Fakültede Oldu

Merhaba. Erkek arkadaşımla uzun süreli bir birlikteliğimiz var. Kendisiyle üniversitede tanıştık. Çok çekingen olduğu için başlarda nasıl olur diye düşünmedim değil. Ama zaman ilerledikçe çekingenliğini attı.

Yataktaysa vahşi bir kaplana dönüştü. Tanıştığımızda birinci sınıftaydım. Aynı sınıftan sevimli bir erkek arkadaşım vardı. Sadece sinemaya falan gidiyor öpüşüyorduk. Şimdiki sevgilim volkansa o zaman 4. sınıfta uzun boylu yakışıklı bir çocuktu. Onu ayartmam kolay olmadı. O gün asistanlarla muhabbeti ilerletmiştik. Odalarında oturmuş kakara kikiri yapıyorduk. Birden odaya volkan girdi. Odadakilerle konuştu, birşeyler sordu ama bana hiç bakmadı. Dikkatini çekmek için bir kaç kez lafa girdim ama oralı olmadı.

En sonunda ödevini yetiştirebilmek için asistanlardan akşam odalarını kullanıp kullanamayacağını sordu. Onlar da tamam dediler. Ben odadan çıktıktan sonra derse girmeden eve gittim. Banyo yapıp kıllarımı tıraş ettim. Banyodayken elim klitorisime takıldı. Kararım kesindi bu gece kızlığımı bozduracaktım. İçime siyah dantelli kilodumu giydim üzerime siyah s*tyenimi taktım. Siyah g*ğüs dekolteli elbisemi giydim. Ankaranın soğuğundan korunmak için uzun siyah kabanımı alıp çıktım. Saat akşam 10:00 du. Cebecide metrodan inip okula girdim. Asistanın odasının altından ışık sızıyordu. Kapıyı yavaşça açtım. Volkan şaşırdı, biraz da korktu. Beni görünce hayrola dedi. Ders çalışıyodum biraz sohbet etmek için geldim dedim ama ders çalışmadığım her halimden belliydi.

Sana kahve yapayım dedi.

Kahveleri içerken sohbete başladık. Bir ara gülerken eli bacağıma değdi, ben de cesaret alıp iyice yanına çektim sandalyemi. Elim koluna dokundu. Yavaşça yaklaşıp beni öpmeye başladı. Bu esnada kendimi onun kucağında buluverdim. p*nisini hissedebiliyordum. Aceleyle fermuarını açtım. Elimle bi kaç kez dokunmamla boşalması bir oldu. Özür diledi. Ben gerek yok dedim. Telaşla tuvalete gitti. Ben de elbiseme gelen m*niyi ıslak mendille temizliyordum. Geri geldiğini duydum. İçeri girdi. Kapıyı kilitledi. Jaluziyi indirdi. Beni öpmek istediğini söyledi. Benim yanıtım dudaklarına yapışmaktı. Çok çekingendi, elini kalçalarıma bile koyamıyordu.

Ben onun p*posunu sıkmaya başladım. O sırada p*nisinin tekrar sertleştiğini hissettim. Birden g*ğüslerime saldırdı. Elbiseyi çıkardı, s*tyeni sıyırıp öpmeye başladı. Elimi tekrar p*nisine koydum. Bu sefer kaçamazsın dedim. p*nisini çıkarıp k*lodumun kenarından a*ıma sürtmeye başladım. Bu sırada p*nisi şaha kalktı. İstediğim buydu. İçime aldım.

Sandığım kadar acımamıştı.

Üstelik aldığım zevk çok daha fazlaydı. Tam boşalacakken çıkarmayı başardı. Fışkıran m*niler m*melerimin altını bile ıslatmıştı. O gece açık eczane bulup p*ezervatif almasıyla 3 kez daha zevkin doruklarına çıktık. Hepsinde boşalamadım ama 2 kez nirvanaya ulaştım.

Mükemmel Üye 12 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları