Evli Sevgilim

Geçen yazdı özel bir şirkette çalışıyorum.. birgün işleri kontrol için fasona gönderildim.. beni ***ürmesi için hem işlerden sorumlu hemde çalışandı..daha önce hiç görmemiştim onu.. beni o ***ürcekti gidiceğiğmiz yere..

ilk gördğümde aşık oldum, oda bana ilk anda anladım benden hoşlandıgnı.. evliydi 🙁 .. 3hafta beraber gdip geldik.. birbirimize açılmıştık sevgili olmuştuk.. herşey masumca yaşanıyordu s*x yoktu.. ama o kadar kör olmuştum kı ben çok asıktım oda öyleydi.. bigün arabayla gelmiş gel dedi gezelim biraz.. koşarak gittm tabii.. ıssız biyere çektik daha öncede öpüşüyorduk ama ilersi olmamıştı.. o gün v yakalı bi badim vardı üstümde incecik bi eşortman bıde ev halıyleydım nerdeyse..

Arabanın arkasına oturduk.. öpmeye başladı beni.. dilimde oynuyorudu dili.. a*ım çokdan ıslanmıştı.. boynumu emip kulağıma sana aşığım diyodu uçuyodum sankı.. bende onun yüzünü tutup dudaklarını ısırıyordum dlimi boğazına kadar değdirip dudaklarını emiyordum.. sonra birden öpüşma sertleşti.. bianda eli a*ıma değmeye başaladı çok heycanlandım.. o panikle kaçım derken kucagına oturdum.. s*ki kalkmış taş gibi olmuştu.. dairesel dönüyordum üstünde.. çılgınca öpüşüyorduk.. sonra badimi çıkardı..

Ben onun boynunu öpüp dudaklarını ısırıyordum..

Benimsin diyordu sürekli kulağıma öyle hoşuma gidiyordu kı o anda o sözler.. seninim aşkım dıyordum senın olucam… yatırdı beni koltuga çok zorda olsa pantolonunu ındırdı.. esormanımı ındırdı… k*lotum vardı onunda boxserı vardı.. surtunuyodu.. opusuyoduk ıstıomusun dedı.. benım ol dıye yalvarıodu.. kulağıma kadınım ol diyodu.. öyle zevkle gelmişim ki olmamak mümkünmü.. seninim dedim.. senin olmak istıyorum.. inlıyorudm artık.. oda kendınde gecmıstı..

Yavaşça s*kini sokmaya başladı..

ilk zmanlar acıdı yavaş yavaş gıdıp geliodu.. sonra çok zevke geldi her giridiginde benımsın dıye bagırıodu karımsın dıodu.. benıde zevke getırıodu.. acıyla zevk arasında bısı yasıyordum.. ınlıyordum cok bagırıyordum daha cok delıyordu.. Gıttıkce hızlanıp a*ın daracık s*kimin şeklini aldı deyip ölüodu zevkten.. inleyerek boşaldık ikimizde benim boşalcaıgmı anladı oda boşaldı..

Artık her buluştugumuzda sevişiyoruz.. kaırısyla sevısırken benı hayal ettıgnı soluyor..

Mükemmel Üye 7 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları