Buna Aldatmak Denir mi ?

Sevgilisine aşık genç bir bayanım, ilişkimiz üç senedir devam ediyor ve evlenmeyi düşünüyoruz. Şu konuda çok rahatsızım, çalışıyorum üç sene önce müşterilerden tanıştığım bi erkekle arkadaş olduk.

Birbirimizi tanıdıkça daha samimi konulardan bahsetmeye başladık ama tanışmamız erkek arkadaşımdan önceydi. Sevgilimle çıkmaya başladıktan sonrada onunla görüşmeyi çok aza indirdim, hatta bi süre görüşmedim. Çünkü sevgilimden önce onunla paylaştıklarımız özel(s*ks) konulardı ama arada görüşmeye devam ettik. Birgün yine mailleştik ve erkek arkadaşım maili gördü şifremi biliyordu. Gördüğünde çok üzülmüş ve kırılmıştı ve bende çok pişman olmuş üzülmüş kahrolmuştum ama çok şükürki beni affetti aramız düzeldi ve bu burda yazdığım kadar kolay olmadı tabi.

Uzun bi süre o arkadaşla görüşmeyi kestim fakat bu sıralar onunla tekrar görüşmeye başladım ama sadece arkadaş dost olarak görüşüyoruz diğer konularda asla konuşmuyoruz. Bu zamana kadar yüz yüze hiç görüşmedik sadece net ve telefon üzerinde oldu görüşmelerimiz erkek arkadaşım olduğunu ve onu çok sevdiğimi biliyor ona göre seviyeli bi arkadaşlığımız var tabi onunda sevgilsii var.

Sormak istediğim şu; erkek arkadaşım o zamanlar o kişiyle bir daha asla görüşmemi istemişti ve ben görüşmeyi sürdürüyorum, arada bir arkadaşça msjlaşıyoruz ve ben her konuşmamızda vicdan azabı duyuyorum bu normal bi durummu yoksa benmi yanlış düşünüyorum?

(ama sevgilimide çok seviyorum onu asla aldatma durumum söz konusu değil)

Mükemmel Üye 5 Mayıs 2019 - Paylaşıldı Üniversite Yok.
Yorum Ekle