Doğum Günü

Merhaba ben nihan, 33 yaşında ideal ölçulere yakın vucüt hatları olan bakımlı ve çekici bayanım. Eşim Orhanda yakışıklı ve çekici bir erkektir. Aynı apartmanda komşumuz olan Serap’ta en yakın arkadaşım. oda çok güzeldir, dışarı çıktığımızda herkezin gözü üzerimizde olur.

Serap’la birlikte onun doğum günü için hazırlandık, gidilebilecek yerleri araştırdık ve ensonunda evde kutlamaya karar verdik. Bu karara en çok sevinende serap,ın eşi mehmet oldu. Tüm gün uğraşıp akşam için harika bir sofra hazırladık,sonrada serap,la kuaför,e gidip kendimizi hazırladık akşam için. Eşlerimiz saat yedi gibi geldiler,kapıyı serap,la birlikte açtığımızda bizimkilerin ağzı bir karış açık aptal aptal bakıyorlardı.kollarından tutup içeri çektik.serap,siyah renkli oldukça dekolte bir elbse giymişti, dolgun g*ğüsleri tamamen dışarıda idi.

Bende mor renkli derin sırt dekoltesi olan,etek kısmı çok kısa bir elbise giydim.ikimizde göz alıcıydık.yemekler yendikten sonra serap,ile ben kırmızı şarap,eşlerimizde rakı içmeye başladık.saatler ilerledikçe hepimiz sanırım kafaları bulmuştuk,eşlerimizle dansa kalktık,benim çılgın kocam kalçalarımı avuçlayarak dansa başladı, ellerini çek ayıp desemde dinlemiyordu,serap,ta kocasıyla öpüşmeye başladı. Onları görmek orhanı iyice azdırdı tabi benide ve olan oldu salonda eşlerimizle sevişmeye başladık.

Dördümüzde çırılçıplak defalarca çılgınca seviştik ve birbirimizi izledik. Sabah olduğunda ise çok utanmıştım. Hiç konuşmadık evimize gittik. Hala da bu konuda hiç konuşmuyoruz.

Mükemmel Üye 14 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları