Fantezi Sonunda Gerçek Oldu

S*ksapalitesi yüksek, oldukça çekici 36 yaşında bir bayanım. Uzun yıllardır eşim beni başka erkeklerle hayal ettiği fantezilerin kahramanı yapıyor ve bundan inanılmaz zevk alıyordu. Her sevişmemizde benim başka erkeklerle diyaloglarımı anlatmam, fantazilerimden bahsetmem için zorluyordu.

Zaman zaman ben de ona uyuyor, ama hayal ettiğim ama bana asılan erkeklerden bahsederek isteğini karşılamaya çalışıyordum. Bu fantazilerin içine yakın arkadaşlarımızı bile alıyorduk. Sonunda hayal gerçek oldu. Eğlenmek için yaşadığımız şehirdeki bir cluba gitmiştik. Önce bahçede oturup müzik eşliğinde içkilerimizi içtik. Gece saat ilerleyince cluba girdik. Aslında aklımızda planlanmış bir şey yoktu. İçerisi oldukça kalabalıktı. Daha kapıdan girer girmez eşim ben tuvalete gidiyorum barda buluşalım dedi. Ben bara geçtim. Bir kaç dakika sonra eşimin geldiğini gördüm ancak yanıma gelmeyip barın karşısına geçti.

Bana başıyla yanımdaki erkeği işaret etti. Ben dikkat etmemiştim, dönüp bakınca kendi halinde takılan oldukça yakışıklı birinin yanımda durduğunu gördüm. Eşim başıyla hadi harekete geç şeklinde işaret yapıyordu. Herhalde içkinin de tesiriyle tamam dedim. Sonradan adının Bülent olduğunu öğrendiğim çocuğa içki sipariş edeceğim bir tavsiyede bulunurmusunuz dedim. Öyle çok yırtık olmadığı belli olan Bülent, bayanlar genelde s*x on the Beach sever, isterseniz ben ısmarlayabilirim dedi mahçup bir edayla. Olur dedim, içkimi aldı ve sonrasında yalnızmısınız, ne iş yapıyorsunuz falan klasik bir şekilde sohbet başladı. İkinci kadeh bittiğinde artık birbirimize bayağı yaklaşmıştık, vücutlarımız bir birine sürtüyordu. Bu arada eşim ortalıktan kaybolmuştu ama bir yerlerden bizi izlediğine emindim.

Bülentte bayağı açılmış hoş bir sohbet eşliğinde bir bacağımı bacaklarının arasına almış sürekli sürtünüyor elleri vücudumda dolaşıyordu. İnanılmaz tahrik olmuştum, giittikçe daha fazla Bülente sokulup aletini bacaklarıma, kalçalarıma sürtüyordum. Başka bir erkeğin aletini, vücudunu, vücudumda hissetmek inanılmaz zevk veriyordu. Bülentin dayanacak hali kalma*ıştı. İzin alıp tuvalete gitti. Hemen eşimi aramaya başladım, arka*ızda bir masada duruyordu. Hadi gidelim artık yoksa dayanamayacağım dedim, hayır bu gece sonuna kadar gideceğiz inanılmaz zevkli dedi. Yanına git ve onu dudaklarından öp görmek istiyorum, sonrası sana kalmış canın ne istiyorsa yap benden sana izin dedi.

Zaten yanıp tutuşuyordum. Tama* dedim bara geçtim. Bülent gelir gelmez hadi, bana gidelim dedi. Ben hayır arkadaşımla geldim buraya o arkada eğleniyor ve onunla dönmek zorundayım dedim. Bülent adeta yalvarıyordu, bütün vücudumu arkamdan sarmış aletini kalçalarıma daya*ıştı. Döndüm ve dudaklarına yapıştım, o anda içime girmesi beni doya doya becermesi için neler vermezdim. Artık dayanacak halim kalma*ıştı. Ne olursa olsun dedim kendi kendime ve Bülent’in elinden tutup cluptan çıkardım. Evine kendimizi zor attık.

Daha kapıdan girer girmez Bülent bütün giysilerimi adeta yırtarak çıkardı. Dudaklarımı, g*ğüslerimi inanılmaz bir hırsla yalayıp yutuyordu. Ben de aşağı kalır durumda değildim, sanki ilk kez bir erkekle sevişiyordum. Dudaklarının, dilinin değdiği her yerimden adeta ateş fışkırıyordu. Öptüğüm yaladığım vücudunun her yerinden müthiş bir tat alıyor, inanılmaz bir zevk yaşıyordum. Ayakta sevişmiyor adeta birbirimizin her zerresinin tadına bakıyorduk. Sonunda yatağa ulaştığımızda onu sırtüstü yatağa uzattım ve harika aletini yalamaya başladım. Bülent zevkten inliyordu, boğulurcasına koca aletini ağzımın içinde, dilimle emiyordum. Bülent en sonunda artık dayanamadı ve beni altına aldı. Bu defa sıra ondaydı. Kafasını bacaklarımın arasına sokup diliyle v*jinama inanılmaz darbeler vurmaya başladı.

Çok dayanamadım ve orgazm oldum, Bülent’in durmaya hiç niyeti yoktu tabiki benimde. Böyle bir şeyi yaşadığımı hatırla*ıyorum, üst üste defalarca orgazm oluyordum. Yeter artık çıldıracağım becer beni dedim. Hemen içime girdi, artık sanki bu dünyada değildim. Bülent öyle sert vuruşlar yapıyorduki her defasında çığlığı basıyordum. Dayanacak halim kalma*ıştı, sonunda ikimizde aynı anda çığlık çığlığa boşaldık. Bülent üzerime yıkıldı, bu müthiş performanstan sonra bu çok normaldi. Dudaklarıma yapıştı, hala doyma*ış dudaklarımdan deli gibi öpüyordu. Onu içimden çıkardım ve aletini dilimle temizledim. Nefes nefeseydi, öpüp giyindim çıktım. Eve döndüğümde eşim heyecanla beni bekliyordu. Bu kez o deli gibi bana saldırdı, bir taraftan öpüyor ve beni soyuyor bir taraftan da hadi anlat diyordu. Her şeyi bütün ayrıntısıyla anlattım, zevkten çıldırıyordu. Bu kez o hem de Bülent’in kokusu hala üzerimdeyken becerdi beni. Hayatımızda her halde böyle bir s.k.ş yaşama*ıştık. Şimdi aklımıza geldiğinde günün hangi saati olursa olsun kendimizi yatağa zor atıyoruz. Bir kadın böyle s.k.lmekten başka ne isterki. Ve ikimizde sanırım yeni heyecanlara hazırız.

Mükemmel Üye 21 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları