Çocuklarımın Babası Başka Birisi – 2

Ben zeynep daha önce çocuklarımın babası başkası yani fatih ile tanışma ve ilk günümüüzn başlangıcını anlatmıştım .. Evet o gün çok güzel olacaktı bunu taha otele giderken anlamıştım evet fatihin çapkınlığının sırırını onunla birlikteyken çözmüştüm çok etkileyici ve çok içten tavırları beni kendine daha çok bağlamıştı ..

Otele geldiğimizde iki oda tuttu ikiisde iki kişilik odaydı malum evli değildik aynı odada bunu yapamazdık .. ama tabi ordaki resopsiyonlar bunun farkına varmıştı evet o an içime acayip ürperti girmişti fakat odalarımıza doğru çıkarken inanın o ürperti felam kalmamıştı .. neyse hemen odalardan birine geçtik içeri girdiğimizden arakamızdan istediği güzel menu yemek menusu geldi yemeğpimizi yedik ama sanki yıllardır sevgiliymişiz gibi olduk . sonra il kıvılcım fatihten geldi dudağıma konduruduğu buse öpücüğü ile muhteşem sveişmmeize başlamıştık evet fatih işini çok iyi biliyordu daha üzerimizi çıkarmadan.

Nerdeyse 10 dakika kıyafetlerimizle seviştik fatih hem dudağını dudaklarımda kulanarak hemde eleriyle okşamadığı yer bırakmadı evet sonraki hamle benden geldi çünkü evet istiyordum onun aletini istiyordum ve fermarını açarak elime aldığım p*niisni biyandan okşadım biyandanda onunla öpüşmeye devam ediyoduk işte fatihin çılgınlığı o anda başladı üzerimdekileri çılgınca parçalarcasına çıkartmaya çalışması beni dahada deliye çevirmişti ve 5 dakika içinde çırıl çıplak kalmıştık.. Evet penisi eşiminkidenden büyüktü ve evet p*nisi eşiminkinden büyüktü ama tabi ölçü tahmini yapamıyacam. işte istediğim o şeye geldim okşayarak tamamen hazır hale getridiğim fatihin p*nisini evet kocamada yapmadığım şeyi yapmaya başladım çünkü onu yalamak çok istiyordum ve inanın okadar şehvetli yalyodumki fati ise evet aşkım hadi aşkıımm ooo çok güzel diyip mırmı lanıyodu bu beni dahada çoşturuyodu.

Evet fatih sonunda dayanamayıp başımdanda da çözmediği türbanıma da bulaştırdıu yani fatihin birden ağzıma patlaması sonucu bir anda çekilerek dölerinin yarısı turbanımada bulaşmıştı ama çok büyük bir zevkle boşalıyodu hayatımda bukadar d*l hiç görmemiştim.. Evet sonra 5 dakika dinlendik ama inanın ben fatihi ağzımla boşaltırken kendi kendime bende boşalmışım. neyse neyse bu sefer kumanda fatih deydi beni sırt üstü yatırıp dudaklarımdan başlayarak heryerimi öpüp yalayarak aşkım ço güzlesin harikasın süper vucudun var diyodu. hele o m*melerimi yalayışı uçlarını ısısrarak yalaması beni çıldırtıyodu ve beklenen an geldi bal kutuma yani a*ımı yalamaya başlaması evet telofonda da s*ks yaparken hep beni ordan tahrik ederdi bende kendi kendime hade bakalım yapabilecenmi demeye başladım ama okadar güzel yalamaya başladıki şuan yazarken o yalayışlalrı aklıma geliyo deliye döndüm tam 2 sefer ağzına boşaldım.

Beni göklere çıkarıyodu boşalmalar sonucu bende iyice mıyışma oldu yani o noktaya geldimki hadi artık yeter gidelim noktasına geldim ama fatih hızını almış devam ediyodu beni tekrardan azdırmaya başlamıştı .. ve bende biyandan onun aletini okşayarak iyice sertleşmesini sağladım ama işte diyorum böle sertleşmeyide ilkez gördüm çok sert olmuştu ee eşiminkinde böle durumlara pek rastlamıyodum .. Artık yalvarmaya başlamıştım Fatihe hadi aşkım sok içime hadi istiyorum bunu içimde demeye başlamıştım işte fatih kafasını a*ımdan çekerek artık p*niisni gezdirmeye başladı a*ımımn üzerinde ben dahada deli oluydum ve sonunda kafasını sokmuştu ben evet ben acı çekmeye başlamıştım çünkü evet büyüktü ve daha kalındı eşiminkinden zor zor fatih yarısına kadar soktu çığlık atmaya başlamıştım ki fatih hemen dudakklarıma yapştı acısını onun dudaklarından çıkarıyodum ve yavaş yavaş alışmaya başlamıştım.

Evet acayip zevk almayada başlamıştım evet fatih sonuna kadar sokup çıkarark gittikçe hızlanmya başlamıştı ben zevkten deliye dönüyodum . ama bu kadar uzun süreli olacağını bilmiyodum ben o sokup çıkarırken tekrar orgazım oldum ama o hala durmak bilmiyodu alışkın değildim böle tarza ama acay,p zevk alıyodum ve fatih p*nsiini a*ımdan çıkarark sırt sütü yattı hadi sen çık dedi evet bunuda çok hayel ediyoduk telofonda ben yavaş yavaş hepsini içime alacak şekilde p*nisinin üstüne oturudum yavaşça yukarı aşağı yapmaya başladığım anda fatih pompalamaya yani aşağıda yukarı vurmalara başladı işini gerçekten çok iyi yapıyodu inanın çok hızlı şekilde pompalıyodu ve biyandan eleriyle m*melerimi sıkıştırıp duruyodu ve beni tekrar hiç p*nsini a*ımdan çıkartmadan sırt üstü yatırdı hızhızlı gidip gelmeye başlamıştı ben bacaklaırmı onun beline samalamış şekilde o hiç aralıksız gidip geliyordu sankji bayılacam zanediyodum ama hala durmak bilmiyodu ve ben tekrar gelmeye başlamıştım.

Aynı anda ikimizde boşalmıştık bütün d*llerini içime akıttı ..

Öyle bir akıyoduki içimde ılık ılık aman alahım çok büyük mutlulklar yaşıdum biyandanda öpüşüyoduk p*nisi ufalıncaya kadar a*ımda kalmıştı öle sveişiyoduk … Çocuğumuz olsun demişti evet fatih aynen şu şekilde dedi bilerek içine boşaldım sakın hap felam kulanma sendne çocuğum olmasını istiyorum dedi .. ama bende şansına küs ben kontrıol lüüym korunuyorum demiştim herneyse başka seferler için söz almıştı evet sanki hiç bitmiyecek ilişkimiz giibi konuşuyodu.. neyse dinlendikten sonra yine başladık fatih akıla gelecek bütün pozisyonlarda beni aralıksız 4 saat s*kmişti ayakalrımızda belimizde devran kalmaıştı duşta heryerde sevişmiştik.. hiç ayrılmak istemiyoduk ama ben eve dönmem lazımdı tabi nasıl hu halde döneceksem.. evet işte hayatımın en büyük zevkini yaşamıştım ben evlenmekle yanlış kişiyle evlenmişim zevkin büyüklerini işte böle yaşanırmış …

Neyse bundan sonraki s*kslerimizi ve çocuğuna hamile kaldığımın müjedini verdiğimde gece yarısı düzceye gelip kocam ve diğer aile fertleri uyurken o gecenin 3 ünde beni onunla ilk telofon konuşması yaptığımız çatıda s*kmesini anlatacam.

O sevinçle ne yaşadığını daha sonraki seferlerede 2 çocuğumuza hamile kalışımı felam ..

Mükemmel Üye 7 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları