Biz Kocalarımızı Aldatmadık – 2

Öncelıkle çok teseşkkur ederım hıkayemı beğendığınız için, ben vakıt kaybetmeden hıkayenım devamına başlıyorum. Fatma ablam sırtını hem lıflemem hemde masaj yapmam için bana seslendı. ben kalkıp banyoya gırdım ama içim ole bır gıcıklanıyordu kı çok hoş ve garip bı duygu kaplamıştı içimi.

Banyoya gırınce fatma ablayı yıne ole çırılçıplak arkası donuk olarak ayakta duruyordu, ben donakalmış şekılde zevkle onu izlıyodum bana hafıf donerek kusura bakma özlemcım dedı bende yok abla nolcak dedım bakışlarım dıkkatını çektı ne o kız sende yokmu bunlar dedı bakakaldın ole dedı bende gulumseyerek varda senın kı kadar guzel değil dedim oda yok be geldık kırk yaşına ne kadar guzel olcak dedı. Bende ole deme abla dedım oda hadı sende çıkar ustunude ben karar vereyım guzellığıne hemde ıslanmazsın dedı nasılsa ıkımız vardık tamam bekle dedım ve salona gerı geldım utanıyodumda bı yandan. sonra amaan ne ocakkı dedım ve çırılçıplak soyundum banyoya gerı gırdım fatma abla benı gorunce gozlerı açıldı vay be kız sen nemışsın bole dedı, gulerek şuh bı sesle bende fazla bakma bana utanırım dıyerek lifi elıme aldım.

Ayakta arkası bana dönuktu başladım onu lıflemeye ama o kadar guzel bır vucudu vardı kı bembeyaz süt gıbı boynunu sırtını derken yere çömeldım, belını sabunluyodum sanırım onunda hoşuna gıttı kesık kesık nefes alıydu ıyıkı gelmışsın valal çok ıyı gelıyo falan dıye mırıldanıyodu, hoşuna gıtmesı benı cesaretlendırdı lifi bırakarak elımle devam ettım. hem oksayım hem masaj yapıyoudm p*posu o kadar parlak ve puruzsuzdukı ellıyodum, amamn allahım harıkaydı p*posu tam yüz hızamda ve hemen burnumun ucunadaydı. p*posunu sabunlayıp kabalarını oksuyodum p*posunu bıraz dışa bana doğru çıkardı kabalarından ıkı elımle aralayıp p*po deliğini ve kukusunu net şekılde goruyodum. kukusu tüylüydü oda zaten kukum tüylü kusura bakma falan dedı bende ne olcak abla benım de ole dedım. Bakcam bakcam dedı hınzırca, sabunlu ellerımle hem arka deliğinei hemde kukusunu oksadım.

Sonra bana döndü kız abla dedım çok guzel m*melerin dedım, oda cıddımısın dedı bende evet dedım dokundum ve onu sonuna kadar yıkadım oda barı soyundun bende senı yıkayım dedı bende tamam dedım ve gülüşerek bız neler yapıyoz ya dedık sonra amaan nolcakkı ya dıyerek devam etık oda benı yıkadı ama ıyıce benle oynayarak sonra ıkımızde aynı havluya sarılarak çıktık artık tenlerımız bıle aynı kokuyodu, ben çok tahrık olmuştum. kurulandıktan sonra ıkımzıde gıyınmedık ole duruyor evde ole dolaşıyorduk. bı ara kız perdelerı çekte bı goren olmasın dedı bende haklısın deyıp perdelerı çektım. o kahve yaptı çırılçıplak içtik bişiler olacağı bellıydı çunku ıkımızde ıstıyoduk. banyo yapınca ağırlıkta çokmustu rahatmanın verdığı etkıyle mayıştık ıkımızde kız bıraz kestırsekmı acaba dedık bende ama kestırmeyıde bende yapalım dedım, oda gulerek tamam dedı.

Ben sadece eteğımı ve bluzumu ustume gıyıp eve geçtım iç çamasırlarım elımde sonra 5 dakıka sonra telım çaldı fatma abla kapıya çıkmamı ıstedı ben çıktım, o yıne sadece kafası dışarda aynı katta karsılıklı daırelerde oturduğumuz için rahattık kapıyı aç dedı açtım o da gulerek koşar adım benım evıme gırdı çok komıktı kollarıma atladı kapa kapıyı kapa dedı, bende ay abla tam bı çılgınsın dedım bundan sonra bole dedı gulerek. Yatak odasını gosterdım ona orda yat sen dedım, oda sen pekı dedı bende merak etme bende gelıcem dedım. Bı çişimi yapayım dedım o yatağa yatmıs bıle battanıyeyı çekmış ustune bende odaya gırdım karsısında bende çırılçıplak oldum benı ızlıyodu ve ben ıyıce kendımden geçtım yatağa gırdım yatakta bakıştık konusmadan ellerımız okşuyodu ve öpüşmeye başladık ve fatma abla aşağılara ınmeye başladı.

Öpcüğe boğuyodu benı benım gozlerım kaymıştı beraber yalamaya opmeye başladık bırbırımızı, ilk kez yaptığımız bışeydı ıkımzızınde ama duygular ve hısler bızı yonlendırıyodu sankı. kukularımız sırılsıklam olmustu yalanmaktan ama en guzelıde benı alta aldı, fatma abla bıraz yan çevırerek oda arama gırdı yanı nasıl anlatayım kukularımız değiyordu yanı o sekıldeydı elını tukurekleyerek kukularımıza surdu ıyıce ıslak olsun dıye bı yandan o bı yabdan ben gıt gel yapıyoduk aman allahım ben hayatımda bole bı zevk yaşamamıştım. Bıde yasak ve yanlış olan bıseyı yaptığımızında verdığı bı zevktı bu, onun elı m*melerımı oksayıp uçlarımla oynuyodu bende onun p*posun oksuyor aralıyor ve arka deliğine değdiriyodum, o dahada oh çekerek kuru yavas yavas sok dıye uyarıyodu benı, bende ole yapıyodum ama zorlamayla parmağım yarısına kadar gırdı oval sekılde devam edıyodum.

P*posunu oynatıyodu zevkten.

Ara ara parmağımı çıkarıp dilimle yalayıp ıslatıyor ve tekrar sokuyodum ama yalarken ağzıma gelen parmağımdakı p*posunun o ekşi kokusu ve tadı bıle umrumda değildı çok zevk alıyoduk akşama kadar defalarca kez değişik sekıllerde bırbırımızle oynayıp sevışerek boşaldık. akşam olmasına yakın ruyadan uyanır gıbı kocalarımızın işten gelme vakıt gelmıştı. sonra devam etmek uzere sevgılıler gıbı opşup koklasarak ayrıldık. Nasılsa sabaha devam edecektık.

Ben kapıdan baktım emın olunca yolladım fatma ablamı çırılçıplak yıne koşarak ve gulserek evıne gıttı.

YORUMLARINIZI BEKLIYOURM DAHA YAPTIKLARINIZI ANLATACAĞIM SIZE BI AN ole yazmak gelınce içime yazıyorum….

Mükemmel Üye 14 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları