Eşim İstedi Ben Aldattım

Ben 36 karım ise 35 yaşında. Eşimin beni nasıl aldattığını anlatacağım. O yüzden bu bölüme yazıyorum. Karım başlangıçta çok tutucuydu.

Ama benim bitmek bilmez doyumsuz, fantezilerim sonunda onu da baştan çıkardı. Sonun da onu başkasıyla olmasına ikna ettim.

Adam onu tavladığını sanıyor. Ama baştan itibaren herşeyi birlikte planladık. Adam onu yemekten sonra eve bıraktı. Kahve içme bahanesiyle evimize davet etti. Binaya girmelerini sokağın köşesinden izledim. Benim için şuurumu kaybedip kanın beynime sıçradığı ızdırap verici dakikalar başladı. Karım evimizde başkasının kollarındaydı artık. Bir saat dayanabildim. Bir paket sigara bitirdim bu sürede. Sonra karıma telefon ettiğimde uzun süre telefon çaldı ve nefes nefese telefonu açtı.

Ben daha iş yapıyorum dedi.

Ben kızdım. Çabuk yolla dedim. Yaklaşık 15 dakika sonra binadan adam fırlayarak çıktı. Ben hemen içeri daldım. Kapı açıldığında gördüğüm manzara inanılmazdı. Sevgili karım mavi geceliğini giymişti. Yanakları kıpkırmızıydı. Şaşkın şaşkın bana bakıyordu. Hemen ona sarıldım hiddetle öpmeye başladım. Ban dedi sp*rmleri. Bembeyaz tombul bacakalrını ellediğimde yapış yapış sp*rmleri gördüm. Sonra onu yatak odamıza ***ürdüm. Orda da inanılmaz bir manzara vardı. Çarşaf sp*rm lekelerıyle doluydu. Karımı hiç bu kadar hiddetle becermemiştim. İkisi önden, biri analdan olmak üzere tam üç kez beraber olduk.

İkimiz de çok ateşliydik. En çok koyan şey karımın “seninkinin iki katıydı” demesi oldu. Karımın vaj*nası genişlemişti….

Mükemmel Üye 8 Nisan 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
 • 1 Cevap(lar)

  ilginç.. devamı da gelir herhalde..

  Acemi Üye 7 Temmuz 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Cevabınız

  Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları