Azgin boga (devam)

MAHMUTLA BULUŞUP YAŞADIĞIMIZ O MUHTEŞEM İLK ANLARI SİZLERLE PAYLAŞMIŞTIM. ŞİMDİ DEVAMiNI ANLATACAĞIM. DUŞA İLK BEN GİRDİM. PEŞİMDEN GELECEĞİNİ BİLİYORDUM. BANYODA KOCAMAN BİR KÜVET VARDI. AYAKTA DUŞ ALMAYA BAŞALDIM. 2-3 DK SONRA GELDİ. SENİ YIKAMAMI İSTERMİSİN DEDİ. 

EVET ANLAMINDA GÜLÜMSEDİM. ODA KÜVETE GİRDİ. DUŞ HORTUMUNU ELİNE ALDI. BAŞIMDAN AŞAĞI SUYU TUTTU ARAMiZDA 10 CM VARDI. YÜZÜNÜ YÜZÜME YAKLAŞTIRDI. NEFESİNİ HİSSETMEK KANIMIN KAYNAMSINA YETTİ .BAŞIMDAN AKAN SULARI DUDAKLARIMDAN İÇMEYE BAŞLADI. DUŞ HORTUMUNU ASKIYA TAKTI. İKİ ELİYLE BELİMDEM SARILDI. KENDİNE ÇEKTİ. DUDAKLARIMI VE BOYNUMU EMMEYE BAŞLADI. DİLİ DİLİMLE DANSEDİYORDU. BİR SÜRE BÖYLECE ÖPÜŞTÜK. OMUZUMDAN TUTUP BENİ DÖNDÜRDÜ. BİR ELİ G*ĞÜSLERİMDE BİR ELİ GÖBEĞİMDEYDİ. ENSEMİ SIRTIMI KULAKLARIMI ÖPÜYORDU. BEN KALÇALARIMI HAFİF HAFİF OYNATIP KASIKLARNA BASTIRIYORDUM. 

KALÇALARIMIN ARASNDA GİDEREK BÜYÜYEN VE SERTLEŞEN ŞEY BENİ DELİRTİYORDU. ELİNE DUŞ JELİ DÖKTÜ. SIRTIMI ELİYLE KÖPÜRTMEYE BAŞLADI. ELİ SIRTIMDAN OMUZLARIMA OMUZLARIMDAN GÖBEĞİME G*ĞÜSLERİME DOLAŞIYORDU. BANA TADINA VARIP İNLEMEK DÜŞÜYORDU. ELİNE TEKRAR DUŞ JELİ ALDI. BU KEZ ELİ KALÇALARIMDAYDI. KALÇALARIMI VE KALÇALARIMIN ARASINI KÖPÜRTÜYORDU. PARMAKLARI ARKAMI OKŞUYOR ORTA PARMAK UCU DELİĞE HAFİFÇE GİRİP ÇIKIYORDU. ELİNİ UZAT DEDİ. ELİME DUŞ JELİ DÖKTÜ.ELLERİMİ AVUCUNA ALDI. BENİM ELLERİMLE G*ĞÜSLERİMİ OKŞAMAYA BAŞLADI. ELLERİMİ BASTIRIYOR. BENDE G*ĞÜSLERİMİ AVUÇLAYARAK OKŞUYORDUM. ELLERİMİ AŞAĞI DOĞRU KAYDIRDI. BACAK ARAMA. OKŞA HADİ DEDİ. KÖPÜKLE İYİCE KAYGANLAŞAN BACAK ARAMI BENİM ELİM ALTTA ONUN ELİ ELİMİN ÜSTÜNDE OKŞAMAYA BAŞLADIMM.

OFFFF. SÜPERRRR. KIVRANIYORUM ZEVKTEN .

KALÇAMI İYİCE BASTIRDIMM ÖNÜNE. HADİİİİ ARTIKKKK SOK DEDİMM. DAYAN DEDİ DAYANACAK DURUMDA DEĞİLİM HADİ GİR İÇİME ARTIK DEDİKÇE BEN O ELİMİ BASTIRIP ÖNÜMÜ OKŞAMAMI SAĞLIYODU. DELİRDİM TAM ZİRVEYE CARMAK ÜZEREYDİMM. HADİİ ARTIKKKK DİYE BAĞIRDIM. NE HADİSİ NE İSTİYOSUN DEDİ SOK ARTIK DEDİM NE SOKAYIM DEDİ SÖYLE HADİ NE YAPMAMI İSTİYOSUN DEDİ. YALVARIR BİR SESLE LÜTFEN ARTIK İÇİME GİR DEDİM. OLMAZ SÖYLE NE YAPMAMI İSTİYORSUN DEDİ. AĞLAYACAK HALDEYDİM. S*K BENİ ARTIK HAYVANNNN DİYE BAĞIRDIMM. Bİ KOLUNU BELİME DOLADI. DİĞER ELİYLE SIRTIMDAN BASTIRIP EĞDİ ELLERİMLE KÜVETİN KENARINA TUTUNDUM. DİZİNİ BACAKLRIMIN ARASINA SOKUP BACAKLARIMI ARALADI. HEYECANDAN ÖLMEK ÜZEREYDİM HADİ HADİ DEYİP DURUYORDUM. NERENDEN S*KEYİM SENİ DEDİ. ÖNDEN DEDİM. ELİNE ALDI. ARKADAN ÖNE DOĞRU SÜERTMEYE BAŞLADI SERTÇE BİR KAÇ KEZ SÜRTTÜKTEN SONRA KAFASINI ÖN DELİĞE YERLEŞTİRDİ. VE BİR DEFADA TAMAMINI KÖKLEDİ. 

GÖZLERİM YUVALARINDAN FIRLADI. 

HİÇ BU KADAR ZORLANMAMIŞTIM. RESMEN ÇATIRDADI. OHHHHHH DEDİM ARTIK İÇİMDEYDİ. ÖNCE YAVAŞ YAVAŞ. SONRA HIZLI HIZLI GİDİP GELDİ. SONRA YAVAŞLADI TEKRAR SAĞLI SOLLU SOKMAYA BAŞLADI. SAĞA SOLA KASTIRRDIĞINDA ZEVKTEN ÇIĞLIK ATIYODUM. ARADA YAVAŞLADIĞINDA ÖLMEK İSTİYODUM DAHA SERT DAHA SERT DİYE İNLİYODUM. BANA İNAT YAVAŞLIYO GERİ ÇEKİLİYO SADEC KAFASI İÇİMDE KALACAK ŞEKİLDE GERİ ÇEKİLİYORDU. O ZAMAN BEN KALÇAMI DAİRESEL OLARAK DÖNDÜRMEYE BAŞLIYODUM. ÖNCE YAVAŞ VE BÜYÜK DAİRELER O İÇİME KÖKLEDİKÇE HIZLI VE KÜÇÜK DAİRELER. İNLEMELERİMİZ ÇIĞLIKLARA ÇIĞLIKLARIMIZ BAĞIRTILARA DÖNÜŞTÜ. VE KAFA DERİM BİLE KARINCALANARAK TİTREYE TİTREYE AYNI ANDA BOŞALDIK. 

HAVALARDA UÇUYORDUM. AYAKLARIM KESİNLİKLE YERE DEĞMİYORDU. O AN ÖLMEYE HAZIRDIM. HEMEN ÇIKARMADI İÇİMDEN YAVAŞ YAVAŞ GİDİP GELDİ. HALA TİTRİYORDUM. BENİ KOLUMDAN TUTUP KALDIRDI KENDİNE DÖNDÜRDÜ VE ÖPÜŞMEYE BAŞLADIK. KARŞILIKLI MİNNET AŞK DOLU YUMUŞAK ÖPÜCÜKLER. ÖYLE MUTLUYDUM Kİ YÜZÜMDEKİ GÜLÜMSEMEYE ENGEL OLAMIYORDUM. 

DUŞ ALIP BORNOZLARIMIZI GİYİP BANYODAN ÇIKTIK. ARTIK ANLAMIŞTIM.

-BENİM ARTIK MAHMUTTAN VAZGEÇMEM İMKANSIZDI-

Mükemmel Üye 21 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları