Eşim Doyuramıyor Ne Yapayım!

Ben 28 yasında evliyim bırde oglum var 2 yasındaa neyse ben konuya gecıyımm. Benim bi komsum vardıı emre dıyelımm karsı karsııya oturuyuruzz bırgun esıyle bıze oturmaya geldıler cay muhabbet sohbet derken emrenın benı kestıgını farkettım.

Oda cok yakısıklı ve cekıcı bır adamdı atledık vucutlu falann, sonra goz kırptım ve bacagımı gosterdım ve gulumedı neyse ogun eve gıttıler sonra bırgunn esım ıs ıcın sehir dısına gıttı ve evde oturup pılan yaptım aksama kadar emreyi tavlamak ıcınn ve sonunda emre aksam ısten geldıgını gordumm eve, kapıda bekledım sonra emre geldı ve ona aksam caya gelın dedım ve oda kabul ettıı aksam geldıler yıne sohbet falan derken ben mutfagectım ve emreye seslendım oda geldı mutfaga. Aksam karını uyut bana gel dedım oda sasırarak neden kı dedi ve bende gorursun dedım ve tm dedı ve gıttıler sonra saat 1 gıbı kapıyı tıklattı ve hemen actım sonra salona gectıkk.

Bana baktı ve ee noldu dedı.

Bende yanına gıttım ve kucagına oturup sence dedım ve yapıstım dudaklarına dur yapma falan dedı ama dınlemedım bıle sonra benı kucakladıgı gıbı yatak odasına gıttıkk bı cırpıta soydu benı ve g*guslerıme ındı yalama ama ne yalama resmen yutuyodu bende kuduruyodumm sonra a*ıma ındı ve yalamaya basladı ve yaklasıkk 2 dk sonra bosaldımm ve sıraa bendeydı hemen pantolonu ındırıdım ve sok oldum aman tanrım oda neydıı olee kalın ve damarlı bıı y*rakk yalamaya basladım dbıne kadar al dıye yalvarıyoduuu, sonra benı domalttı ve yavasca a*ıma gırmeye basladı gıt gelle hızlandı ve ben ucuyordummm sonra benı kucagına aldı.

Ayağa kalktı ve zıplatmaya basladıı.

Yaklasık 5 dk sonra bosaldıı, bıraz dınlendık ve ben s*kı gıne aldım agzımaa kaldırdım ve bekle gelıyorum dedım banyoya gıdıpp kırem alıp geldımm s*kını gusel bı kıremledım ve ardan gır dedım daha once kocamla yapmamıştım ve denemek ıstıyordumm ve benı gıne domalttı ve kafasını soktu resmen nefesım kesıldı, olcem sandımm sonra yavas yavass gıt gel yapmaya basladı ve gıttıce hızlanıyoduu yarım saat arkamdan s*ktı benı ve bosaldı.
Ooo gece defalrca sıkıştık ve hıcc unutmıcam oo geceyıııı….

Mükemmel Üye 5 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle