeye başladık. Bacaklarım onun belini çevrelediler ve o da kalçamdan beni tutarak kendine doğru çekti, onun önündeki kabarıklığın büyüdüğünü hissetmemek elde değildi. Bir taraftan da kalçamı sıkıştırıyor ve okşuyordu.

Sonunda havuzun kenarına ulaştık.

Göz ucu ile etrafta kimsenin olup olmadığına baktım, muhtemelen beni bilerek buraya getirmişti çünkü çok kapalı bir yerdi, sabahın yedisi olduğunu da hesaba katınca endişelenecek bur durum yoktu ortada. Beni havuzun kenarına sıkıştırdı, ayaklarım yine yere değmiyordu, kollarım onun boynunda bacaklarım da belinin çevresindeydi, çok çabuk bir hareketle bikinimin alt kısmını bacaklarımdan çıkardı, bir elim aşağıya kaydığında onun çıplak p*posunu farkettim, kendi şortunu çıkarmıştı bile. Beni havuzun kenarı ile kendi vücudu arasına sıkıştırdı, elleri boş kalmıştı, bacaklarımı kendine doladı ve beni öpmeye başladı. Hayatımda hiç yaşamadığım bir fırtınanın içindeydim, muazzam bir biçimde titriyordum, dudaklarımı ve g*ğüslerimi öpüyor ve elleriyle bütün vücudumu okşuyordu. Havuzda olmamıza rağmen içime girdi, ilk girdiğinde hafif bir acı hissettim, o da bunu fark etmiş olacak ki, içime girip çıkmak yerine içimde kaldı ve beni kalçalarımdan tutarak oynatmaya başladı. Sanki müthiş bir dansın içindeydik. Hayatımın en çabuk orgazmını oldum desem yalan olmaz.

Ben orgazm olduktan sonra da gidip gelmelere devam etti, beni havuza öyle bir sıkıştırıyordu ki, sanki önündeki büyüklüğün vücudumun derinliklerine girdiğini hissediyordu. Onun kollarında kalakalmıştım. Ellerim sıkı sıkıya onun boynuna sarılı, başım onun omzunda gözlerim kapalı kendime gelmeyi bekledim. İçimden uzun süre çıkmadı. Bir süre sonra konuşmaya ve tekrar gülüşmeye başladık. Bikinimin üst kısmının o heyecanla tamamen çıktığını ve havuzun dibinde olduğunu fark ettim. Giyindim ve toparlandım. Elele havuzdan çıktık, bu sefer denize girdik, denizde belimize kadar olan sığlıkta suya girdik ve öpüşmeye devam ettik. Onun vücudunu denizde yeni keşfediyordum, parmakları ile içime girdi ve ikinci defa şiddetli bir orgazm yaşadım. Ben de onun elimle getirdim. O gün her zamanki vaktinde yine tenis oynadık. Birlikte tenis oynadığım adam sabah bana sahip olmuştu.

Bunu bilmek çok ilginçti.

Ertesi sabah yine buluştuk, ancak bu sefer kaldığımız otelde bir oda ayarlamıştı, beni o odaya ***ürdü, üç saat boyunca müthiş bir sevişme yaşadık. Ancak havuzda yaşadıklarımız bambaşka idi, cennette olmak budur diye düşünüyorum.

O günden sonra otelden ayrıldık, bir daha da hiç görüşmedik, ancak tenisçi arkadaşım her aklıma geldiğinde titrediğimi hissederim.

Mükemmel Üye 1 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları