Erkek Sorun

Her kadın ilgi ister eşinden.Hoş sözler, iltifatlar… Ama evlilik midir nedir erkeğin DNAsını bozuyor sanırım. Evrim geçirtiyor. Genelleme yaptım ama çoğunluğun böyle olduğunu düşünüyorum.

Evliliğimizin 3. yılının sonlarıydı. Hala evliyim ama kağıt üstünde işte… Bana uzak bir adam olan bir eşe sahibim. Muhabbetimiz sadece ne yaptın nasıl gidiyor gibi samimiyetsiz cümlelerden ibaret. bu değişimin sebebini sanırım hiç bilemeyeceğim. Sevgimin ve saygımın tükendiği o zamanlar kendimi işime verdim. Ama bir kadınım ve ilgiye muhtacım. Bu ilgiyi patronumda buldum. Evli değildi. Birgün iş çıkısında evime bırakmayı teklif etti. Kabul ettim. Hoş sohbetimizin arasında yolu tarif ediyordum ama uzattıkça uzatıyordum yolu.

Eve gitmek istemiyordum.

Oda farkındaydı zaten. Arabayı durdurdu sonra elini bacaklarıma ***ürdü. Bu kadar yavaş olması beni benden daha çabuk aldı. Kendimi kaybetmiştim. Kontrolsuzce kapıyı açtım onuda dışarı çıkardım. o aralar tek hatırladığım muzip gülüşüydü. Nerde olduğumuz insanlar benim umrumda olmasada o kuytu bir yere çekti beni. beni vahşice becerdi. Aramızda iletişim geçmedi. Sadece ben konusuyordum onu övüyordum seni seviyorum falan diyorum. o susup işini bitirmeye çalışıyordu heralde. sonra bana yarında seni evine bırakacağım. görüşürüz dedi ve sırıtarak gitti.

15 dk sonra falan evdeydim. Eşimi aldattım mı kararsızım aslında. Yada hala aldatıyorum mu bilemiyorum. Çünkü bu derece ilişkimin olduğu bir adamı aldattım demek kendime yaptığım ve yapacağım bir haksızlık bence…

Mükemmel Üye 1 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları