Babama Bekaretimi Verdim

Merhaba kızlar benim adım Özlem ilk sek*imi 19 yaşında yaşadım ve şuan öğretmenim. Neyse hikayeye geçelim Babam küçük sayılabilecek bir yaşta 16 yaşında evlenmiş. Fakat annem babamı istememiş ve daha fazla istemediği bir adama tahammül edemeyip evden gitti. Bizde baba kız birlikte yaşamaya başlamıştık. Babam her istediğimi yapıyor, her ihtiyacımı karşılıyordu ama her gece eve sarhoş geliyor ve onunla ben ilgilenmek zorunda kalıyordum. Gel zaman git zaman bende olgunlaşmış hemen hemen hiçbir erkeğin karşı koyamayacağı bir görünüme ulaşmıştım. Okuldan geç çıkmıştım eve geldim. Daha sonra etrafı falan toparladım üzerime rahat bişeyler aldım ve babamı beklemeye başladım. Saat 1.30 gibi gelmişti ve epey sarhoştu. Babamın koluna girdim.

Yaşı o zamanlar 25 idi. Ve fazlasıyla yakışıklıydı. Daha sonra onu odasına ***ürdüm ben üzerini değiştirirken fazlaca alkollü olduğu için sızıp kalmıştı. Bende soyundum ve erkekliğini ağzıma aldım sakso çekmeye başladım. Hafiften ohhhh demeye başlamış, fakat uyanmaması bana cesaret vermişti. Elimle 31 çektirirken üzerine abandım. 31 Çektirmeyi bırakıp dudaklarına yapıştım. İnanır mısınız harika birşeydi. Daha sonra şeftalimi çıkardım. Ve onun erekte olmuş erkekliğine sürtünmeye başladım. İyice kazık gibi olunca yavaş yavaş öpüşe öpüşe soktum.. O kadar zevk alıyorduk ki.. Üstünde gel-git yaparken bekaretim gitmiş, bende onun karısı olmuştum. Bir süre sonra şeftalimdeki ince sızı da gitmiş yerini zevke bırakmıştı. Sabaha kadar o şekilde ***tik.

Mükemmel Üye 15 Ağustos 2018 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları