Azdım

Merhaba 21 yaşındayım sevgilimle s*ks yaparken yakalandığım için babam beni cevdet amcayla evlendirdi cevdet amca 55 yaşlarında kilollu iğrenç bi adam hergün üstüme çıkıyor ve iğrenç sesler çıkartıyor,hiç zevk almıyorum.

 

Öğretmen olduğum okuldaki ingilizce öğretmeni fuat bey,mükemmel bir vicuda sahip ve heryerimi süzüyor. Bir gün bir öğrenci benden konu anlatmamı istedi herkes çıktı uzun süre ona konu anlattım fuat öğretmen ise öyle melül melül bizi izledi öğrenci gittikten sonra sizi evinize bırakabilirm dedi.

 

Birlkte arabasına bindik, radyoyu açtık,radyoda cinsel istek arttırıcı şeylerin reklamı yapılıyordu.Birbirimize baktık, allahtan böyle şeylere ihtiyacım olmadı dedi ve sinsice güldü, bende sizin eve gidelimmi dedim, *mım biraz tüylüydü o konudan dolayı tedirgindim ama artık dayanamıyordum,eve gttik ,bilerek ve istiyerek üzerine kahve döktüm sonra tişörtünü çıkarıp kahvenın değdiği heryeri yaladım küçük canavara doğru ilerledim beni duvara yapıştırdı önce ben dedi arkamı döndürdü surtım duvara dönük bir şekilde arkamı ellemeye başladı s*ki semsertti arada bacağıma deyiyordu,mutfağa doğru sürükledi benibi güel s*kti ohhh

Mükemmel Üye 20 Şubat 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle