Dul ve Gençtim

Bundan 7 yıl öncaydi. O zamanlar 28 yaşındaydım. eşimden ayrılalı 2 yıl olmuştu. 7 yaşındaki kızımla ailemin yanında yaşıyorduk. Babam yoktu. Annem ve yaşlı anneannemle birlikte oturuyorduk. Kızım ve benim masraflarım için çalışmam gerekiyordu.

Özel bir gıda sektöründe stant tanıtımcısı olarak işe başladım. Aynı iş yerinde satış temsilcisi olarak çalışan tarık abiyle birlikte satış yapıyorduk. marketleri geziyorduk. tarık abi dediğim kişiye abi diyordum, benden 6 yaş büyük evli ve 2 çocuk babasıydı. yakışıklı,neşeli,konuşkan,kadın ruhundan anlayan bir erkekti. çok rahat bi kızı kendine aşık edebilecek cinstendi. ilgi duymaya başlamıştım. Onunda ilgisini çekebilmek için s*ksi giyiniyor, parfüm sıkıyor,süsleniyordum. güzel çekici bir kadındımda. oda zaten kısa süre içinde bana ilgisiz kalmadı. ufaktan bakışmalar, arabada aşk müzikleri dinlemeler vs. bana açılması uzun sürmedi. ben önce yok, mok dedim, evlisin dedim. oda bana eşiyle mutlu olmadığını, artık ondan hoşlanmadığını gençlikte vermiş olduğu yalnış bir karar olduğunu falan söyledi. tabii bir erkeğin karşısındaki kadını elde etmek için söylenen klasik yalanlar.

Bende zaten istiyorum fazla itiraz etmeden kabul etttim.

Artık sevgiliydik. işyerinde abi diye hitap ediyor. başbaşa kaldığımızda ise aşk dolu sözler söylüyorduk. ilişkimiz önce ufak öpüşmeler daha sonra biraz ilerleyerek g*ğüslerimi yalamalar. tabii ben çok tahrik oluyordum günden güne one bağlanıyordum. birgün yine ateşli öpüşme ordan g*ğüsler,kadınlığımı ellemeler derken s*kişme isteği doğdu ikimizdede. Tarık birgün bekar bir arkadaşının evinin anahtarını almış ve beni oraya ***ürdü. Çok heyecanlıydım. eşimden ayrıldıktan sonra kimseyle birlikte olmamıştım. Eve girer girmez tarık dudaklarıma yapıştı öpüyor, yalıyor boynumu, yüzümü bitiyordu. Yavaş yavaş beni soydu. vücudumun güzelliği karşısında dilini yutacaktı. dahada azdı vücudumun heryerini öpüyordu. g*ğüs uçlarımı dil darbeleriyle yalıyor emiyordu. ordan a*ıma doğru indi. yaladı yaladı.eski eşim bana bunların hiçbirini yapmdı. o an kadın olduğumu anladım. Tarık çok güzel sevişiyordu. Beni delirtti. eliyle yavaş yavaş a*ımı okşadı. kendide soyundu. s*kini a*ıma değdirirken oda kendinden geçti. sanki uzun zamandır s*x yapmıyormuş gibiydi. Sonra beni üstüne çıkardı.

Benim org*zm olmamı sağladı.

Müthiş bişeydi. sonra o tekrar üstüme geldi. a*ımın içine girdi hızlı hızlı gitgelden sonra şiddetli bi şekilde üzerime boşaldı. Yanıma uzandı ama s*ki hala dimdikti. beni ters çevirdi bide arkadan a*ımı tekrar s*kti. Doymak bilmiyordu. Okşamalar öpmeler derken beni tekrar üzerine çıkardı. bende zıplayarak ikinciye org*zm oldum. Fakat tarığın s*ki hala sertti. ben banyoya geçtim. Oda arkamdan geldi. ben banyo yapmak için küvete suyu ayarlmak için eğildim. tarık arkama dayandı ve g*ğüslerimi okşayarak kendine çevirdi. dudaklarımdan öpmeye başladı. beni tuturak küvete yatırdı g*ğüslerimi yaladı ve a*ımdan birkez daha s*kti. Çok ateşli bir sevişme yaşadık.banyo yaptık ve çıktık. bundan sonra birkaç kez daha arkadaşı evleninceye kadar orda seviştik. Birbirimizi çok arzuladığımız için artık otelde s*kse devam ediyorduk. iyiden iyiye ona bağlanmıştım. geceleri karısıyla yattığını düşündükçe kıskançlıktan deliye dönüyordum. onun karısı olmak istiyordum. Hele sevişirken bana fısıldayarak söylediği.aşkım.bebeğim.seni seviyorum demesini hiç unutamıyordum.

Bu yasak aşkımız karısının Tarığın telefonundaki mesajları yakalamasıyla son buldu.

Karısı ayrılmak istedi ama tarık benim için karısını gözden çıkaramadı. seni seviyorum senden vazgeçemem demeleri yalan olmuştu. Yuvasını yıkamıcanı söylediğinde ben yıkılmıştım. Bir müddet onu unutamadım. Şimdi hayatımda başkası var ama onun yerini tutmuyor.

Mükemmel Üye 28 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları