En Uygunu Müdürümdü

Ben İpek 24 yaşındayım. Güzel de bir kadınım. Lisedeyken tanıştığım ve çıktığım çocukla cahillik yapıp evlenmiştim. Aslında bir sorunumuz yok ama beni defalarca kez aldattığını bilmek çok üzücü bir durum.

Ben moralimi onunla ilişkiye girerek düzeltirim. Beni aslında sevdiğini zannediyordum. Ama bir yandan da başka kızlarla mesajlaştığını görmek içimi yakar olmuştu. Buna bir çözüm aramak istedim. Kız arkadaşlarıma danıştım bazısı sende başka birini bul çok mu zor kim seni istemez filan dediler.

Aklıma yatmıştı.

Nasıl yaparım dedim ve aklıma bir geziye gideceğimi söyleyip kocama öyle aldatmaktı. Nasıl olur diye tekrar düşündüm ve iş yerinden olacaktı bu. Çünkü çok iyi arkadaşlarım vardı. Müdürle de aram iyiydi. Çok sever beni çok güzel olduğumu söylerdi defalarca bende evli olduğum için pek aşırıya kaçmazdım. Bir gün müdürün yanına gittim. Hoş bir şekilde sohbet ettik. Yine bana çok güzelsin dedi.

Bende o gün boydan mini elbise giymiştim siyah renkli. Siyah da kilotlu çorabım vardı. Sizde çok yakışıklısınız efendim dedim. Efendim deme artık Okan de bana. Okan çok yakışıklısın dedim. Sende çok güzelsin İpek dedi. Bacaklarıma elini attı okşamaya başladı. K*lçamı sıkarken dur gören olucak dedim.

Bekle dedi.

Sekretere birşeyler söyledi kapattı kapıyı kilitledi. Ayakta öpüşmeye başladık. Durmak bilmiyorduk çılgınlar gibi yalayıp yutuyorduk birbirimiz. Boynumu yalamaya emmeye başladı. Elbisemi çıkardım. g*ğüslerim karşısındaydı. Emmeye yalamaya başladı. Ben çıldırmıştım. Aldatmanın ve müdürüm gibi yakışıklının elinde olmanın verdiği zevkle kendimi tam özgür kadın gibi hissetmiştim. O yarım saatte biribirimizi soyup orada çılgınlar gibi seviştik yaladık birbirimizi. Beyaz damarlı olan p*nisi aklımdan çıkmayacak cinstendi.

Artık beni her gün odasına çağırır oldu. Yaşamak istediğim fantezileri bana yaşattı. İlk defa yuttuğum m*ni de onunkiydi. Çok seviyoruz birbirimizi. O evlenmek istiyor umarım kocamla ayrılır onunla evlenirim..

Mükemmel Üye 12 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları