Eniştemin Babası, Ayrıca Patronum Olurdu

Mrb size söz verdiğim gibi cok sevdiğim ve beni cok mutlu eden müstakbel eniştemin babasıyla yasadığım bir anımı sizlerle paylamşak istiyorum.

Daha önceki yazılarımı okumşsanız beni tanıyorsunuzdur. Ama ben yinede kendimden bahseyim biras yuvarlak hatlara sahip esmer-beyaztenli 21 yasında br bayanım olay ibrahimin izinin bitişinden 3 hafta sonra oldu.kardeşim ibrahimlerin işyerinde çalışıodu bir süre bnde calışmıştım zaten birgün kardeşimin bir işi vardı bnde onun yerine dükkana bakıodum ibrahim(eniştem) in babası bn daha önce calışırken bana birkaç kez asılmıştı ama bn yuz vermemiştim 40 yasından fazla yası napcam dimi 🙂

Herneyse o gün sevgilimmle tartışmıştım dükkan da cnm sıkılıodu bnde netten p*rno film actım izliodum birden bizim kart zampara yani patron gelmez mi kart zampara diyorum cünkü orada calışan dul bir bayan vardı onunla ilişkisi vardı patronun her neyse bn hemen kapadım filmi, hiç falan dedim oda iş falan sordu sonra bilgisayarda işim var biras dedi açtı karıştırken benim önceden girmiş oldugum siteleri gördü actı baktı biras snra nazlı napıodun kız sen azıyormuydun tek basına, biz isteyince namuslu oluyorsun snra böyle filmlere bakıp bakıp azıyon da kime veriyon or*spu demesin mi.

Ben şok oldum ama or*spu demeside etkilemişti beni zaten filmlerden dolayı baya azmıştım ama durumumu belli etmedim ne diosun sen sapık adam onu ben acmadım diip üst kata cıktım orası boş sayılırdı her neyse bir selyeye oturdum ve a..mmla oynamaya okşamaya başladım o an o kart zamparayı istiodum bu yuzden yukarı cıkmıştım ve bu yuzden a..mmı okşuodum cnkü onunda yukarı gelcegini biliodum ve düşündüğüm gibi oldu 2 dk snra oda geldi ve beni a..mmı okşrken görünce vay vayy sen öle tatmin olmassın kızım sana daha büyük birşeyler lazım diip yanıma geldi.

Ben amca napıosun falan diip onu iteliodum ama itelerken özellikle s..kinin oldugu yere bastırıodum o sırada elimden tutup kaldırdı beni duvara yasladı ve öpmeye başladı bacaklarımı falan okşuor gögüsleirmi sıkıodu bnde cırpınıyor gibi yapıodum ama arkamı falan dönüp kalçamı onun s..kine sürtüodum bn öyle yapınca oda iice yaslı bana s.kinin büyüklüğğnü sertliğini kalçmda hissediodum ikimizde azmıştık iice o elini a..mıma atıp okşadı. Biras snra bnde kendimi bıraktım ona iice yüzümü ona dönüp öpmeye başladım bnde dudaklarında oda kalçamı falan okşarken bnde onun s..kini okşuyordum snra o s..kini cıkardı fermuardan büüktü baya hatta oglununk,nden bile büyüktü.

Ohhh hadi kız yala biras falan dedi.

Bnde önünde cömelip yalamaya başladım ki daha 1 dk olmadan agzıma boşaldı bn birasını yuttum birasını tükürdüm ve gülmeye başladım ya okdar zorladığın bumuydu falan die oda kızdı bana biras bekle gelcem diip gitti 5 dk snra geldi dükkanı kapamıştı ve viegra almış gelmiş 🙂

Bekle 15 dk sonra göreceksin ne kadar oldugunu diip öpmeye başladı snra selyeye oturdu bnde kucagına oturdum öpüşmeye devam ettik üzerimde uzun bir elibise vardı, fermuarını cözüp g*güsleirmi falan emdi yaladı derken s..kinin yavaş yavaş sertleşmeye başladıgını kalçalarımda hissettim. Oda beni kucagından indirip pantolonunu cıkardı tekrar selyeye oturdu bnde yaında diz cöküp yalamya başladım. ımm cok güzel di iice kalktıktan snra hadi kız otur üsütne dedi bnde elbisemin etegini belime kadar kaldırdıktan sonra k*lotumuda cıkarıp kucagına oturdum ve yavaş yavaş içime almaya başladım ohhhhh nazlımmm ohhhhh o tazecik a..mını s..kicem diye diye allttan vurmaya başladı.

Bnde zıplıodum snra kucagından indirdi beni, ellerini selyeye koy dedi bnd yaptım dediğini. Ayaktaydım ama ellerim selyede oldugu için domalmış giibydim snra belimden tutup a..mıı ı s..kmeye basladı. Bir ohhh cok güzeldi bir süre snra bnim ayaklarım falan titremeye basladı boşalmak üzreydim ve boşaldım oda boşladı içime ama inmemişti s..ki daha beni busefer yere domalttı g..tümle oynamaya basladı kız zilli sen hiç g..tten yedin mi falan diye parmagını falan sokuodu, bnde hyrr yapma falan diodum cunkü büyüktü s..ki.

Sonra belli belli sen yemişsin dedi biras tukrukledikten snra g..tüme sokmaya basladı cok acıodu bn yapma acıo falan dedikce o daha da hızlı sokuodu az önce gülüyodun bu kadarmı diye al işte sana bukadar y..rrak diye diye s..kti g..tümü bnde zevk alıodum inliodum derken hırlamaya basladı ve boşaldı g*tüme. O ılıklıgı hissetmek içimde harikaydı onun s..kine biras b.k bulaşmıştı pecetyele sildi bir pecetede bana verdi bnde sildim am..mı g..tümü snra üzerimizi giyindik biras konuştuk ama bnim g..tüm acıodu hala bana sen git eve dedi.

Snra yine görüşürüs diip bn tm yanından gecerken popoma bir şaplak attı bu hareketi bni tahrik etti yine. Bnde tabi görüşcez kocacım diip gittim.. daha sizlerle paylaşcagım birkaçtane olay var.. tkrr yazcam :))

Mükemmel Üye 8 Nisan 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları