Doyumsuzluk

Uzun bir süredir sitedeki paylaşımları okuyorum. bende kendi hikayemi yazmaya karar verdim ben arzu.. 26 yaşındayım. ismi lazım değil; bir univeristede okuyorum. Gözlerim ela saçlarım siyah dolgun g*güslere ve kalçalara sahibim.

Bazen çırılçıplak ayna karşına geçtiğimde kendimden etkilenir ve kendimi şımartırım 🙂

Neyse gelelim hikayeme:

Üniv de peşimde dolaşan bir çok insan vardı hiç kimse samimi gelmediği için aşk meşk konularını surekli ertelerdmi. zaman geçtikçe artık bende birinden etkilenmeye başladım. Ama bu univ arkadaşlarımdan biri değildi. canım arkadaşım tulınin erkek arkadaşının arkadaşıydı. Tulın benim ev arkadaşım olur. erkek arkadaşı şehir dışından onu görmeye gelmişti ve yanında da arkadaşını getirmişti. öle çay faslı derken tanıştım burakla. Çok tatlı bir çocuktu. sohbeti cok guzeldi.

Neyse bunlar tekrar eve dönduler. biz burakla msjlaşmaya ve telefonlaşmaya başladık. evet artık çıkıyorduk. bu sefer benim için geleceğini söleyip hafta sonu yanıma geldi.evi tulinle paylaştığım için ondan bir geceliğine eve gelmemesinii söledim:) oda anlayışla karşıladı. burak arabasıyla gelmişti. beni okuldan almıştı. o gelecek diye çok suslenmiştim. kalçama kadar kısa parlament mavisi bir elbise giymiştim. G*ğus dekoltemden de g*guslerim birbirine yapışık ve çatallarım görünecek kadar dışardaydı. arabaya biner binmez bastı gaza ve sonra aniden durup dudaklarıma yapıştı. uzun bir sure opüştük sonra eve gidelim dedi ve tekrar yola devam etti.

Eve çıktık.

Kapıyı açıp içeri davet ettim onu. hemen kapıyı kapatıp beni kalçalarımdan tutup kendine doğru çekıp aletinin sertliğini hissettirdi. öpüşüyorduk. sonra ben kendimi geri çekip. gece uzun dedim. bekle dedim oda seni deliler gibi istiyorum diye yalvarıyordu. sonra içeri geçtik. ona bir suprizimin olduğunu söleyip salonun ortasına bir sandalye koydum. ve onu yakasından tutup dılını aagzıma alarak onu sandalyeye oturttum. çok heyecanlanmıştı. ayaklarını ve ellerini sandalyeye bağladım. o anda bile y*rağı sertleşmiş. önü şişmişi. seni bugun s*xe doyuracam dedim ve karşısına geçtim. önunde yavaş yavaş soyunmaya başladım.

Tabi burak çıldırıyordu. çöz beni diye. en son s*tyenim ve k*lodumla kalmıştım. tabi bu yaptığım şov benide heyecanlandırmış ıslanmıştım. g*ğuslerimi ovuyor tutup yalıyordum. sonrada karşısında koltuğa oturup bacaklarımı ıkı yana açtım ve k*lodumun uzerınden a*ımı okuşuyordum. burak ıyıce delirmişti. sonrada burağın karşında a*ımı okşayıp parmağımı a*ıma sokup boşaldım. sonra kalkıp burağın yanına yaklaştım a*ıma soktuğum parmagımı yalattırdım ona. sonrada ıslanan a*ımı dızlerine surttum ve oturup dizlerini yaladım.

Burak artık kendinden geçmişti hadi hadi diye yalvarıyordu çöz beni diyordu. ustune oturdum ve opüşmeye başladık.o benim ust dudağımı ben onun alt dudağını ısrıyordum. sonra elimi y*rağına ***ürüp sertçe okşamaya başladım.. …….

Olayın heyecanını yaşamanız için hikayeyi yarıda bırakıyorum.. devamı çok yakında bekleyin 🙂

Mükemmel Üye 8 Nisan 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
 • 1 Cevap(lar)

  Merakla bekliyorum 😉

  Sadık Üye 30 Mayıs 2019 Cevap Yazıldı.
  Yorum Ekle

  Cevabınız

  Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları