Canım Arkadaşım

Merhabalar.. 7 senelik bir dulluk dönemi yaşadım,hangi hikayemi anlatsam nerden başlasam diye çok düşündüm. Zira bu 7 sene yemediğim nane kalmadı. Şimdi evliyim eşimi çok seviyorum onu her gördüğümde ilk defa görmüş gibi heyecanlanıyorum. 

Kesinlikle gözüm dışarda değil.

Gelelim eşimden önceki hayatıma grupmu dersiniz, biseksüellik mi dersiniz allah ne verdiyse dibine kadar yaşadım. 1,70 boyunda sarışın ve spor yapmamdan dolayı kaslı bir vücudum var .hem erkekler hem kadınlar tarafından beğeniliyorum. bide fırlamalıkta var tabi:) istediğimi kanka moduna sokuyorum istediğimi sevgili. gece clupleri alkol sınırsız eğlence gırla. aramızda s*x olmadan normal görüştüğüm bi erkek arkadaşım vardı .aramız süper eğlenmelere gidiyoruz herşeyi konuşuyoruz .ben yattığım adamları anlatıyorum o kadınları. bir akşam yine eğlenmeye çıktık sevgilisini getirdi. çok güzel bir mekana gittik. içtik eğlendik. kız önce soğuktu içmeye başlayınca gevşedi kalktık oynuyoruz kız dokunmaya başladı sağıma soluma. bende boş dururmuyum bende dokunuyorum s*xi danslar falan epey bi kaynaştık.

Saat 3 falandı kalktık bana geçtik. Erkek arkadısımda saolsun benden fırlama. onlar koltuğa oturdu ben yere içmeye muhabbete devam. kız koltuğa uzandı bacaklarını arkadaşımın üzerine uzattı altındada etek var ,bacaklarını araladı. arkadaşım okşuyo kız bana bakıyo. arkadaşım bana göz kırptı .o an anladımki geçiş serbest:) kızla öpüşmeye başladı elbisesini sıyırdı. kızın g*ğüsleri ortada ve kız halinden çok memnun kahkahalar atıyo. kız biraz oynaşıp yanıma geldi oturdu zaten azmışım başladım kızı öpmeye. ama onu yalnız ***ürmek istiyodum odaya geçelim dedim. saolsun canım arkadaşım çok anlayışlıdır gidin s*kişin dedi:) geçtik odaya gülüşüyoruz. üzerindekileri çıkarttım kendimde soyundum. bacaklarını araladım a*ını bir gördüm deliye döndüm. bacaklarını sıkıp başımı a*ına dayadım. başladım deli gibi yalamaya kız kıvranıyo altımda.

Dilimi içine sokuyorum çıkarıp dudaklarını ısırıyorum ,a*ı su içinde kaldı. Başımı kaldırıp g*ğüslerini emiyorum ısırıyorum. evde herdaim bulunan v*blatörümü aldım belime taktım. üzerine jel döküp kökledim daracık a*ına. ikimizde çıldırmış gibiydik. onu boşaltana kadar s*ktim. s*kilme sırası bendeydi. şu erkeklerin işi zor valla dizlerimde derman kalmadı. yatağa uzandım o başladı beni yalamaya. yüzüstü çevirdi kalçalarımı g*tümün deliğini a*ımı bi güzel yaladı. boşalmama az kalmaştı. bu sefer o v*blatörü taktı beline. birbirmize iltifatlar aşkımlar havada uçuşuyo. resmen aşk yaşıyoruz yatakta:) oda bi güzel becerdi beni. sonra kalktık yorgunluktan bitmiştim odama geçtim oda sevgilisinin yanına geçti.

Bide onu mutlu etti kızcağız.ne enerji varmış 🙂

Sabah kalktık mutlu mutlu kahvaltımızı ettik. sonra bir kaç kez telde konuştuk. arkadaşım istersem yine s*kebileceğimi söyledi ama bende de bi huy var bir kere beraber olduğum kadınla bir daha beraber olamıyorum. huy işte napıyım erkekte geçerli değil ama bu sadece kadında geçerli. Daha çok hikayem var bir yerden başlamak lazımdı bende burdan başladım:)

Mükemmel Üye 26 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları