Ev Sahibimin Oğlu

6 sene bir oda kiralamıştım. Evin sahibinin 17 yaşında oğlu vardı annesi ile birlikte bizimle yaşıyordu.

Ben ise 25 yaşındaydım.

Her geçen gün kendisinden hoşlanmaya başlamıştım. Fakat ailesiye çok kaynaşmıştık. Ben aileden biri gibi olmuştum. Elbiselerini,iç çamaşırlarını ve bornozunu kokluyordum. Yıkanırken odasında (odası banyonun yanında idi) ders çalışırken onunla olduğumu hayal ediyordum.

Çocuk çok tutucuydu. Benimle birlikte başbaşa kalmamak için herşeyi yapıyordu. Günler böyle böyle geçti. Ailem kaldığım şehre taşınmaya kara verdi. Bende bir ev tutup taşındım. İçim yanıyordu resmen. Nasıl olduda aynı çatı altında bu kadar uzaktı bana. Taşındıktan bir kaç ay sonra çocuğa beni affet ama seni seviyorum diye mesaj attım. Çocuk bana karşı boş olmadığını yazdı. Yaklaşık 6 ay mesajlaştıktan sonra dışarda buluşup sinemaya gitmeye karar verdik.

Sinemada ilk el ele tutuştuğumuzda inanamıyordum. Bu gerçek mi diye. Daha sonra çocuk belime sarıldı fakat çok ürkekti. Elini tutup g*ğüsümüm üzerine koydum. Ondan sonrası ateş barut gibi deliler gibi saatlerce öpüştük. Ürkek çocuk gitmişti. Elini eteğimin altına attı ve a*ımı parmakladı. Kız olduğumu söyledim. Bu sefer yalamaya başladı. Kimse umrumuzda değildi. Deliler gibi sevişiyorduk. Derken sinema bitti. Çocuğu tuvalete çekip bana sahip olmasını çok istiyordum. Fakat yapamadım. Sinemadan çıktık fakat ikimizde büyülenmiş gibiydik.

Daha sonra sabahlara kadar mesajlaşmalar devam etti. Birgün bizimkiler yoktu ve eski ev sahibime gittim. Çocukta evde idi. Her fırsatta mutfakta, kadın banyoya gittiğinde deli gibi öpüşüyorduk. Dayanamıyordum. Onun olmalıydım. Kadın bu gece bizde kal dememez mi? Dünyalar benim oldu. Sonra herkes yataklarına geçti. Ben ise çocuğu baştan çıkarmak için içimden kilodomu çıkarıp eline verdim. Çocuk şok olmuştu. Sonra ilerleyen saatlere kadar mesajlaştık. Gece vakti herkes uyuduktan sonra çocuğun odasına gitmeye karar verdim. Fakat ayaklarımın bağı çözülmüştü.

Titriyordum.

Arzu tüm vucudumu kaplamıştı. Deli gibi istiyordum. Kendimi toplayıp çocuğun odasına girdim. Çocukta uyumamıştı. Hemen dudaklarına yapıştım. Sonra bir yandan çocuğu soymaya başladım. Çocuğun p*nis patlayacak gibiydi. Pijamasını indirir indirmez ok gibi fırladı kilodunun içinden. Kapkalın 25 cm lik önümde duruyordu. Hemen ağzı aldım. Deli gibi emdim. Çocuk s*x kölem olmuştu. Çocuk daha sonra arkama geçti. Eliyle a*ımı yokladı ne yapıyorsun dedim. Arkana girmek istiyorum dedi. Ama oarası değil dedim. Belli çocuk ilk defa bir kadınla birlikte oluyordu. Olmaz dedim Kendimi evleneceğim adama saklıyorum dedim.

Çocuk bu sefer üzerime çıkıp kendi aletini benimkine sürtmeeye başladı.

İyice hızlanmıştık. Boşalmak üzereydik. Nasıl olduysa kasılarımda acayip bir ağrı hissetim bi baktım çocuğun aletinin başı girmiş. Hemen çıkarttım. Çocuk çok korkmuştu. Bir anda çıkarırken benimkide onunkide boşaldı. Tüm d*llerini g*ğüsüme boşalttı. Sarsıla sarsıla ikimizde boşaldık. Bana 6 sene boyunca evini açan kadına ihanet etmiştim. Delirmiş gibiydim. Kalbime söz geçiremiyordum.

Bu ilk oldu fakat son olmadı……

Mükemmel Üye 26 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları