Boya Ustası, S*x Ustası Çıktı

MRB. BAŞIMDAN GEÇEN OLAYA BAŞLAMADAN ÖNCE KENDİMDEN BAHSETMEK İSTİYORUM. 36 YAŞINDA 1.75 BOYUNDA 60 KG. FİZİĞİ DÜZGÜN ÖZGÜRLÜKÇÜ BİR İŞ KADINIYIM.

EŞİM BENDEN 3 YAŞ BÜYÜK OLDUKÇA YAKIŞIKLI Bİ BEYDİR.10 YAŞINDA BİR KIZM VAR. ASLINDA CİNSELLİK KONUSUNDA EŞİMLE BİR PROBLEMİM YOKTU GERÇİ BEN BÖYLE SANIYORDUM. ÇALIŞTIĞIM ŞİRKETE GİDERKEN GİYDİĞİM MİNİ ETEKLERİM YADA DİZ ÜSTÜ TEK ELBİSELERİM ORADAKİ ERKEKLERİ TAHRİK ETTİĞİMİ BİLİYORDUM FAKAT KOCAMI ALDATMAK GİBİ BİR NİYETİMDE YOKTU O YÜZDEN BANA ASILAN MÜDÜRLERİMİZE VE DİĞER PERSONELE HİÇ YÜZ VERMİYOR SADECE İŞİMLE İLGİLENİYORDUM.

BİR GÜN EVİMİZDEKİ SU BORUSUNUN PATLAMASI İLE EVİMİZİ SU BASMIŞ VE HERYER BATTIĞI İÇİN MECBUREN TADİLATA GİRMEMİZ GEREKİYORDU. EŞİM USTALARI AYARLAMIŞ FAKAT İŞYERİNDE Kİ KONUMUNDAN DOLAYI İZİN ALAMIYORDU. O YÜZDEN BEN YILLIK İZNİMDEN 10 GÜN ALMIŞ EVDE USTALARIN BAŞINDA DURUYORDUM, TESİSATÇILAR İŞLERİ BİR GÜNDE HALLETTİ SIRA BOYA USTALARINA GELMİŞTİ. ERTESİ GÜN SABAH EŞİM İŞE, KIZIM OKULA GİTTİKTEN HEMEN SONRA USTALAR GELDİ. AMAN ALLAHIM USTALARDAN BİRİ ÇOK GENÇ VE YAKIŞIKLI İDİ BİRDEN İÇİMİ BİR KIPIRTI SARDI VE ELİM AYAĞIM TİTREMEYE BAŞLADI.

BUYRUN USTALAR GELİN BİRER ÇAY İÇİN DEDİM VE DAHA KALDIRMADIĞIM KAHVALTI MASASINA DAVET ETTİM MASAYA OTURAN USTALARA ÇAY DOLDURDUM VE SOHBET ETMEYE BAŞLADIK AMA BENİM GÖZÜM HALA O USTADA VE NEDENİNİ ANLAMADIĞIM BİR HİSLE ONDAN GÖZLERİMİ ALAMIYORDUM. İŞE BAŞLAYAN USTALAR HER BİRİ AYRI İŞLER YAPIYORDU VE İSMİ OKAN OLAN USTA TAVANLARI BOYUYOR YATAK ODASINA GELDİĞİNDE BANA MÜSAİT OLUP OLMADIĞINI SORDU VENDE MÜSAİT GİREBİLİRSİNİZ DEDİM, FAKAT YATAĞIN ÜZERİNDEKİ İÇ ÇAMAŞIRLARIMI UNUTMUŞTUM İÇERİYE GİRDİĞİMİZDE ONLARI GÖRÜNCE BİRAZ UTANMIŞTIM AMA ONLARI GÖREN USTA BENDEN FAZLA UTANMIŞTI, ONUN O HALİNİ GÖRÜNCE İÇİMİ TEKRAR BİR KIPIRTI SARMIŞ G*ĞÜS UÇLARIMIN BİR ANDA SERTLEŞTİĞİNİ HİSSETMİŞTİM.

USTA ODAYI TOPLAMAMIZ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.

BENDE ONA YARDIM ETMEK İSTEDİM. ODA BİRAZ UFAK OLDUĞUNDAN ÖNÜNDEN GEÇMEK İSTERKEN, İSTEMEDENDEN OLSA ONA SÜRTMÜŞ VE ARKAMDA ONUN SERTLİĞİNİ HİSSETMİŞTİM, BİRDEN SUYUMUN GELDİĞİNİ HİSSETTİM. DİZLERİMİN BAĞI ÇÖZÜLÜVERDİ VE BİRDEN DENGEMİ KAYBEDİP YERE DÜŞTÜM. HEMEN BANA YARDIM ETMEK İSTEYEN USTA KOLUMDAN TUTARAK BENİ KALDIRMAYA ÇALIŞIYOR VE BİRŞEYİM OLUP OLMADIĞINI SORDU BENDE SADECE DENGEMİ KAYBETTİĞİMİ BİRAZ AYAK BİLEĞİMİN AĞRIDIĞINI SÖYLEDİM. BENİ KALDIRIRKEN G*ĞÜSLERİM ONUN GÖZLERİNE GİRERCESİNE BÜYÜMÜŞ VE SÜTYENİM OLMADIĞINDAN ELBİSEMİ YIRTIP ÇIKMAK İSTİYOR GİBİLERDİ. KALKARKEN İRİLEŞMİŞ UÇLARIM ONUN VÜCUDUNA SÜRTÜYOR VE ONUN KALKAN ERKEKLİĞİNE KOLUMU ELİMİ DEYİYORDUM.

ZATEN İNCE VE KISA OLAN ELBİSEM BENİM MUHTEŞEM K*LÇALARIMI AÇMIŞTE,BENDE FARKINDA AMAN KAPAMAYA HİÇ ACELE ETMEDEN YATAĞA DOĞRU DESTEK ALIR GİBİ YARI DOMALMIŞ VE KADINLIĞIMI OKAN’A SERGİLİYORDUM. OKANDA BENİM HAREKETLERİMDEN ETKİLENMİŞ FAKAT BENİM NASIL BİR TEPKİ VERECEĞİMİ BİLMEDİĞİNDEN OLABİLDİĞİNCE ÇEKİNGEN VE DİKKATLİ DAVRANIYORDU. BİLEĞİMİN NERESİNİN AĞRIDIĞINI SORDU BUZ VARMI FALAN DEDİN BENDE GEREK YOK BİRAZ OVALARSAM BİRŞEY KALMAYACAĞI SÖYLEDİM VE YATAĞA UZANIVERDİM, ASLINDA OKANA DÜZGÜN BACAKLARIMI SERGİLEMEK İSTİYORDUM VE BİLEĞİMİ OVALARMISIN DEDİM.

OKAN’DA TABİ DEDİ, AMA BİRAZ ÇEKİNGEN DAVARNIYOR BENİM YANLIŞ ANLAMAMDAN KORKUYORDU BENDE ONA HADİ ÇOK AĞRIYOR DEYİP ACELE ETMESİNİ VE ÇEKİNECEK BİRŞEY OLMADIĞINI İMA ETTİM BU SİNYALİMİ ALAN OKAN HEMEN AYAK BİLĞİMİ OVALAMAYA BAŞLADI, BENDE ELLERİMLE GÖZLERİMİ KAPAYIP KAFAMI YATAĞA YASLADIM TABİ BACAKLARIMI ARALAYIP TÜM GÜZELLİĞİ İLE ONA SERGİLİYOR VE ELBİSEMİN ALTINDAN İÇ ÇAMAŞIRIMI ONA GÖSTERİYORDUM, İYİCE TAHRİK OLMUŞ ORACIKTA BENİ DÜZMESİNİ İSTİYORDUM. AYAĞIMI ÇOK AĞRIMIŞ GİBİ YAPIP BİR HAMLEDE YATAKTA OTURAN OKAN’IN S*KİNİN ÜSTÜNE KOYUVERDİM. AMAN ALLAHIM O NE MUHTEŞEM BİŞİ ÖLE AYAĞIMI BASTIRDIKÇA ÜZERİNDE GEZDİRDİKÇE BÜYÜYOR ARTIK ÇIKMAK İSTİYORDU. OKAN İSE HİÇ ACELE ETMİYOR BENİM BİRŞEY DEMEMDEN ÇEKİNİYOR VE NE YAPMAK İSTEDİĞİMİ ANLAMAYA ÇALIŞIYORDU, YADA BEN ÖLE SANIYORDUM.

OKAN İÇERİDEN DİĞER USTALARIN SESLENMESİ İLE BİRLİKTE OKAN’DA BİRDEN KALKMAK İSTEDİ VE DERİN BİR OFFF ÇEKİP GİTMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ. ARTIK EMİNDİM ODA BENİ DELİLER GİBİ İSTİYORDU. O GÜN AKŞAM OLMUŞ YARIN GELMEK ÜZERE GİTMİŞLERDİ. EŞİM VE KIZIM EVE GELMİŞ AKŞAM YEMEĞİNİ YEDİKTEN SONRA BEN DUŞA GİRMİŞ VE KADINLIĞIMI TIRAŞ ETMEYE BAŞLADIM ,ELİM HER DEYDİĞİNDE OKAN’IN BENİ OKŞADIĞINI DÜŞÜNÜP O*GAZM OLUYORDUM VE İNANIN ORACIKTA 3 DEFA BOŞALDIM. YATAĞA GİRDİĞİMDE EŞİM ÇOKTAN UYUMUŞ K*ÇINDA PİRELER UÇUŞUYORDU. YANINA YATTIM VE BEN NELER YAPIYORUM DEDİM KENDİ KENDİME. EŞİMİ ALDATMAK AKLIMA BİLE GELMİCEK ŞEYDİ FAKAT OKAN’I HERŞEYDEN ÇOK İSTİYORDUM VE ONA KENDİMİ SUNACAKTIM.. BU DUYGULAR İÇNDE UYUYA KALMIŞIM, SABAH TEKRAR EŞİMİ VE KIZIMI YOLLADIKTAN SONRA YATAK ODASINA GİTTİM, EN DEKOLTE ELBİSEMİ GİYDİM SÜTYEN VE KİLOT GİYMEDİM. G*ĞÜSLERİM YERİNDEN ÇIKACAK GİBİ YARISI DIŞARIDA DURUYOR, BİRŞEY ALACAK GİBİ BİRAZ EĞİLDİĞİMDE KADINLIĞIM ORTAYA ÇIKYORDU VE BİRAZ SONRA ZİL ÇALDI VE USTALAR TEKRAR GELDİ.

GÜNAYDIN DEYİP ONLARI KAHVALTIYA ALDIM.

OKANIN YANINA OTURDUM.ÇAYLARI DOLDURURKEN OKANIN G*ĞÜSLERİME BAKTIĞINI FARKEDİYOR AMA HİÇ GÖRMEMEZLİĞE GELİYORDUM. KAHVALTI BİTMİŞTİ DİĞER USTALAR OKAN’A ABLAYA YARDIM ET MASAYI KALDIRMASINA DEDİ, OKAN’DA BİRKAÇ TABAK ALIP MUTFAĞA GİTTİ DİĞER USTALARDA ÜZERLERİNİ GİYİNMEK İÇİN BANYOYA GİRMİŞ VE KAPIYI KAPAMIŞTI, BENDE MUTFAĞA YÖNELDİM TEKRAR MASADAN BİRŞEYLER ALAN OKAN MUTFAĞA GELDİ ELİNDEKİLERİ TEZGAHIN ÜSTÜNE KOYMAK İSTERKEN ONA HAFİTEN KALÇALARIMI SÜRTTÜM OKAN’DA ELİNDEKİ TABAKTA DURAN ÇATALI YERE DÜŞÜRDÜ ÖNEMLİ OLMADIĞINI SÖYLEYEREK YERE EĞİLDİĞİMDE OKAN HİÇ KIPIRDAMIYOR BENİM NE YAPACAĞIMI MERAKLA BEKLİYORDU, BENDE ÇATALI ALMAKTA HİÇ ACELE ETMİYOR OKAN’IN ÖNÜNE DAYANMIŞ SÜRTÜYORTUM. OKAN’DA YAVAŞÇA ELİNİ ORTAYA ÇIKAN BAL KUTUMA ATTI, DAHA OKAN’IN ELİ DEYDİĞİ AN SARSILARAK BOŞALIVERDİM.

OKAN’DA YAVAŞÇA EĞİLİP KUTUMA UFAK DİL DARBELERİ VURMAYA ELİ İLEDE G*ĞÜSÜMÜN UÇLARINI SIKMAYA BAŞLADI VE BİRDEN KALKARAK ŞUAN MÜSAİT OLMADIĞIMIZI DİĞER USTALARIN BURADA OLDUĞUNU HATIRLATTI VE GİTTİ. BU HAREKETİ BENİ İYİCE ÇİLEDEN ÇIKARMIŞ, ARTIK ONU DAHA ÇOK İSTER HALE GELMİŞTİM. O GÜN BİR PLAN YAPTIM VE EŞİMİ ARAYARAK KIZIMIZI OKULDAN SEN ALIRMISIN EV ÇOK DAĞINIK BU AKŞAM ANNENLERE GİDELİM DEDİM. ODA ONAYLADIKTAN SONRA OKAN’A AKŞAM USTALAR GİTTİKTEN SONRA GERİ GELEBİLİRMİSİN DEDİM ODA OK. DEYİP İŞİNE DEVAM ETTİ. AKŞAM USTALAR GİTTİKTEN 5 DK. SONRA OKAN GERİ GELDİ DAHA KAPIYI AÇAR AÇMAZ ONUN KUCAĞINA ATLADIM VE DELİLER GİBİ ÖPÜŞMEYE BAŞLADIK.BİR SÜRE ÖPÜŞTÜKTEN SONRA PANTOLONUNU İNDİRDİM VE BAXIR KENARINDAN KAFASI ÇIKAN S*KİNİ BİR HAMLEDE ÇIKARDIM O NE MUHTEŞEM BİRŞEY ÖLE EŞİMİNKİNDEN UZUN VE KALINDI TÜM HAŞMETİYLE BURNUMUN UCUNDA DURUYORDU ONU İZLEMEK BİLE BENİ ÇILDIRTIYORDU.

SAÇLARIMI TUTAN OKAN BİR HAMLEDE S*KİNİ AĞZIMA SOKUVERDİ,BİR AN BOĞULACAĞIMI SANDIM ÇÜNKİ HEPSİNİ AĞZIMA SOKMUŞ GIRTLAĞIM YIRTILACAK SANMIŞTIM VE ÇIKARTIP TEKRAR SOKUYOR RESMEN AĞZIMI S*KİYORDU.BENDE ARTIK ONA AYAK UYDURMUŞ AĞZIMI VE DİLİMİ V*JİNAMMIŞ GİBİ KULLANIYOR ONU BÖĞÜRTÜYORDUM, BİRDEN S*Kİ DAHADA BÜYÜMÜŞ HAREKETLERİ HIZLANMIŞ VE SERTLEŞMİŞTİ SON BİR HAMLE İLE AĞZIMIN İÇİNE BİR VOLKAN GİBİ FIŞKIRMAYA BAŞLADI,ZATEN GITLAĞIMA KADAR GİREN S*KİNDEN ÇIKAN MENİLERİ RESMEN YUTUYORDUM,İSTEMEDENDE OLSA. BUNU DAHA ÖNCE HİÇ YAPMADIĞIM İÇİN BİRAZ GARİP GELMİŞTİ AMA NEDENSE HİÇ YADIRGAMADIM, AKSİNE HOŞUMA GİTMEYE BAŞLADI. OKAN İSE TEKRAR AĞZIMI S*KMEYE BAŞLADI BİR MÜHDET DAHA ONU KAZIK GİBİ S*KİNİ YALADIKTAN SONRA AĞZIMDAN ÇIKARTTI VE BENİ AYAĞA KALDIRARAK ELBİSEMİ YUKARI SIYIRDI VE V*JİNAMI YALAMAYA BAŞLADI. DAHA KAPININ ÖNÜNDE KORİDORDA BENİ RESMEN DİLİ İLE S*KMEYE BAŞLADI, ZEVK ÇIĞLIKLARI ATIYOR SAÇLARINI ÇEKİYORDUM VE SONUNDA TİTREYE TİTREYE BOŞALIVERDİM.OKANI KALDIRDIM ELİNDEN TUTURAK BANYOYA GÖTÜRDÜM BERABERCE DUŞ ALIP SEVİŞMEYE DEVAM EDİYORDUK. DAHA SONRA DUŞTAN ÇIKIP YATAK ODASINA GEÇTİK OKANI YATAĞA UZATIP ÜSTÜNE ÇIKTIM,DELİLER GİBİ ÖPÜŞÜYOR BİRBİRİMİZİ YALIYORDUK.

OKAN GERÇEKTEN BU İŞİ ÇOK İYİ YAPIYOR BENİM TÜM ŞEHVETİMİ KARŞILIYORDU. BENİ YAVAŞÇA ALTINA ALAN OKAN G*ĞÜS UÇLARIMA HAFİF ISIRIKLAR ATIP ONLARI EMİYOR YAVAŞ YAVAŞ VÜCUDUMDAKİ HER CM.Yİ YALIYORDU.TEKRAR ISLANMIŞ OLDUĞUMU ANLAYAN OKAN O HEYBETLİ S*KİNİ YAVAŞÇA ARALADIĞI BACAKLARIMIN ARASINDA GEZDİRMEYE, KAFASINI KUTUMA SÜRTMEYE BAŞLAMIŞTI BİLE, BENİM İSE ARTIK DAYANACAK GÜCÜM KALMAMIŞ YALVARMAYA BAŞLAMIŞTIM. HADİ GİR ONU İSTİYORUM HADİ LÜTFEN DİE, UYUZ İSE SIRITIP ÇOKMU İSTİYOSUN DİE SORDU, EVET EVET DİE İNLİYORDUM. OKAN’DA İİ O ZAMAN DİYE YAVAŞÇA KAFASINI SOKMAYA BAŞLADI, BEN ARTIK İYİCE KENDİMİ KAYBETMİŞ ÇIĞLIKLAR ATIYOR VE HEPSİNİ DİE İNLİYORDUM OKAN’DA CANINI YAKMAK İSTEMİYORUM ACELE ETME DİYORDU, HAKLIYDIDA ÇÜNKİ OKAN UFAK TEFEK BİRİSİ OLMASINA RAĞMEN S*Kİ NERDEYSE 22.25 CM. CİVARINDAYDI. OKAN GİRDİKÇE KENDİNE İĞNE YAPAN EROYİNMANLARIN KENDİNDEN GEÇMESİ GİBİ KENDİMİ KAYBETMİŞTİM .OKAN’DA SON BİR HAMLE İLE HEPSİNİ SOKUVERDİ. SANKİ KIZLIĞIMI KAYBEDERCESİNE CANIM YANMIŞ SOLUĞUM KESİLMİŞ RESMEN KASILMIŞTIM.AMA OKAN GERÇEKTEN USTACA BİRAZ BEKLEDİ ACIMIN DİNMESİNİ VE KENDİME GELMEMİ 30 SANİYE KADAR ÖLE KALDIKTAN SONRA OKAN YAVAŞÇA HAREKE GEÇTİ VE GİT GELLERE BAŞLADI.BEN İSE ALTINDA İNLİYOR OKANIN SIRTINI TIRMALIYORDUM.

OKAN GİTTİKÇE HIZLANMAYA BAŞLAMIŞ, AYNI ZAMANDADA DUDAKLARIMI BİR VANTUZ GİBİ EMİYORDU. OKAN’IN O MUHTEŞEM DUDAKLARI ZATEN BENİ ASIL AZDIRAN ONLAR OLMUŞTU O AN ANLADIM BUNU ÇÜNKİ DUDAKLARI BİRAZ BÜYÜK VE DOLGUNDU. 15 DK. KADAR BİRKAÇ POZİSYONDA S*KİŞTİKTEN SONRA OKAN BİR ANDA İÇİMDEN ÇIKARAK VÜCUDUMA FIŞKIRIYOR BENDE M*NİLERİNİ YALIYORDUM. OKAN TEKRAR BANYOYA GİTTİ TABİ BENDE PEŞİNDEN TEKRAR TEMİZLENDİKTEN SONRA,OKAN ŞİMDİ BİRŞEYLER VARSA İÇEBİLİRİZ DEDİ, BENDE TABİ AŞKIM SEN İÇERİ GEÇ BEN HEMEN BİRA GETİREYİM DEDİM. OKAN BAXIRINI GİYMİŞ BENİ BEKLİYORDU BENDE TEKRAR ELBİSEMİ GİYDİM VE BUYRUN BEYEFENDİ BİRANIZ DEDİM SERVİSİ YAPARKEN OKANIN GÖZLERİ TEKRAR G*ĞÜSLERİMDE İDİ, BİRASINI VERDİKTEN SONRA BENDE BİRAMI ALIP YANINA OTURDUM. OKAN’LA BİRAZ SOHBET ETTİKTEN SONRA YAŞININ 30 OLUP ONUNDA EVLİ OLDUĞUNU VE BİR ÇOCUĞU OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE ÇOK ŞAŞIRDIM.

ÇÜNKİ GERÇEKTEN HİÇ GÖSTERMİYOR.

OKAN’DA YAVAŞ YAVAŞ HAREKETLENMEYE G*ĞÜSLERİMLE TEKRAR OYNAMAYA VE YAVAŞÇA AŞAĞIYA DOĞRU İNMEYE BAŞLADI BİRASINI BİTİRMEDEN BENİ BİTİRECEĞİNİ SÖYLEDİ VE YAVAŞÇA DUDAKLARIMIZ BİRLEŞTİ O NASIL BİŞİ ÖLE EMDİKÇE EMESİM GELİYOR KENDİMİ ALAMIYORDUM OKAN’DA BOŞ DURMUYOR PARMAKLARI İLE KUTUMU S*KMEYE BAŞLAMIŞTI BİLE. BİRDEN BENİ AYAĞA KALDIRDI VE YATAK ODASINA GÖTÜRDÜ G*ĞÜSLERİMİ ÇIKARTTI VE YALAMAYA UFAK ISIRIKLAR ATMAYA BAŞLADI AYAĞIMIN BİRİNİ KOMİDİNE YASLADI VE S*KİNİ TEK HAMLEDE İÇİME SOKUVERDİ. BİRAZ ÖNCE ALIŞAN KUTUMA GİTGELLER BAŞLAMIŞTI AMA DUDAKLARIMIZ DİLLERİMİZ DOLANIYOR HEM BENİ EMİYOR HEMDE ALTTAN ÜSTEN S*KİYORDU. BİRAZ BU POZİSYONDAN SONRA BENİ BU SEFER TERS ÇEVİRDİ VE DOMALTARAK BACAKLARIMI ARALADI ELBİSEMİ BİLE ÇIKARTMADAN TEKRAR GİT GELLERE BAŞLADI ARKADAN G*ĞÜSLERİMİ SIKIYOR HEMDE SERT BİR ŞEKİLDE İÇİME GİRİP ÇIKIYORDU. YARIM SAATE YAKIN BENİ S*KTİKTEN SONRA TEKRAR AĞZIMA BOŞALDI VE TÜM M*NİSİNİ YALAYIP YUTTUM. KENDİME İNANMIYORDUM BİRKAÇ SAAT ÖNCE AKLIMA GELSE İĞRENECEĞİM ŞEYİ ŞUAN ZEVKLE YAPIYORDUM OKAN’IN S*KİNİ EMİYOR İÇİNDE BİR DAMLA BİLE BIRAKMICAK GİBİ ONU SOMURUYORDUM. OKAN TEKRAR DUŞA GİRDİ TABİ BENDE PEŞİNDEN SEVİŞEREK DUŞ ALDIKTAN SONRA OKAN ÜZERİNİ GİYİNDİ KALAN BİRASINI İÇTİ BİRER SİGARA YAKTIK VE BU YAPTIĞIMIN DELİLİK OLDUĞUNU FALAN ONA ANLATTIM.

ODA İSTERSE BİR DAHA KARŞINIZA BİR DAHA ÇIKMAM DEDİ, BENDE DELİMİSİN SEN ARTIK SENDEN BAŞKASI İLE BUNLARI YAŞAYAMAM DEDİM VE EN AZINDAN BİRKAÇ AYDA BİR GÖRÜŞMEK İSTEDİĞİMİ ONA SÖYLEDİM ODA KABUL ETTİ VE İLİŞKİMİZ 1 SENEDİR DEVAM EDİYOR. ŞANS ESERİ BURADAKİ HİKAYELERİ OKUYUNCA YAZMAK İSTEDİM. ŞUAN ÇOK MUTLUYUM OKAN’I ARADA BİR BİZİM YAZLIĞA GÖTÜRÜYORUM BOYA İŞLERİ VAR DİE EŞİMDE OKANI ÇOK SEVİYOR AMA BENİ S*KTİĞİNİ BİLMEDİĞİ İÇİN 🙂

Mükemmel Üye 26 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle