Azgin boga

 

36 YAŞINDA EVLİ BİR BAYANIM. 170 BOYUNDA BALIK ETİNDE SARIŞIN BEYAZ TENLİ OLDUKÇA ALIMLIYIM.
EŞİMLE İLİŞKİMİZ ÇOK MONOTONDU.
 

BENSE S*XE DOYMAYAN ÇOK AZGIN BİRİYİM. GİRDİĞİM HER TOPLUMDA ERKEKLER YİYECEK GİBİ BAKAR BANA. HEP BAŞKA ERKEKLERİN YATAKTA NASIL OLDUKLARINI MERAK EDERDİM.
 
BİR SİTEDE OYUN OYNARKEN BİRİYLE TANIŞTIM. BİR KAÇ HAFTA KONUŞTUK. ADI MAHMUT ADANADA YAŞIYOR. İŞ İÇİN ANKARAYA GELECEĞİNİ . GELDİĞİNDE GÖRÜŞMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ. KABUL ETTİM. BİR CAFEDE BULUŞTUK. UZUN BOYLU ESMER ÇOK YAKIŞIKLI BİRİYDİ. GÖRÜNCE İÇİM ERİDİ.BENDE İNCE ASKILI MİNİ BİR ELBİSE GİYMİŞTİM.GÖZLERİNİ G*ĞÜSLERİMDEN ALAMIYORDU. İKİMİZDE KIVRANIYOR AMA KONUYA GİREMİYORDUK.KAHVELERİMİZ BİTİNCE “İSTERSEN BİRAZ DOLAŞALIM” DEDİİ. “GÖREN OLABİLİR KORKUYORUM ” DEDİM. “O ZAMAN BENİM OTELE GİDELİM. RAHAT RAHAT KONUŞURUZ” DEDİ.

İTİRAZ ETMEDİM.

OTEL ODASINA ÇIKARKEN KALBİM DURACAK GİBİ ATIYORDU.İÇERİ GİRDİK. ODASI ÇOK LÜXTÜ. GİRİŞTE BİR OTURMA BÖLÜMÜ ARKADADA YATAK ODASI VE BANYO VARDI.KANAPEYE OTURDUM ODA YANIMA OTURDU.DUR SANA Bİ SARILAYIM DEDİ. SIMSIKI SARILDIK. SONRA GÖZLERİME BAKTI VE SENİ İSTİYORUM DEDİ. GÖZLERİMİ KAPADIM VE BENDE SENİ İSTİYORUM DEDİM. DUDAKLARIMIZ BİRLEŞTİ. SEVGİ DOLU ÖPÜŞLERLE DUDAKLARIMIZ DİLLERİMİZ DANSETMEYE BAŞLADI.NEFESİMİZ KESİLENE KADAR 5 DK ÖPÜŞTÜK.SONRA BOYNUMU ÖPMEYE BAŞLADI. SAKALLARI HAFİF UZAMiŞTI. BOYNUMDA DOLAŞTIKÇA DELİRİYODUM DUDAKLARI ATEŞ GİBİYDİ KENDİMİ TESLİM ETTİM KOLLARINA. DUDAKLARI G*ĞÜSLERİME İNDİKÇE ELİ BELİMDEN KALÇALARIMA İNİYORDU. 

ÖYLE SAKİN VE SEVECENDİKİ TİTRİYODUM.ELBİSEMİN ASKILARINI İNDİRDİ G*ğüsLERİMİ YALAMAYA BAŞLADI. YALIYOR EMİYOR VE İNCİTMİYORDU. ELBİSEMİ SIYIRARAK KALÇAMA KADAR İNDİRDİ. BENİ KANEPEYE YATIRDI.SAKALLARI VE ATEŞ GİBİ DUDAKLARI GÖBEĞİMDE DOLAŞIYORDU. ELLERİMLE BAŞINI KAVRAYIP SAÇLARINI OKŞAMAYA BAŞALDIMÇHİÇ ACELE ETMİYORDU. BAŞINI AŞAĞI DOĞRU İTTİKÇE BEN O G*ğüsLERİME ÇIKIYOR YUMUŞAK YUMUŞAK YALAYIP EMİYORDU. BACAK ARAM ÇOKTAN ISLANMIŞTI. ELİNİ BACAK ARAMA UZATIP T*NGAMiN ÜZERİNDEN OKŞAMAYA BAŞLADI. OKŞADIKÇA İKİMİZİNDE SESİ NEFESİ HIZLANDI. ELİNİ T*NGAMiN İÇİNE SOKTU. OKŞAYıŞLARI DELİRTECEK KADAR YUMUŞAK VE SAKİNDİ .TANGa*i ELİYLE KENARA ÇEKİP KASIKLARIMI AYNI YUMUŞAKLIKLAÖPMEYE BAŞLADI SONRA DİLİNİ HİSSETTİM TİTRİYORDUM. DİLİ BACAK ARAMDA DAİRELER ÇİZİYORDU. ARTIK SERT SERT YALAMASINI İSTİYORDUM AMA SÖYLEYEMİYORDUM. 

DELİRECEKTİM ELLERİMLE KAFASINI TUTUP BASTIRDIM. 

O HALA BİR RESAMIN YUMUŞAK FIRÇA DARBELERİYLE RESMETMESİ GİBİ DİLİYLE TUMUŞAK YUMUŞAK YALIYOR ÖPÜYOR EMİYORDU. KOKUMU DERİN DERİN İÇİNE ÇEKİYORDU.BEN İNLEMEYE BAŞLADIM BOŞALMAK ÜZEREYDİM ARTIK İÇİME GİRMESİNİ İSTİYORDUM AMA SÖYLEYEMEDİM. O YAVAŞ DOKUNUŞLARLA KIVRANA KIVRANA NEFES NEFESE BOŞALDIM. KASILAN BEDENİM ZANGIR ZANGIR TİTRİYORDU. BOŞ BİR ÇUVAL GİBİ KANEPEYE BIRAKTIM GEVŞEYEN VÜCUDUMU. DİL ATTIKÇA TİTRİYORDUM HALA. YARI BAYGINDIM. AYAĞA KALKTI VE PANTOLONUNU İNDİRDİ. GÖRDÜĞÜM ŞEY MUHTEŞEMDİ. KOCAMAN KALIN VE SERTLEŞMİŞ BİR ALET. KALKIP OTURDUM TaM ÖNÜNE. ALETİ ELİME ALDIM ÖNCE YÜZÜMDE GEZDİRDİM. GÖZLERİME KULAĞIMA BOYNUMA BURNUMA DEĞDİRDİM. ŞİMDİ BEN ONU DELRTECEKTİM. AĞZIMA ALMAK İÇİN HİÇ ACELE ETMİYECEKTİM. ELİMDE DÖNDÜRE DÖNDÜRE YÜZÜMDE GEZDİRİORUM AĞZIMI AÇIP AĞZIMA YAKLAŞTIRIYORUM AMA DEĞDİRMİYORUM. 

G*ĞÜSLERİMİN ARASINA ALIYOR G*ĞÜS UÇLARIMA HAFİF HAFİF ALETİYLE VURUYORDUM. KAFaMi KALDIRIP KOCAMAN GÖZLERİMLE YÜZÜNE BAKIYORUM AMA AĞZIMA LMIYORUM. GÖZLERİNDEKİ YALVARIR BAKIŞLARI GÖRMEK BENİ DELİRTTİYODU. 5 DAKİKA KADAR BYLE OYALADIM DAHADA UZATACAKTIM Kİ SAÇIMI ELLERİNE DOLADI VE ALETİNİ AĞZIMA SOKTU. NE OLDUĞUNU ANLAMADIM. BİR ANDA GIRTLAĞIMA KADAR GİRDİ. BAŞIMI İLERİ GERİ İTİYOR. ELLERİNE DOLADIĞI SAÇLARIMDAN BAŞIMI SAĞA SOLA DÖNDÜRÜYOR. SERT SERT AĞZIMA GELGİT YAPIYORDU. ÖĞÜRÜYOR NEFES ALaMiYORDUM. BADEMCİKLERİM ACIMAYA BAŞLADI SAÇLARIM KOPUYODU RESMEN ELİNDE HIZLANDI RESMEN AĞZIMI S*KİYORDU. 

İŞTE O AN O SICAKLIĞI HİSSETTİM ÖNCE TAMaMiNI GITLAĞIMA KADAR KÖKLEYİP BAĞIRA BAĞIRA BOŞALDI. SONRA O TADI ALDIMM O AĞZIMI DOLDURAN DUDAKLARIMDAN ÇENEME AKAN ORDAN G*ĞÜSLERİME DAMLAYAN O KAYGAN BAL. ELLERİ GEVŞEDİ SAÇLARIMI BIRAKTI. O AN ELLERİNDEKİ DÖKÜLMÜŞ SAÇLARIMI GÖRDÜM VE KAFA DERİMİN SIZISINI DUYDUM.

O GÜN VE ERTESİ GÜN DEFALARCA AKLINIZA GELEBİLECEK HER POZİSYONDA SEVİŞTİK .ONLARIDA ANLATACAĞIM SİZE. BANA S*KİLMEK BÖYLE OLUR DEDİRTEN ERKEĞİME TEŞEKKÜR EDERİM.

Mükemmel Üye 23 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları