Görümcemin Oğlu

Gorumcemın Oğlu Bizim Eve Gelirdi, Oğlanın Yanına Muhappet İçin…

Ozaman Evdeki Halıların Toparlanması Vardı, Salon Halıları Koridor Halıları Büyük Uzun Olur, Yardım Icın Onu Cagırdım. Bu Olaydan 1 2 Ay Once Ic Camasırlarımı Katlayıp Koyacagım Sırada Cekmecıde Tangakinimin Vücut Coraplarımın Olmadığını Gorduğm de Deli Olmuştum.

Herneyse O gün Görümcemin Oğluyla Beraber Halıyı Kaldırıp Cekıp Katlıyacagımız Esnada Aniden Halıya Tutmaya Egildigi Anda Ic Camasırımı Gormustum Sok Olmustum, Inanamamıstım Yıkılmıştım Resmen. Supelenmiştim Iftira Atmakta İstemiyordum Cocukları Evden Yolladıktan Sonra Görümcemin Oğlunu 1 Saat Sure Sonra Arayıp Eve Gelmesini Yardım Etmesini İstedim.

Yanılmadığıma Emin Olmak İstiyordum.

Herneyse Kapının Zılını Caldı Actım. ıcerı Gecıp Beklemesini Söyledim, Arkasından Ben Girdim Bana Yalan Atmıyacağına Yemnin Ettirdim Atletten Baska Icınde Nasıl Ic Camasırı Var Dedım..

Kızarmıstı, Acamadı..

Acmassa amcasına Soylemekle Tehdıt Etmıstık, Sarkıntılık Ettı Dıye.. Dayanamayıp Pantolonunu Indırdıgıne Gorduklerım Karsısında Inanamamıstım Adeta Yıkılmıştım Ama İçimde Kıpır Kıpırdı Kalbim Çıkıcaktı Yerinden.. Hosuma da Gıtmedı Degıldı Kendısıne Dolaptaki ne kadar Fantazi İç Çamaşırı A dan Z ye Giyip Karsımda Manken Gibi Defile Yapmasını Soyledım, Hosuna Gıtmıstı Ic Camasırlarını Gıyıp Baslamıstı Sok oluyordum Cıldırıyordum Onu Farklı Ic Camasırlarıyla Gorunce.

En Son Iç Camasırıyla Geldıgınde Dayanamıyıp Ayaga Kalktım, Sarkıntılık Yaptım Karsılık Veremedı, Ama Gorevını Fevkalade yapıyordu. En Sonunda Dayanamıyıp Dudak Dudağa Gırdık Uzun Sure s*x Yaptık Cılgınlar Gibi, Ikımızde Bosaldıktan Sonra Bana Hiç Kapı Komşum Alımlı Çalımlı Çekici Arkadaşında Varmı Dedi.

Neden o Kadınlarla da Beraber olmuyorsun dedı, donmustum ıcım kıpır kıpır olmustu dedıgı laflar tahrık etmıstıı. Plan kurduk ust kattakı komsumuza plan yaptık onunlada beraber olduk. O gundan sonra tanıdıgım ıclı dıslı oldugum arkadasım kapı komsum kadınların coguyla s*x yapmısımdır, ama gorumcemın oglunun tadını Unutamadım s*xy Ic Camasırlı Halını Onun Icın Evde Bır Dunya Iç Camasırı Aldıgım Geldıgınde Hepsını Gıysın.

Bunu Duymasınıda Istıyorum Hayatımda Gordugum En s*xy Erkek s*xten Anlıyan Isını YAPAN Istedıgı Zaman Onunum ama kadın arkadaslarımıda arada bi favorim ustum komsumuda pas gecmıyorum..

Mükemmel Üye 19 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları