Arkamdan giremedi

iii günler ankarada yaşıyorum, evli 18 yaşında bir bayanım. ismim seda geçen yıl evlendim. 

Eşim tamer 20 yaşında galeri işiyle uğraşır, kocamla ara sıra geceleri alkol alırız sınırsızca s*kse başlarız eşimin doğum günüydü kendime yeni bir kısacık popomun üzerinde gecelik aldım sarı rengiyle azıcık eğilmem popomu açılmasına neden oluyodu. Eşim geceyi beklemeden beni domaltıp arkamdan donumu indirdiği gibi a*ıma geçirdi, içme her sokuşunda daha fazla istiyorum dedim. köküne kadar sokmuş ama tamerin y*rağı rahatça a*ımımn içinde geziyordu ahh deyip boşaldı.

Zevk almamıştım eğilip y*rağını ağzıma aldım, biraz uğraştan sonra tekrar kalkan y*rağını aynı pozisyonda g*t deliğime sürtüyor beni dahada çıldırtıyordu, lap diye g*tüme geçirdi öyle zevk alıyorduk ki hiç bişey umrumuzda değildi. Daha fazla aşkım dedim tamer kulağıma eğilip benden bu kadar aşkım daha büyük y*rak seviyorsun sen dedi yok dedim evet istiyosun dedi evet dedim, içime boşaldı. 

Sonra banyoya gidip temizlendik.

Ertesi gün eşim sabah işe gittikten sonra bende dışarı çıktım, altımdaki ince desenli kırmızı çorap kısa mor eteğim ve dekolte bir penye ile erkeklerin ağzının suları akıyordu adeta mahallede yol kenarında bekleyen bir adam bakarmısınız dedi evet dedim bir yer sordu adam benle konuşurken aşağı doğru bakıyordu uzun boyluydu esmer hafif kirli sakallı göz gözeydik adamın gözleri adeta beni istiyor, bendede ona karşı bir heyecanlanma oldu. elindeki adres bizim evi söylüyordu sonradan eşimin akrabası olduğunu öğrendim birlikte eve gittik. Eşimi arayıp durumu anlattım adamın ismi sametti eşim sameti çok seviyordu.

Akşam tamer gelirken bir poşet alkol almıştı evde biraz vardı meğerse sametle içeceklerdi, samet geldi bunlar karşılıklı muhabbet ederken ben servis yapıyordum saat gece 1 e geliyordu eşim sen uyu bizi bekleme dedi. yatak odasında üzriime kısa sarı geceliğimi giydim yatağa uzancaktımki tamer çağırdı acaba bu kıyafetle gitsem uygunmuydu eşime geceliğim var gelemem dedim ama tamer yavrum gel samet yabancımı nolacak sanki dedi. geceliğin üstü yarım gögüs dekolteli alt zaten minicikti bardaklarını doldururken samet hafif dikilmiş gögüslerime bakıyordu, seda otur bişeyler iç yarın evdeyiz zaten dedi.

Tamer başım ağrır şimdi dediysem de gidip bir bardak getiren eşim rakıyı doldurmuştu bile, eşim sağımda samet karşımdaydı oturunca geceliğim tamemen sıyrılmış masanın altından isteyen tangamın altındaki a*ımı görürdü samet durumu anlamış meze çatalını yere düşürme bahanesiyle eğilip a*ıma bakıyordu, bende bacaklarımı iyice ayırdım samet tamere sürekli dolduruyor tamerde içiyordu.  Gece 2 olmuştu tamer masaya sızıp kaldı, bende ateş basmış kafam biraz güzeldi samet tameri yatıralım dedi, tameri sırtladığı gibi yatağa g*türdü bende arkasından gittim gel seninle oturalım bişeyle içelim dedi. geç oldu yatalım dedim birazcık dedi, gözleri gözlerimde elimdeki rakı bardağını doldurdu yanıma oturmuştu, bende ara sıra dönüp tamere bakıyordum.

İçi geçmişti kocamın samet elini bacağıma attı, sesimi çıkarmadım sonra içime doğru kaydırınca elini ittirdim ama o aldırış etmeden benim saçımdan tutup önüne doğru eğdi fermuarını açtı içerden çıkan hayvan beni ürkütmüş kalkmamış y*rak tamerinkinden kalındı kafası topalak gri mantar gibiydi, ağzıma zor aldım irileşen hayvanı samet altımdan tanga*ı koparıp a*ıma sürtüyordu, senin bu gün milli edeceğim gerçek bir erkek y*rağını yiceksin bebeğim dedi a*ıma dayana o kalın siyah hayvanı içime ittikçe nefesim zorlanıyor kaçmaya çalışıyordum.

Masadaki peçetelerden bir deste alıp ağzıma soktu, ellerimi arkadan kıvırdı şimdi tam arkamdaydı ağzımın içi doluydu a*ıma giren koca y*rak beni ağlatıyor a*ım dışına çıkıyordu sanki, boşalmasını istedim ama tam bir hayvandı ben inleyerek boşaldım gözbebeğim kocamandı, bir süre sonra samet hırlayarak koyu m*nilerini ağzımdan çıkardığı peçeteye boşalttı a*ım ayrık kalmıştı sanki uyuşmuştu.

Tekrar beni yakalayıp g*tümden becermek istedi, ama sokamadı.

O gece nasıl uyumuşum tamer ertesi gün beni zor kaldırdı beraber kahvaltı yaptık samet köye döndü, ayda bir kere gelip beni mutlu edip gidiyor…

Mükemmel Üye 23 Mart 2019 - Paylaşıldı Aldatma İtirafları.
Yorum Ekle
  • 0 Cevap(lar)

    Cevabınız

    Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları