Eşimi İlk Olarak

Ben maral 38 yaşında beyaz tenli oldukca s*ksi bir bayanım. Eşimle ilişkimiz düzenli gidiyordu ama gözüm hep dışarlarda eşimi aldatma duygusu sarmıştı beni arayış içerisindeydim. Bir üst komşumuz olan hakan otobüs şöförü ve eşinden boşanmış annesiyle kalıyordu.

Bir gün oturmaya gittim, annesiyle kahvaltı yaparken kapı çaldı, oğlu hakan yoldan gelmişti içeri girdi hoş geldiniz faslından sonra oda kahvaltı yapmak için masaya oturdu. Tam karşımdaydı çok güzel dudakları vardı bir ara göz göze geldik eşimi sordu ne yapıyor nasıl diye işte olduğunu söyledim, sonra bana müsade ben uyumam lazım diyip odasına gitti ama kafam takılmıştı çok hoşlandım nasıl elde ederim planları yapıyordum ve sonra bende evime gittim ama aklım hep hakandaydı aradan 10 gün falan geçti annesi bana geldi kızına gidiceni söyledi ve dairenin anahtarını bana verdi. Hakan yoldan gelicek telefon etti bende anahtarı sana vericemi söyledim dedi, uğrayıp anahtarı senden alıcak diyincee aklım karıştı. Tam fırsatıydı annesi gitti bir saat sonra kapı çaldı.

Hakan karşımdaydı anahtarı istedi ama gözüm dudaklarında kaldı bir dakika dedim anahtarı almak için içeri girdim ama aklım ondaydı anhtarı verdim, kahvaltı yapıcakmısın diye sorduğumda çok yorgunum yatıcam dedi ve çıktı aradan beş dakika geçti aklım hakandaydı ve cesaretimi toplayıp elime bir tabak poaça aldım çıktım kapıyı çaldığımda kahvaltı yapmamışsındır sana poaça getirdim dedim. Çayın varmı diye sordum oda anlamıştı yok dedi ve istersen çay yaparım sana dedim zahmet olmasın dedi, ben içeri girdim mutvağa geçtim çay suyu koydum kendisi üzerini değişmek için odasına gitti, bende peşinden gittim ve hiç bir şey söylemeden dudaklarına yapıştım.

Titriyordum ve hemen karşılığını gördüm çılgınca öpüşmeye başladık artık onu olmak istiyordum, sevişirken aklım p*nisindeydi eşiminki çok küçüktü elimi bir attığımda aman allahım bu ne eşiminkinin en az üç katıydı soyunduk ağzıma alamadım çok büyüktü içime girmesi için sabırsızlanıyordum, bir müddet seviştikten sonra içime girmesini istedim içime girmede zorlansam acı duysamda içime girince aman allahım bulutlarda gezmeye başladım, sanki içimde bir volkan patladı saatlerce seviştik boşaldıkca zevk alıyordumm.

Artık sevgili olmuştukk her yoldan gelmesinde sabırsızca bekliyordum 2 yıldır beraberlğimiz devam ediyorrrr eşimle sevişirken artık zevk almaz oldum çünki beni tatmin etmiyorduu ama hakan olunca zevkten çıldırıyordummm devamı sonra.

Mükemmel Üye 1 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
 • 1 Cevap(lar)

  Guzel cesaret

  Sadık Üye 20 Mayıs 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Cevabınız

  Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları