Doyuramıyorlar Beni

Merhaba ben sevgi. Balık etli esmer bir bayanım. Anlatacaklarım yaşadıklarımın cümleye dökülmüş halidir.
Ben 27 yaşındayım. Bilirsiniz artk gerçek anlamda s*kse ihtiyaç olunan dönemdir.

Erkek arkadaşımın adı gökhan. Gökhan kişilik olarak mukemmel tip olarak çok tercih edilen bir tip değil ama bilseler ki içindeki cevheri. Neyse Gökhanla ilişkimiz gayet iyi ilerliyordu ikimizde farklı şehirlerdeyiz bir ortamda tesadüfen tanışıp çıkmaya başlamıştık. 2 haftada bir mutlaka gelirdi yanıma zaman geçtikçe birbirimizi çok arzulamaya başlamıştık ve bunu her ikimizde hissettiryorduk.

Hep o geliyordu bir gün telefonla konuşurken beni istediğini söyledi bende hafta sonu yanına gelicem bir yer ayarla diyerek cevap verdim hafta sonunu sabrsızlıkla bekliyordum. Yapı olarak s*kse çok fazla düşkünüm fakat engellerim var. hafta sonu gece bindiğim otobüsten sabaha karşı indim gökhanın yanına gittim bir otel ayarlamıştı otele giderek önce güzel bir banyo yaptım daha sonra oda yaptı. karnım acıkmıştı birşeyler atıştırırken yavaş yavaş bana dokunmaya öpmeye başladı.

Uykum var biraz uyuyalım diyerek kendimi çektim amacım iyice kudurmasını sağlamaktı.

Ben çekildikçe o dahada sertleşiyor dahada üzerime geliyordu. sonunda yatağa uzatarak öpüşmeye başladık öyle öpüorduki aklım başımdan çıkıyor dilimi deli gibi emiyordu.bu arada yavaş yava beni soyuyordu sonunda sütyenimi çıkarığ g*ğüslerimi yalamaya başladı uçlarını ısırıyor ben ise inlemeye başlıyordum a*ım sulanmıştı bile daha sonra yalayarak aşağıya kadar indi.

Ve en sonunda külodumu çıkararak bacaklarımı öyle bir ayırdıki kafasını a*ıma bir gömüşü vardı sanki içine girecek gibi. öyle bir emiyorduki öyle dil darbeleri vardıki artık ben uçuyordum. bu arada o hala soynmamıştı. a*ımı emerek beni boşalttı daha sonra ben onu soymaya başladım s*ki dimdik olmuştu ilk defa görecektim s*kini. baksını indirmemle s*kine yumulmam bir oldu. o kadar büyük ve kalındıki köküne kadar alamıyordum ağzına. gökha artık iyice çıldırmıştı. sonra beni tekrar yatağa atarak üzerime çıkmış heryerimi yalamaya başlamıştı artık girmesini istiyor yalvarıyordum kendisine ama zevkin en uç noktasına varmak istiyordu.

Ggüslerimle oynuyor aynı a s*kini a*ımım dudaklarına sürtüyordu. deliriyordum ama artık içimde olmalıydu. en sonunda kendiside dayanamayarak öyle bir girdiki canımın acısından çığlık çığlığaydım. gözlerimden yaş geliyordu sonra yavaş yavaş gidip gelmeye başladıkça zevke dönüşmüştü hem acı hem zevk çok güzeldi. a*ımım dar olması ve onun s*kininde kalın olması muhteşemdi.

Girpi çıktıkça daha çok zevk alıyor ikimizin sesleride birbirine karışıyordu köküne kadar gidip geliyordu o kadar güzeldiki zevkten deliriyordum yarım saat kadar git gelden sonra öyle bir boşaldıki off diyorum sadece. bu arada ben kaç kere boşaldım bilmiyorum:))

Sbaha kadar beraberdik 4 kere s*kti beni o geceyi hayatım boyunca unutmayacağım keşke yine s*kse doyamıyorum o gün 10 kerede s*kse hayır demezdim.

Mükemmel Üye 26 Nisan 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.

MERHABA
ADIM EDIZ YAKIŞIKLI BIRIYIM NUMARAM 05549381215
YANLIZ BAYANLAR GİZLİLİĞE ÖNEM VERENLER SİZLERİ BEKLİYORUM 09:00 ve 18:00 ARASI ARAYABİLİR SONRASINDA İSE GÖRÜŞEBİLİRİZ

21 Aralık 2019.
Yorum Ekle