Erkeklere Hiç mi Güvenilmez?

Merhaba size yaşadığım bi olayı anlatmak istiyorum… Bundan çok yıllar önce normal bir erkek arkadaşım vardı, her derdimi rahatlıkla anlatabildiğim güzel sohbetler edebildiğim ama onun bana karşı bişeyler hissettiğini bilsemde ona o konuda çok güvenim olmadığı için yanaşmıyordum.

Umursamaz çok fırlama birisiydi.

Zaman geldi yollarımız ayrıldı ama arada bir olsada yine telefonla konuşuyoduk, sonra onlarda kesildi tamamen.. Neyse yıllar yıllar sonra tekrar karşılaştık ben artık eskisi gibi değilim çok değiştim çok olgunlaştım felan demeye başladı neyse konu bizim olmayan meseleye geldi:)

Ben seni o zamanlarda da çok seviyordum hala daha çok seviyorum demeye başladı, bende bi anlamı yok artık demeye başladım. Neyse belli bi muddet bole gectı gercekten değişmiş olabılcegı düşüncesi ile bende yavaş yavaş yanaştım, neyse konusuyoruz devamlı, baktım belli bir süre sonra yine azalmaya başladı konuşmalar, bende he aferim sana nasıl düştün bu tuzaga demeye başlarken, birde duyuyorumki yeni bir ilişkiye başlamış.

Eee hayırlı olsun bakalım diyim dedim, gayet pişmiş bi şekilde teşekkür ederim diyooo, ve senınle artık arkadas bile olmak ıstemıyorum diyo daha 2 ay bile olmamış o kızı tanıyalı herseyı gectım sevgısınıde çocukluk arkadasını nasıl satar bi insan ya bu nasıl bı mantıktır ya bu erkeklere hiçmi güvenilmiycek….

Mükemmel Üye 6 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları