Bırakamıyorum

8 senelik evliyim baba baskısıyla evlendim. 2 oğlum var takii 1 yıl öncesine kadar bende evimin namus bekçisiydim.

Eşim sorumsuz ilgisiz biriydi, beni evimin karşısına yeni taşınan bi bayanla aldatıyormuş. İnanmadım çünkü onu çok seviyodum yapmazdı. Ben güzel bi bayanım gerçekten asılan çoktu eşimin en yakın arkadaşları bile… Çünkü biliyolardı eşimin alakasızlığını.

Beni hiç kıskanmazdı ya güvenden yada umursamadığından ama 1 yıl önce ne olduysa bitti aşkım, sevmiyodum istemiyodum onu. Seviştikten sonra gizli gizli ağlıyodum. Yaptıklarından dolayı tiksinmiştim. Beni arkadan ilişkiye zorluyodu galiba bu yüzden tiksindim. Bi yakınımız vardı çok iyi ve karısıyla çok alakalıydı.

Hiçbir sapıklığını görmemiştim ve ben o adama aşık oldum.

Bunu bi süre içimde sakladım. Ben böyle şeylere çok kızan kaşını kaldırıp kimseye bakmayan ben ona aşkımı itiraf ettim. Bi anda dudaklarıma yapıştı yapamazdım evliydik eşi en yakınımdı kardeş gibiydik, onun yüzüne nasıl bakardım. Karşı koydum ama çok uzun sürmedi. Dayanamadım çok seviyodum. O erkek beni kullanıyo diye düşünsemde vazgeçemiyorum. Oda aldatıldı ve bunu biliyo öğrendi.

Ben anlatmadım ama seviyo beni yoksa bunca şeye bi parça et için katlanmazdı. İlişkimiz 1 yıldır devam ediyo aslında çok utanç verici bi durum. Bi süre sonra evliliklerimizi bitirecez ve beraber gidicez burdan tabi çocuklaımıda alıcam onları asla bırakmam. Aldatılan bütün eşlerden özür dilerim ama insan kalbine söz geçiremiyor.

Çok acı çekiyorum.

Eşimle sevişmemek için sürekli bahaneler uyduruyorum. Evet hatanın en büyüğü bende ama eşimde en az benim kadar suçlu.

15 yaşımda evlenirken hayallerimin arasında böyle çirkin bi yasak aşk yoktu…

Mükemmel Üye 26 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları