Giden Geri Döner!

18 yaşında liseye gidiyordum ama aklım evlenmekti amacım güzel bir yuva kurmaktı yaşım henüz erkendi ama 7 24 aklım s*xteydi böyle bekleyemezdim :)) Genelde de çevrem tarafımdan sevilirim beğenirler..

O sene yeni ev almıştık komşularla ilişkilerimi sıcak tutmayı severim kötü anlamda değil ama 🙂 yaşıma göre de olgunum ama öyle cıvık şımarık bir kız değilimdir.. bizim alt katta oturan komşumuz birbirimize gidip geliriz onların da yanında yeğenleri kalıyormuş meğerse bu komşumuz beni yeğenine almak istiyormuş bunu anneme de söyledi, aralarında konuşuyorlardı ben dünden razıydım zaten:)) Neyse bir akşam bu komşularımız bize akşam yemeğine geldiler benim ki gelmemişti. Biz yemeği yedik komşumuzun telefonu çaldı, Ahmet gelmiş dedi anahtarı istiyordu. Bende bunu fırsat bildim anahtarı ben aldım aşağı indim verdim gülümsedik sadece :)) Sonra ben yukarı çıktım yüzyüze gelmiştik sonunda.. Sonra bir akşam da sahile ineceklerdi beni de çağırdılar bende giyindim çıktım beraber gittik komşumuz eşiyle çocuklarıyla ayrıldılar bizim yanımızdan biz yalnız kaldık ordan burdan konuştuk Ahmet öle yakışıklı falan değildi ama ilk kez gördüğümde de ııyy falan demedim. Benim için dürüst olmasıydı o beni zaten beğenmişti bir skıntı yoktu. Sonra biz bunla telefondan falan görüşüyoruz her hafta sonu dışarı çıkartıyor beni ama efendi bir çocuktu daha önce de flörtleri olmamış hatta kimseyle yatmamış zaten uzun süreli yaklaşık 7 8 ay kadar elimi bile tutmadı :))

Ama birbirimizi seviyorduk evlenmeyi düşünüyorduk, onun ailesi biliyordu bizimkiler de kısmen yani 🙂 farketmez ailem istemese bile o beni istedikten sonra giderdim.. sonra bi hafta sonu onların evinde kimse yokmuş benii çağırdı bende gittim alt komşumuz olduğu için ayakkabılarımı da içeri aldım dışardan bişeyler almıştı yedik içtik sonra yanına oturdum amacım ona daha yakın olmaktı elimi tuttu dudaklarıma yapıştı çok güzel öpüşüyordu ama hiçte acemiye benzemiyordu:)) ya zaten bu iş istem dışı olan bir şey öle acemi tecrübeli die sınıflandırmamalı.. Neyse öpüşüyoruz biz dilimi yerinden kopartacaktı sanki ama ben onla doymazdım benim güzel a*cığım sulanmıştı, altına aldı beni s*kini hissediyodum sertleşmişti doğal olarak. Ben bunun pantolonu çıkardım o da beni soydu üzerimdekileri çıkarttım sadece iç çamaşırım vardı üzerimde s*kide s*kti yani yukarı aşagı sürtüordu çıldırmııştım içime almak isityordum ama yemezler :))

Onu da çıldırttım sulanmış a*ımı bi güzel yaladı, dilini içime sokuyordu sonra s*kini ağzıma verdi zorla yaladım mecburen ama güzeldi tadı :)) sonra Ahmet boşaldı karnıma zevkin doruklarına çıkamamıştım ama çıkamamak beni deli etmişti zaten:))aslında ben kız değildim daha önce biri sahip olmuştu bana Ahmet beni kız biliyodu ama yinede s*kmek istiyordu biliyordum zaten evlenecektik ama kız olmadığım bu şekilde anlasın istemiyordum, sonra neyse banyoya girdik üzerimi giyindim biraz yanında oturdum Ahmetin seviyordum onu hemde çok, vedalaştık ben yukarı çıktım sonra her hafta sonu bu şekilde orgazm oluyorduk sonra bana evlenmek istediğini söyledi bende kabul ettim ama kısa süre aşağıda oturacaktık yani Ahmetin teyzesi oluyo komşu dediğim babam da bunu kabul etmedi. Ayrı ew tutsun gelsin istesin dedi.

Bi günde ben Ahmete konuyu actım kız değilim dedim, telefonda söyledim tecavüze uğradım dedim oda bi an şaşırdı yani hayal kırıklığına uğradı ama sonunda bana beni sevdiğini her halimle kabul ettiğini söyledi. Sevindim bende sonuçta sevdiğim adamı kaybetmek istemiyordum.. Bi kaç gün sonra Ahmetin teyzesi bize geldi kızıyla annem olmas falan deyince bende komşumuzun kızıyla neyim var neyim yok topladım aşağı ***ürdük biraz delilikte var sevdim mi gözüm bişeyi görmez…:))sonra ennemde aşağıya indi beni aldı ordan bi alt komşuya indik annem etme eyleme neyse Ahmet gelmiş işten durumu görünce beni aradı gel ben sana sahip çıkarım diye bende bunun üstüne kalktım gittim 3 4 ay beraber aşagıda yaşadık benim yaş tutmadığı için nikahta yapamıyoruz ama biz işi ***ürüyoruz :)) her fırsatta s*kiyordu beni, tabi kimse bilmiyo bu durumu ne onların ailesi nede benim ailem… herkes bizi aynı evde yaşıyor fakat hiç ilişkiye girmediler biliyorlardı annem de böle biliyordu bu yüzden de hala beni almak niyetindeydi bi yandan da onları özlüyordum sonra….

Ahmetin eniştesi falan da o iş olmasın falan baskı yapıyordu bize, hatta bikere rüyasında görmüş ben kız değilmişim eşine anlatmış:)) sonra eniştesi beni doktora ***üreceğini söyledi şimdi napacaktık bilmem doktoruda mı ayartsam diede gecmedi değil hani içimden yaa öyle birşeyki seviyorum Ahmeti kaybetmemek için aklıma binbir türlü şey geliyordu. Baktım kaçış yok sonunda ben geri eve dönmek zorunda kaldım. Ahmet işe gitti bende banyoda ağladım gözlerim şişene kadar bitmiştim ama aşk böle olmamlıydı. Ahmet istedikten sonra beraber kaçamazmıydık hiç kimse bulamazdıki bizi neyse.. Ahmetle yine haftsa sonalrı bazen onların evinde bazen abisinn evinde falan görüşüyoduk yatıyordum vazgecemiyorduk birbirimizden her gittiğimde eve gelince ağlıyordum, sonra ben işe başladım orda yine bi kadın beni kaynıyla tanıştırdı ayrıntıya girmeyelim bunla evlendik 6 ay sonra yani.. 2 yıl sürdü ewliliğim bunlada yapamadım zaten sevmeden evlenmiştim yatak hayatımda iyi değildi Ahmet gibi kimse s*kemez bence.)) Belkide onu sevdiğimden öyledir.. sonra annemdem duydum ki benden bi yıl sonrada Ahmet evlenmiş görücü usulü oda benim gibi.)) Bunu aradım gece 12 de karısı çıktı, bende kapattım ertesi gün AHMETİ aradım bana belki tepki gösterir diye düşündüm.

Sonuçta artık ewliydi tam aksine beni çok özlediğini ewliliğimin nasıl gittiğini mutlu olup olmadığımı sordu bende boşanma davam var dedim. Annemlerde kaldığımı söyledim neyse bi hafta sonu ayarla görüşelim dedi bana, görüştük bi evde ben uslu durmayacağımızı biliyordum bu yüzden özellikle regl olduğum dönemi seçtim :)) ama nafile daha içeri girer girmes dudaklarıma yapıştı sonra içeri gectik sarıldık bi beş dakka, çok özlemiştik birbiriizi ilerleyen dakikalrda azdık ne kadar dediysem hastayım die dinlemedi ewlisin dedim direttim başksına haksızlık yapmak ismeiyordum dinlemedi girdi içime her yeri kan olmuştu atleti falan sonra özür diledi benden, neyse ben kızmamşıtım ona sonuçta bende onu seviyodum istiyordum…. iki yılın ardından yine onun altındaydım yine s*kmişti beni ama rahatsızdım bi konuda ewliydi ama biyandanda hoşuma gitmişti ewli olduğu halde benim yanıma gelmesi:)) Onu ben hakediyordum bence bana göre.. gelsin başkası konsun çok zor gerçekten.. kendimi tanımaz oldum her hafta sonu görüşüyorduk Ahmet sadece cinsel amaçlı değil her zaman yanımda olmamı istiyordu, dışarıda çıkıyorduk karısıda beni biliyormuş Ahmet daha önceden söylemiş beni çok sevdiğini karısından daha cok sevdiğini sölemiş.. Ama görüştüğümüzü yattığımızı söylememiş.)) işin bu kısmıda bana düştü ama amacım kötü değildi, artık Ahmetle görüşmek istemiyordum.

Ona daha fazla bağlanmak istemiyordum bidaha görüşmeyelim dedim, karının günahına giremem dedim. Sonra karısını aradım biraz zor oldu yani telefondada olsa utandım, oda bi kadındı nihayeetinde sonra hakkını helal et dedim etmedi tabi:))sonra bi kaç sefer daha aradım bidaha görüşme ederim dedi bende tamam dedim. Noktayı koydum Ahmete kalsa hala görüşmek ister bekar olsa görüşürdüm ama ewli olduğundan görüşmeye son verdimm.

Nefsime yenik düşmek istemedim ALLAH mutlu etsin başka diyecek sözüm yok…..:((

Mükemmel Üye 1 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları