Asker m ile birlikte

 

Merhaba ben Gzm 23 yasında 1.65 boyunda esmer tenli bir bayanım. Size Ankara da askerlik görevini yapan M’den bahsedicem. M ile ilk kez kuzenim sayesinde kafede tanıştık. 

İlk karşılasmamıza ragmen ondan cok etkilendim bana cok çekici geldi ,üstelik evli olmasıda benim için önemli değildi.

Israrlarım sonrası kuzenim bir buluşma daha ayarladı ve M ile arzu ettiğim ortama kavuştum, bize gidip ev ortamı yasaması için teklifte bulundum tabi o da bunu reddemezdi. Aslında ikimizinde aklından aynı seyler geciyordu ben tezgahta bişiler hazırlarken M nin kalcalarımı izlediğini hissedebiliyordum.

Üzerimdeki dar kıyafet onu azdırmaya yetip artıyordu. Birden ensemde bir nefes bir dudak hissettim artık film başlamıstı. Ellerini g*güslerime sarıp boynuma öpücükler konduruyordu. Yavastan sertleşen y*rağı ise kalcalarımı harekete gecirmişti coktan. O benden önce davranıp bir cırpıda beni soydu ve o da soyunup salona kanepeye gectik. 

M’nin sadece öpüşüp dokunuslarıyla nereyse bosalmak üzereydim ki oldukca kalın ve sert aletini agzıma dayadı. Bir süre böyle devam etti ve sonra sulanmış olan a*ıma sert y*rağını yerleştirdi. O yavasca girerken ben bulutların üzerinde geziyordum. Sevişmenin tüm kurallarını sırasıyla uygulayan M artık hızlı bir şekilde gidip gelmeye başladı ve benim iniltilerim evde yankılanır oldu.

Son olarak arkaya dönüm domalmamla birlikte kalçalarımın arasından a*ıma tekrar girdi, her vuruş gol oluyordu diyebilirim. Bilmem o duyguyu nası anlatsam, vücudumda uyuşmayan noktam kalmadı ve sonunda M boşalarak ikimizde bir tarafa atıldık…

Artık askerimin her çarşısını iple çeker oldum (devamı gelecek…)

Mükemmel Üye 21 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları