Eşimin Kuzenini Seviyorum

Ben nejla 24 yaşındayım, eşim ali de 30 yaşında. olay 9 ay önce gerçekleşti. kocam balıkesirin bi köyünde okulda hizmetli bende ev hanımıyım. evimiz okulun yanında küçük bi ev köy yeri işte insanlar hayvancılıla uğraşıyo, eşimin kuzeni serhat da 25 yaşında yakışıklı fit bi çocuk okuldan yeni mezun olmuş balıkesire klinik açmış.

Kendisi veteriner hekim.

Köye sık sık geliyo her geldiğinde de bize uğrar. Bayılıyorum bu çocuğa farklı bi havası var ben eşime sadık biriyim ama napıyım seviyorum onu. Serhat çok düzgün bi insan asla yan gözle bakmaz bana. eşim balıkesir üniversitesinde işletme okuyo onun için zor oluyo pazartesi salı çarşamba günleri öğleden sonraları üniye gidip eğitimini tamamlamaya çalışıyo. Salı günü güzel bi bahar günü eşim gitti yine, Serhatda birinin hayvanı hasta olmuş ona gelmiş bize uğradı. Bende çocukları gönderdim komşuya üstümde ev kıyafetleri temizlik yapıyorum, kapı çaldı. Gittim delikten baktım serhat. Açtım hemen yenge abim yokmu dedi, yok serhat gel dedim.

Yok yenge sonra geleyim dedi, ben gideyim şimdi falan dedi. Dedim gel ya olurmu öle şey buraya kadar gelmişsin bi çayımı içmeden bırakmam dedim. Ya falan dediyse de zorla soktum içeri. Oturdu salona çay koydum ocağa üzerinde mavi cerrahi elbisesi var. Benim üzerimde de evde giydiğim uzun bi entari saçım başım açık tabi. vardım karşısına oturdum. muhabbet ettik başı önünden kalkmıyo bu kadar edeplisini de görmedim.

Serhat ya sana bişey göstercem ali yok ya sabah beri sızdırıyo şu banyonun lavobosu bi sıkıver benim gücüm yetmiyo dedim. Tamam dedi ben önde o arakada girdik lavobonun olduğu yerde çok dar bi yer ikimiz sığmadık bile, dedim gir bi bak şuraya. önünde eğilip göstercektim, bi baktım kalçalarıma bakıyo. Allahım nasıl şaşırdım belki o da beni istiyodu. Yanlışlıkla olmuş gibi popomu p*nisine çarptırdım aman dediğini duydum, irkilmiş irileşmiş kabarmış p*nisini hissettim. Sonra ben ayağa kalktım anahtarı aldı sıkmaya başladı lavoboyu. Arada da kaçamak bakışlarla bacaklarıma bakıyo.

Sonra yenge ben gideyim dedi.
Tamam dedim kapıya yöneldik, tam çıkacakken ayağım burkulmuş gibi yapıp yere attım kendimi. uğraşsam beceremezdim etek sıyrılıverdi kilodumla kaldım karşısına:D

Sonra hemen kucakladı yenge iyimisin diye, dedim ayağım çok acıdı serhat beni bi salona ***ürüver sana zahmet dedim, aldı kucağına ***ürürken çok yakınız kucağındayım sarılmışım nefesini hissediyorum ***ürdü. bıraktı kanapeye. Gel dedim sana teşekkür ederim zorla kolundan çekip dudağına bi öpücük kondurdum. Kıpkırmızı oldu. Dedim şu bileğime de bak:D sonra eğildi bakarken eğilip yapıştım dudaklarına alev alevdi dudakları. Sarıldı sımsıkı o da beni çok sitiyomuş seviyorum seni yengee diye bişiler dedi kulağıma. Kulağına fısıldadım istiyorum seni serhat, s*kini a*ıma bastırdım taş gibi olmuş. kucağına aldı beni yatak odasına gittik.

Yatağa bıraktı beni üstümü çıkardı bende onunkileri önce sımsıkı sarıldık sonra öpüşmeye devam ettik. Boynumu g*ğüslerimi öpüyo ısırıyodu. Göbeğimi felan yalayarak v*jinama geldi dilini sokup çıkarıyodu. Kocamdan hiç böle bişey görmedim çıldırtıyodu beni, kaldırdım ayağa aldım p*nisini ağzıma kocamandı ya, 21cm falan vardı herhalde, kalındıda. Ağzıma aldım hemen boşaldı ağzıma, çocuk hiç yapmamış ki… Hiç yapmamış olmasına rağmen çok p*rno izlemiş olmalı deli gibi sevişiyodu:D  Sonra uzandım sırtüsütü bacaklarımı ayırdı p*nisini sürtüyodu v*jinama yavaşça girdi içime gidip gelmeye başladı arada g*ğüslerimi yalıyo emiyo öpüşüyoruz, ikinci olduğu için biraz geç olsa da çıkarmaya fırsat kalmadan içime boşalıverdi ben iki kere org*zmın doruklarına ulaştım.

Sonra oturdu o kucağına oturdum zıplamaya başlım kalçalarım bacaklarına vuruyo serhat inliyo ama hiç konuşmuyo hızlı hızlı zıpladım üstüne yığılıverdim aynı anda boşaldık tabiki yine içimde kaldı spermleri onun sıcaklığını hissediyordum. Hemen üzerini giyinip kaçarcasına kaçtı evden. Utanıyodum yaptığıma ama napıyım sevdim. Aradan iki hafta kadar geçti alinin olmadığını gözetlemiş olcak yine çıktı geldi. Hemen kapının önünde sarılıp öpmeye başladı karşı koymak ne kelime yedim bitirdim çocuğu, hemen geçtik banyoya bütün fantezilerle birleştik.

5 ay falan haftada en az 2 kere ilişkiye giriyoruz. karnımda onun bebeğini taşıyorum. umarım ona benzemez:D doğsun çocuğum yine onun olucam seviyorum onu:D

Mükemmel Üye 26 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları