Esimin yegeni

Mrb adım hande, 29 yaşındayım eşimle 6 senedir evliyiz ama ondan 2 sene sonra sıkıldım artık yeni heycanlar yaşamak istiyordum.

5 yaşında bir çoçuğum var eşim gece çalışıyordu, 8 de işe gitti. O akşam eşimin yeğeni hulisi benim çocuğuma hediye almış geldi, 19 yaşında idi eşim bu saatten sonra gitme dedi ona, burda kal oda tamam dedi. Eşim işe gitti, oğluma araba almış oda arabayı çok sever hemen odasına gitti, bende nasılsın hulisi dedim oda idir idare eder dedi çay koyuyum dedim oda olur dedi içeriz. 

Çay koymaya gittim oda geldi arkamdan, su içmeye geçerken degdiğini hisettim ama bişey demedim. Geri geçeken bi daha deydirdi arkamı döndüm ona bana baktı bende ona o bişey demeye kalmadan dudaklarına yapıştım. ilk şaşırdı mutfakta iyice seviştik sonra beni salona ***ürdü, ben çocugun odasını kitledim sen orada oyununu oyna dedim. Sonra beni soydu a*ıma dilini attı ben zevkten 4 köşe oldum öyle zevk alıyordum ki, sonra onun pantolonunu indirdim bi an irkildim çok büyüktü kocamın kı bunun yanında oglumunkı gıbıydı.

Benı domalttı a*ıma sokunca o kaca y*ragını inlemeye başladım.

Çok zevk alıyordum ve boşaldım oda sonra g*tüme geçti ilk efa g*tümden biri s*kecekti zorlandı ama sonunda girdi çok acımıştı ama o zevk beni öldürüyordu, sonra banyoya geçtik banyoda onunkini yaladım boşaldı. Sonra ben onukini o benımkı nı temizledi ve cıktık daha sonra ne zaman kocam gece gitse geliyor beni beceriyordu..

Mükemmel Üye 21 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları