Çocuklarımın Babası Aslında…

Mehbalar adım zeynep, 24 yaşındayım evli ve 2 çocuğum var eşimin adı ayhan bana çok sadık ama erkeklik konusunda iyi değil.. bende erkeklik görevini tam olarak yerine getiren aşkım fatih ten 2 çocuğum var .. aslen sakaryalıyım fakat bundan 3 sene önce düzceye gelin geldim ..

Eşim ayhanla bir akraba vasıtasıyla tanıştık aslında önce görümcem serpille tanıştık oda abisiyle tanıştırdı 2008 eylül ayında evlendik .. evliliğim ilk günden itibaren bir ızdırap oldu aslında sölemek istemiyorum ama kocam ilk 4 gün kızlığımı alamadı sertleşme probleminden dolayı tam bir facia yaşamıştık, en sonunda doktora çıktık doktorun verdiği ilaçla o gecesi ilk birlikteliğimizi yaşadık fakat ne yaşamaksa artık o aletiylemi kızlığımı bozdu yoksa benim farklı mücadelerimlemi orasını o an için hatırlayamıyorum. herneyse ondan sonra geçen günlerde 2-3 günde bir zoraki birlikte olabiliyorduk fakat tabi ilk zamanlar sertleşmese bile her akşam sevişmeler yaşıyoduk.

Evliliğimin ardından tam 2 ay geçmişti serpil yani görümcemle aramız çok iyiydi o bana herşeyini anlatıyodu bende ama abisinin başarısız olduğunu anlatmıyordum tabiki .. herneyse serpilin o zamanlar uzatmalı sevgilisi vardı serpil ince sıska bişiydir ama kalbi neşe doludur serpilin sevgilisi fatih yani çocuklarımın babası fatih tam bir erkek s*ks konusunda çok istekli serpilde o yüzden yapamıyor onla aslında fatih onla yapamıyor serpilde abisi gibi isteksiz hatta seksten tiskinir durumda bunları serpil anlaıyodu bana ki fatihin çapkınlıklarını özellikle evli hatunlarla birlikte oluşunu ama serpil aman benden uzak dursun s*ks konusunda da ne yaparsa yapsın tarzındaydı .. hatta serpilin yani ailemizin çok yakınından biri evli bir kadınla bile birlikte olduğunu ama kim olduğunu felam sölememişti . Tam bukadar açık sözle bu kişiyi anlatıkları zamanlar bende o şehvet doılu s*kse çok özlem duymaya başlamıştım evet serpil bir sırdaş gibi herşeyini anlatıyordu ama hiç farkında değildi benim kafamda bir fatihi oluşturmasında bende farkedememiştim ama bir anda oldu işte.

Günlerden cumartesiydi kurban bayramı yaklaşıyodu serpilin telofonu çaldı arayan fatihti ben açmak zorunda kalmıştım serpil amcaya kadar gitmişti. ki telofonu açtığımda sanki serpilin sevgilisi değil benim sevgilmmiş gibi heyacanlanmıştım.. serpil yok evde dedim siz kim oluyosunuz diye sorduğunda ben heceliyerek yengesi yim, hıım adınız zeynep mi diye sordu evet nerden biliyosunuz dedim ? serpil bahsetmişti dedi . adınızda ve sesinizde sizin kadar çok güzel dedi beni nerden gördün diye sorabildim.. facedeki düğün resimlerini yüklemiş serpil ordan baktım dedi. inanın benim es kayınço çok şanslı çok güzelsiniz diye konuşmalar yapıyo ben sadece dinleye duruyodum, heyacanım iyice artmıştı kelimeler boğazıma tıkanıyo hiç bişiy diyemiyordum sonunda kendisi dedi, hem güzel hemde çok ürkeksiniz neden hiç konuşmuyosunuzki dedi.. kapatmam lazım dedim ve kapattım… tam bende faceyi açmaya çalışıyodum onun resimlerine bakmak için hoş daha önce bakmıştım ama bukadar dikkatli değil tam o sırada telofona msj geldi.

Bunu serpil görmeden silersin : sizinle inşlh daha yakından tanışırım isterseniz telofonumu kaydedin arada konuşuruz diye msj attı.. ben hemen msjı silmiştim.. evet ama tabiki telofonu kapatmamıştım herneyse fazla uzatmıyacağım gece olmuştu baktım bizimkisi hemen uyumuş benim gece aklıma fatihin güzel sözleri geldi ve facedeki fotarafları ama hataya düşmemeliydim yapamam diye kendi kendime didinip durdum .. fakat benim aklımdan hiç çıkmadı sanki şeytan dürttü beni gizlice serpilin odasına girip fatihim .. yazan noyu aldım.. evet gecenin 2 siydi ve kendi telofonumla fatiha merhaba ben zeynep diye msj attım ne oluyodu bana anlayamamıştım.. ve hemen msja karşılık geldi. evet biliyordum arayacağınızı diye şaşırmıştım bukadar nasıl emin olabilir diye illaki arıyacam o güzel sesinizi duyacam diye msj atıyodu ben olmaz konuşamam diyodum ısrarları sonucunda gecenin o saatinde evin çatısına çıkmak zorunda kaldım evet konuşmaya başladık tabi 10-15 dakika felam konuştuk..

Sonra ilerleyen günlerde konuşmalarımız sıklaştı ..

Artık yavaş yavaş ben konuları açmaya başlamıştım serpilden duyuyorum çok çapkuınmışın felam filam diye tam o sırada oda bana ee neyapayım allah serpil gibi kız çıkardı karşıma kalbi güzel ama başka hiç bişiyi yok elinde tutmayı bilmiyor . neyden bahsetmek istiyorsun cinsel isteksizliğindenmi ya hem ondan hemde görünüşünden senin gibi güzel s*ksi olsaydı hiç gözüm dışartda olmazdı dedi. bende sordum beni güzelmi buluyorsun diye evet güzel ne kelime s*ksi buluyorum evet abes olacak ama seni hayal ederek şeyyy yapıyorum anlarsın işlte felam dedi. ben utanmıştım ama devam ettim nasıl hayal edersin beni diye sordum bu başladı anlatmaya inanın konuşurken telofonda organzım üstüte 2 sefer oldum ben böle oldukça o beni çoşturuyodu eşimle normal ilişkide alamadığım zevki onla telofonda konuşarak alıyordum.. ve artık alışkanlık hale gelmişti hergün yapıyoduk ama o bu sefer gerçeğini yapmak istiyodu ben olmaz felam diyerek oyalıyodum, artııık onada tak demişti..

En sonunda dayanamadı beni tehdit etmeye başladı seslerini kaydettim msjlarında var,

BU İŞ YA OLACAK YA OLACAK DEDİ BEN ÇİRKİNLEŞME DEDİM AMA O ARTIK SEN İSTEDİN DEDİ HATTA SEN İSTİYON BENDEN ÇOK BİRLİKTE OLMAYI DİYİP DURDU ASLINDA HAKLIYDI VE BAYRAM OLMUŞTU..

Bayram dolayısıyla eşim beni adapazarında ailemin yanına bıraktı buda bunların haberini serpilden alıyomuş yengen nerde adapazarında abindemi orda mı kalıyo sorularıyla … ağzından laf alarak benim durumumu öğrenmiş yani adapazarında kaldığımı herneyse fatih artık beni çok sıkıştırmaya başlamıştı hadi bak beni zora kulandırma sana yapmak istemem öle şeyler gel karşılıklı istediğimiz gibi olsun diyip beni en sonunda ikna etmiş bak hiç soğumadan çık dışarı buluşalım, ya olmaz pat diye felam dedim ama biyandanda istediğim için … kabul etmişti bayramın 3. günüydü evdekileri arkadaşlarla buluşacaz hasret gidecez diyerek oıyalayıp çıkmıştım. Adapazarında AKM nin önünde buluşmuştuk fatih hemen kaybolalım burdan diyip beni arabasına getirdi, ben aslında bir anda kötü olmuştum hiç umduğum bir karşılama yoktu ama arabaya bindikten sonra anlatmaya başladı senin için uzaklaşalım dedim diyodu, ben beni hemen otele getirecek sandım ama yanışmışım sapancaya göl kenarına gitik orda gezdik sanki liseli aşıklar gibi çok kaynaşmıştık birbiirmize.

Oyunlar oynadık ve en sonunda ben dedim artık yeter zamanınmız kısıtlı snein olmak istiyorum ve inan pişman olmayacağım senin gibi birisyle birlikte olacağım için dedim ve sapancanın en güzel oteline giderek .. çok güzel bir gün geçirdikk.. bütün detayları bütün zevk dolu anları ve sonralarını bidahaki yazıma anlatacağım şuan bunu yazarken bile o günlerin heyacanını yaşadım evet şuan resmi kocam uyuyo ben okuduğum bir iki hikayeyle paylamklam istedim ve devamını da en kısa zamanda getirecem.. inanın hepsi gerçek..

Mükemmel Üye 14 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları