Bende Aldattım

Merhaba, hikayemi yazmakla yazmamak arasında ikilemler yaşadım. ancak içimdeki dürtü yazmamı sağladı.34 yaşında doktorum. kendimi teşhir eder gibi tarif etmek fiziğimi belirtmek istemiyorum. ancak oldukça bakımlı ve hoş bir kadınım. Eşimle aramı oldukça iyi 1 kızımız var. sosyal hayatta da , cinsel hayatta da oldukça mutluyuz. Ancak eşimin son yurt dışı seyehatin de yaşandı şimdi size anlatacağım olay. bir bayan arkadaşım var ciddi anlamda dert ortağım sırdaşım.

bazen eşimle olan yatak fantazilermiizi birbirimize anlatır güleriz. bazende aldatma konusunu konuşuruz ama yapmadan konu kapanır. biim alt katımızda yaşayan hakan isminde boşanmış birisi oturuyor. oldukça bakımlı , hoş görünüşlü, kültürlü birisi. bazen eşimle sohbet ederler apartman girişinde yada benzeri yerlerde. eşimin gittiği günün akşamı ben marketten dönerken arabayı sitenin otoparkına park ettim ve poşetleri alarak apartman girişine geldiğimde hakanın da geldiğini gördüm ve merhabalaştık. bana elimdekilere yardım etmek için ısrar edince bende hoşgörü ile kabul ettim. asansöre kadar getirdi ve beraber bindik. o bizim bir alt katımızda oturuyor. ama direk bizim 5. kata bastı asansör düğmesini bende gerek yok filan derken zaten 5. kata geldik. elimdekileri eve bırakırken kapıdan ben nedense bir anda bir kahve yapayım beraber içelim size de ahmet oldu dedim. oda sanki bu teklifimi bekler gibi memnun olurum diyerek içeri girdi. elindekileri direk mutfağa ***ürdü ve bıraktı. içeri salona geçti. bende müsade isteyerek üzerime rahat birşeyler giymek için izin istedim.

ve uzun tayt ve üzerime bol bir tunik giyerek doğru mutfağa gittim. kahveyi orta yapıyorum dedim ve ondan onay aldıktan sonra kahveyi yaptım. içeri ittiğimde bana zahmet oldu tşk ederim diyerek nezaketen gülümsedi. konu konuyu açtı filan bu arada kızımın gelmesine az bir aman kalmıştı ki beni aradı arkadaşı mervelerde yemek yiyeceğini söyleyerek telefonu kapattık. bu arada kızım 11 yaşında. bi hakan ile sohbet ederken konu eşime geldi nerede filan konuları ….

yurt dışında olduğunu söylediğimde yüzünde masum bir tebessüm gördüm. O arada arkadaşım aradı neredesin ne yapıyorsun diye bende salondan uzaklaşarak diğer odaya geçtim ve alt komşum hakanın bende olduğunuz kahve içtiğimizi söyledim. arkadaşımda oooo sen bu akşam tamamsın yani hadi bakalım gece devamını anlatırsın dedi ben yok mok dedimsede dinlemedi ve bana birlikte aldatma fantazisi konuşmalarımızı hatırlatarak işte ne bekliyorsun yakışıklı kültürlü bir erkek ve elinin altında diyerek benim kafama bu konuyu iyice yerleştirdi. detayları kısa geçiyorum. sonra bir anda sanki içimin ısındığını ve sulandığımı hissettim. içeri gittim ve hakaının gözlerine bakarak seni ne zaman evlendiriyoruz filan gibilerinde konuyu farklı yerlere çekmeye çalıştım. o ise senin gibi güzel ve kültürlü bir bayan ile tanışırsam hiç düşünmeden evlenirim dedi.ve muhabbet sonra biraz daha bel altı olmaya çapkınlıklara fıkralara filan kaydı. ve hiç ummadığım bir anda geldi direk dudaklarıma yapıştı. ve ben o an yapma diyemedim. ve nasıl öpüşmeye başladık anlatamam….

belki kaçamak diye bukadar zevkli geldi ama inanın muhteşemdi. ve hiç bıkmadan beni dakikalarca öptü. boynumu kulaklarımı yalayarak dilini ustaca kullandı. ve inanın sırılsıklam oldum. sonra yavaşça elini göbeğimden sokarak göğüslerime geldi parmak uçlarını okadar ustaca kullanıyordu ki zevkten delirecektim. ve bende onun erkekliğini elimle okşayarak dışarı çıkarttım. ve kafama öyle nazik ama ustaca bastırdı ki ağzıma almaya başladım. zaten çok severim yalamayı. büyük ve kalın bir penisi vardı. sonrya yatağa geçtik ve ikimizde çırılçıplaktık. bir anda öyle bir girdiki içime bacaklarım kasılmaa başladı ve zevkten titreyerek boşalmaya başladım. sanırım 40 dk kadar seviştik ve içime patlamasını istedim.( korunuyorum ) ve boşaldıktan sonra beni sanırım 15 dk kadar öptü okşadı yaladı.. sonra evine uğurladım. bu olay daha 3 gün önce oldu. ve sanırım devamı da olacak…. Şuna inandım ben aldatmaya okadar karşı bir kadınken aldattıysam sanırım biz kadınların büyük çoğunluğu eşlerini aldatıyor.

Mükemmel Üye 15 Ağustos 2018 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları