Coco

Biz bir yola çıktık ve o yolda emin adımlarla ilerliyoduk. Başlangıçta herşey çok güzeldi ama sevgiliydik yani ilerisiyle ilgili ikimizinde bir fikri yoktu. Zamanla herşey değişti birbirmize alıştık ve müthiş bi şekilde karşı koyamadığımız duygular oluştu ikimizdede.

Benim için zaten Aşk Kaan ın ta kendisiydi.Sonra evlendik. Çok mutlu bir evliliğimiz vardı fakat Kaan ın benden önce uzun süreli bir ilişkisi olmuştu ve benim içimi de her mutsuz olduğumuzda yada bişeyler ters gittiğinde kemiren bişeyler vardı. Şüpheleniyorudum. Kaanın bütün tavırları yaptığı herşeyi o kıza bağladım ve çok mutsuz oldum belkide kaan beni rahatlatmak için hiçbirşey yapmıyordu bilemiyorum. Defalarca sordum her defasında hep ben boş konuşuyormuşum gibi bir tavır içindeydi.Dinlediği müzikten girdiği sitelere kadar takipteydim. Ortak arkadaşları vardı ve o kzıı sürekli görebilme ihtimali ben artık kendimi daha faza bu aşk oyununa teslim edemedim ona o kızı unutabilmesi için çok sans verdim fakat değerlendiremedi madem öyle dedim o zaman bende aynısını yaparım.

Aldatnak sadece bedenen yapılabilen bişey değildir bence. Aslında en büyük acıyı duygularında verirsin karşındakine. Erkeklere aldatmak sadece bedenen yapılabilen bişey gibi gelebilir ama kadınlar için ruhsal oalrakta bi başkasını düşünmesi bile aldatmadır. Onun beni aldattığını anlayabiliyorum bu yüzden böyle biri aldatılmayı hakeder.ruhsal yada bedenen onu asla aldatamam çünkü ilk aşk olduğum adam ve ben onu çok seviyorum. fakat bazı şeyleri saklıyomuş hissi veriyor kafasında bazı soru işaretleri varmış gibi geliyo.

Ben ona çok güveniyorum ama neden bazı yazıları okuduğna anlam veremiyorum ve bu beni çok üzdü…

Mükemmel Üye 1 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları