Evet Aldattım

Ben izmir de yaşıyorum evlym ve mtlu saylbilecek bir hayatmz vardı. Eşimle ben güzellik uzmanında çalşıyordum. Alsancak civarnda eşim de guvenlik görvlsydi. Kocamı severek evlndk ama belli bir suredn snra bna olan ilgsinin azaldğnı hssettm.

S*x hayatmz tamamen btmş sadce kndinı rahtlatıp brakyor ve yuzume bile bkmyrdu ama ben gercktn onunla rahtlamak istyordum ama olmuyordu. Bgun evde otururken cep telıne mesaj gldi o bnyodayken okudum canan bir byndan çok zevkliydi bıdaha yapalım en kısa sürede diye başıma kaynr su dökulmustu sankı. Çok snrlnmş ve uzulmustm kndımı toparladm ve belli etmedm kocama benim patrnum da cok iyi brısydi ve cok zngndi. Tabi bna daha öncelerdn teklif yapmıs ama ben kbl etmemştm kocamı svdğmı sölemştm ama ilgsi de hoşuma gtmyor dğldi ama snçta evliydm yapamzdm. Kocama inat artk patrnumla yatmaya karar verdm ve sbh kaktm banyomu yptm suslndm minı etegmı gyip dgrudan işe gttm. Zaten beni öle görunce kudurmustu, saat ögln 11 civarı odasnı gttm ve ayaga kalkarak buyur etti.

Otrdk knustk ve ben ptrnuma hani brgün tklf ypmştnz bna hala gcrlı mi ddm, oda gulerek tbi canım ddi. Ben bu anı bekldm hep ddi sevinmstı ama benim icimde kırık bi buruk vrdı. Soncta aldatacktm nereye gdlim hangi restrna gdlm ddi, bende öglen ymegni ben sana ypym eve gdlim dedim. Ağznın suyu aktı arabaya bindik doğrudan evine içeri grer grmz bna yapıstı dudaklrı koparırcsnı emiyordu. Dur ddm ama dnlemyrdu snra beni kuckladı dgrudan yatağa attı ve ben cok tahrk olmustm ve bacagmı ayırdı deli gbi yalıyordu, ben iyice civanadan cktm. Hadı aşkm sok sok dye bgryordum ama sokmyor bni ıce kudurtması hosuna gdyrdu.

Sonra o yattı ben yaladm gercekten superdı.

ilk dfa yalamıştm, sonra bacak omuza yapıp bi güzel becerdi beni, rahtlamstk grcktnde bulutlarda uçtm beni arkadan da yapmak istdğnı söldı ama izin vermedim cnku hc yptrmadm eve gttm ve yaptğmdan bi yandan mtluydum bi yandan yapmasaydm diye uzuldum. Blemyrum yorumunz ne olur kocama gelince artk kocam değl onu tek cerside tek taraflı olarak boşadm. Şuan mahkme suruyo ama kesin boşancgm cnku benim erkegm artk patrunum en azından erkek gbi s*kyo beni. Tabi ihtycmda goruyo.

He bde arkadan yptğnda bna ev sözü verdi ve karar verdim disimı sıkacam braz, artk çlsmyrum yan gelıp yatıyorum ihtaycımı gören var nasıl olsa sevglirmle…

Mükemmel Üye 26 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları