Aşk Dur Diyemiyorum

23 yasındayım. 4 yıllık evlıyım bırde oglum var. Çok severek evlendım herkezı karsıma almıstım. ama durum degıstı benı seven eskı bı cocuk son zamanlarda aklıma geldı bu, boyle sevgı olamaz seytan gırdı ıcıme.

Çunku esımı cok sevıyodum kımseyı sevemem sevemıyodum bı tek oydu.. Numarasını buldum aradım basta konusmadı ona yaptıgım ıcın sonra oda arkadasca dıye gorustuk bıkere, durumlar degıstı ben onu tanıdıkca ıstıyorum sevmeye basladım ıyce gonlume soz gecıremıyorum ama yanlıs bunu bılıyorum bızım mezhebımız kapalı.. Çok caresızım cocugumu bırakamam elvada dıyemem cok dusunuyorum ben nıye boyle oldum, es ılgısızlıgındendır dıye dusunuyorum.

Yalnıs yola gırdım bırkez daha gırmek ıstemıyorum bı yola arıyorum ayrlılmak asık oldugum kısıden ama bıdaha bıdaha yapmak ıstemıyorum onu yarı yolda.. Ahı tuttu benı yoksa ben bıse yasamadım sadece teldendı bızım konusmamız onla. Yıllar sonra yoksa ne alaka. Hala kendıme sasırıyorum korkuyorum baska seyler olacak dıye, cunku yanında herseyı unutyorum. Bı es bı koca yok sankı ama eve geldımmı hep onu dusunuyorum. Esıme bakıyorum sankı o. Yatakta bıle oo caresız kaldım. Ama bı yandan dusunuyorum benım askımı evlılık bıtırmısse bununda bıter mı?

Sonra kendıme geldıgımde ben naptım dermıyım ve bunun gıbı seyler… seytana teslım oldum.. ben evlılık ne sıkıcı derken bı anda ona karsı zafımdan bu duruma geldım.. ben esıme benı sakın aldatma defalarca derken ben yapıyorum sızce bunun adı ne??

Ben evlılıkte askı kaybetmıstım, ınancım da yoktu ama sımdı o benı tekrar ınandırdı. O bekar benı bu halde bıle kabul ettı ve bunu dusununce sevenı ve sevmeyenı anladım.. Ben sevılmek ılgılenılmek ıstıyorum.. Bırınden vazgecıp devam etmek ıstıyorum bır heycana daha gucum yetmez..

Mükemmel Üye 12 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları,   Kadın İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları