Çok Güzeldi

Eşimle tartışmıştık. Evleri ayırdık. O artık başka bir evde kalıyordu. Ayrıldığımız 1 ay olmuştu ve ben çok kötüydüm biriyle beraber olmak istiyordum.

Eşime gidemezdim tabiiki. o gece dışarı akmaya karar verdim. her zaman gittiğimiz yere gittim. birinin görüp eşime söylemesini istiyordum.

Gece 12yi geçiyordu. Yanıma biri geldi. yanlızmısın dedi. çok s*ksi bir ses tonuyla evet yanlızım ya sen dedim.
Biraz dans ettik eğlendik. sonra bana geçtik. Hemen soyunmak istiyordu aslında ben de ama biraz daha azmasını istiyordum. Bekle dedim. Gidip en güzel geceliklerimden birisini giydim. Siyah gecelik düzgün fiziğimde akıyordu. İçimdede tül çamaşırlar vardı.

Onun yanına geldim striptiz ile gecelikten kurtuldum.

Beni kendisine doğru çekti. dudaklarıma yapıştı çok güzeldi. Anında soyundu benide soydu önce boynumdan başladı sonra g*ğüslerime indi. Onları öpüyor emiyor ısırıyordu. Sonra en güzel yerime v*jinama geldi önce dil attı. Emdi. Biraz daha devam etse boşalırdım. Sonra içime girdi. p*nisi gayet iyiydi. 20cm vardı. içimde hissetmek mükemmeldi. Beni üstüne aldı. Zıpla dedi.ben üstte zıplarken o da alttan vuruyordu. hiç almadığım kadar zevk alıyordum.

Kasılarak boşaldım. şimdi sıra bende dedi. beni domalttı ve öyle devam etti. bi taraftan k*lçama tokatlar atıyordu bi taraftan v*jinamı elliyordu sonunda o da boşaldı. Tekrar buluşmak için sözleştik ve gitti.

Mükemmel Üye 26 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları