Görümcemin Oğlu

Adım Sabiha 167 boyunda 71 kg ağırlığında 46 yaşında kapalı bir bayanım görümcemlerle ortak bir konfeksiyon atolyemiz var beraber işletiyoruz. Bir kazada görümcemin kocası vefat etti benim eşimde belden aşağısı felçli o sebeple ben müşterilerle uğraşırken eşim atolyeyi görümcemde kumaş vs alım işleriyle uğraşır.

Geçen mart başıydı, Kütahyadan yüklü bir sipariş gelince görümcemin oğlu Osmanla beraber panelvan tipi kamyonetle malları ***ürüp çekleri almak için gittik. Dönüşte kar ve tipi yolları neredeyse kapatmıştı ben korktum “Osman bir yer bulalım geceyi orada geçiririz sabaha devam ederiz oğlum” dedim. Osman 23 yaşında askerden yeni gelmişti, neyse bir mola yerine zar zor girdik tabii bizim gibi düşünenlerde vardı ancak tek yataklı bir oda bulduk, eşime telefon edip durumu anlattım, yemekti çay dı derken 11:30 gibi odaya çıktık hemen “bak osman sen duvar tarafında yat ben gece kalkabilirim dedim Osman da tamam dedi soyunup yattı. yattdıda ben döneceğimiz için yanıma gecelik almamıştım, ışığı söndürüp soyundum sütyen kilot girdim yatağa zaten küçük olan yatakta sırtımı Osmana dönünce kalçalarım osmana yapıştı uyumaya çalışıyorum.

Biraz yorgana gömüleyim diye kıpırdadıkça kalçam Osmana adam akıllı yapıştı. Osmanın erkekliği inik olduğu halde incecik kilotumdan hissediyordum tabii Osmanda taş değil ya O da aynı şeyleri hissetmiş o anda, 2 yıldır unuttuğum kadınlığımı hissetmeye başladım, resmen kukum ıslandı çaktırmadan biraz daha kalçamı oynattım ve Osmanın erkekliğinin yavaş yavaş büyüdüğünü açıkça hissediyordum. O büyüdükçe içimde fırtınalar esmeye kukum adam akıllı sulanmaya başladı. Bir noktaya geldimki dayanacak halim kalmamıştı ve kendimi adam akıllı Osmana yasladığımda osmanın eli kalçamın üstünde gezinmeye başlamıştı hiç ses etmedim. Gezinmeler anında okşamalara döndü ve bir anda diğer eli koltuk altımdan g*ğüslerime ulaştı ve artık ok yaydan çıkmıştı.

Hiç konuşmuyorduk birden osmanın eli kalçamdan çekildi ve bir hareketle Osman boxerını sıyırdı artık erkekliğini apış arama sokmuştu sertleşmiş olan erkekliği apış arama girdiğinde bir oooohhhh çektim ve Osman ani bir hareketle kilodumu sıyırıp arkamdan erkekliğini zaten vıcık vıcık olan kukuma bir anda soktuğunda öyle bir inledimki sormayın küçücük odanın duvarları yankılandı. Osman yavaş yavaş girip çıktıkça aahhhh oooohhhh diye inlerken Osmanda resmen böğürür gibi sesler çıkarıyordu ben artık bitmiştim, Osman ise gittikçe hızlanan bir tempoda girip çıkıyordu birden kukumu kası verdim. Osmanın erkekliğini içime hapsettiğim anda en kuvvetli orgazmımı olurken içimdeki çelik gibi erkekliği öğle bir sarmıştım ki tarifi imkansız, Osmanda dayanamıyorum patlıcamm dediği zaman korunmasız olduğumu unutmuştum bile ve Osmanın dölleri içime boşalmaya başladığında resmen kenetlenmiş bir durumdaydık.

Hayatımda böyle bir s*x hiç yaşamamıştım, uzun müddet öylece yattık Osman içimden çıktı ben duşa girdim. Duştan tekrar yatağa döndüğümde Osmanın ki neredeyse hazır dimdik beni bekliyordu.

Hala konuşmuyorduk Osman beni yatağa çekti ters döndük ve dudaklarını kukuma yapıştırıp emmeye başladı, dilide içime giriyordu resmen dili ile beceriyordu beni, iniltilerim gittikçe yükselirken Osmanın erkekliği dudaklarımın üzerindeydi. Şimdiye kadar hiç öpmemiş yalamamıştım ama durum çok farklıydı şehvet denizine düşmüş erkeksiz geçen 2 yılın acısını çıkarmak isiyordum. Mantar gibi olan başını önce öpmeye sonra yalamaya başlamıştım bile, Osman dilini kukumun içine sokup çıkardıkça bende elimle kavradığım Osmanın erkekliğini emmeye başladım. Tabi yine a*ımdan şakır şakır sular gelmeye başlamıştı. Orgazm oluyordum o anda Osmanınkini nasıl emiyordum bir bilseniz ikimizinde inlemeleri birbirine karışmıştı.

Osman birden dönüp ayak bileklerimden bacaklarımı kaldırarak erkekliğini kumun dudakları arasına yerleştirdi. Bir iki kere aşağı yukarı sürttükten sonra aniden öyle bir yüklendiki 2 yıldır y*rak görmeyen daralmış kukumun içi dolmuştu. Osman hızlandıkça hızlandı ben artık inlemiyor böğürüyordum ve kasılmaya başladım tekrar orgazm olmuştum ama Osman durmuyordu sert sert yükleniyordu bittimmm bitttim diyerek kafamı sağa sola sallıyordum ki Osmanda geliyorummmmmm derdemez içime tekrar d*llerini fışkırtmaya başladı.

O an Osman g*ğüslerimden birini ağzına almış hem emiyor hemde ras gele ısırıyordu .O gece sabaha kadar 2 kere daha seviştik, daha sonraki günlerde Osmanla yine seyahatleri beraber yaptık ancak geçen hafta Görümcem durumu anlamış bana noluyor Sabiha Osman sana iyi geliyormu diye sorunca, bende Mehveş sende benim oğlanı bir dene istersen yeminle çok rahatlarsın deyi verdim.

Mükemmel Üye 26 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları